Co si myslíte o H&M

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patane
43 příspěvků 25.05.12 14:22
Co si myslíte o H&M

Občas si prohlížím stránky módních bloggerů a nedávno jsem se zarazila, kolik z nich má oblečení z řetězce HM. Připadá mi to jako mor. Já mám z Háemka opravdu jen pár věcí, není to prostě obchod mého srdce. Mezi bloggery je ale tento obchod velmi oblíbený. Proto jsem se chtěla zeptat na vaše názory. Nakupujete v Háemku a pokud ano, jste s oblečením a materiály spokojeni?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Blair
359 příspěvků 25.05.12 14:33

Dříve snad ještě ano, mám třeba i 5 nebo 6 let staré věci a drží. Ale teď to jsou celkem hadry. Zmačkané, lezou z toho nitě, kvalita neodpovídá ceně.

LadyPapajka  25.05.12 14:48

Mam ten obchod spojený s nepořádkem, lezoucíma nitěma a stylem, který není uplně muj. Coz ale neznamená, že se tam nedají najít hezké kvalitní kousky.

skylor
159 příspěvků 25.05.12 14:49

Mám to jako Blair - v současné době je kvalita oproti minulosti dost strašná. na pěkné věci od H&M se dá ale narazit v sekáčích.

To Patane: Marketingové oddělení H&M má bloggery pěkně omotané kolem prstu - dostávají oblečení, jsou zvaní na uzavřené akce, do „šourůmu“…je to ale něco za něco, takže proto ten vysoký výskyt oblečení od háemka v příspěvcích.
Dělají to i jiní - lindex, F&F - onehdy u jedné bloggerky bylo něco v tomto duchu: "Překvapilo mě, jak široký výběr KVALITNÍHO oblečení má F&F, již nikdy nepůjdu, jsem nadšená!…já v brněnském Tescu, kde F&F zabírá málem celé patro, vidím jen samé nekvalitní lunty, které mají žmolky už na stojanu.

RenaLange  25.05.12 14:50

nakupuju legíny na doma, spodní tílka a trička, punčocháče, nějaké jednobarevné košile, několikery šaty, pár sukní, župany, krátký trenčkot a v zimě na chození do lesa skvělou báječnou lehkou parku ( kupovala jsem letošní podzim), pod kterou mi v mraze stačila košile.
Prošívaný krátký kabátek, jen v detailech se lišící od toho z Coach.
Spousta bižuterie, různé šály a šátky.
V mé skříni visí šaty od Donny Karan hned vedle HM a je mi to fuk.

RenaLange  25.05.12 14:53

béžové a černé manšestráky ( do lesa), ještě je tam mají, s elastanem a dostatečně dlouhé.

Bugatti
4051 příspěvků 25.05.12 15:10

Podle mne se tam dají koupit nějaké věci na doma, košile, legíny, kalhoty na volný čas. Oblečení do zaměstnání nebo společenské věci bych si tam ale nevybrala ani náhodou. Vloni měli ve Vaňkovce vystavený pánský svetr s nápisem, že je vlněný. Už na omak nebyl… kouknu na cedulku a vlny bylo, světe div se, asi 8%. Před lety byla kvalita o dost lepší. Letitá trička z HM stále mám a nosím na doma/na zahradu.

modra_kocka
903 příspěvků 25.05.12 15:23

Pár věcí z HMka mám, ale musí se tam dost vybírat. Chodím tam pro jednoduchá různobarevná trička (ale jenom L.O.G.G., ostatní nestojí za řeč), ale občas odnesu i něco jiného. Většinou se tam chodím podívat po kouscích ve stylu, který aktuálně „letí“, když za ně nechci moc zaplatit nebo je nemůžu sehnat jinde - minulý týden papírový „slamák“ pánského střihu, který jsem jinde ve své velikosti nesehnala. Tenhle sice vydrží jen jednu sezonu, ale za 200kč mě to nebude mrzet :)
Jinak z minulých let stále mám a nosím dvoje kalhoty z HM, které mi dobře padnou, teplý hrubý svetr 80% vlny.
Když hledám konkrétní věc, většinou obejdu všechny možné obchody, které mě napadnou, ať už je to řetězec, vietnamský textil, nebo butik. Když se mi to hodí do šatníku, padne mi to, a je to v pro mě přijatelné kvalitě, je mi zcela jedno, jestli je to HM nebo Burberry.

Příspěvek upraven 25.05.12 v 18:08

Sibyla
2639 příspěvků 25.05.12 15:35

Hadrárna/nad moje poměry. Čili tam nenakupuji. Ale myslím, že nějaký tričko HM z Aukra mám.
Patane: to jen vypovídá o úrovni českých módních blogů. Nejsou to módní experimentátorky, tvůrkyně - jen nakupovačky.

Lola  25.05.12 16:31

Ideální destinace pro nákup oblečení pro mé dva syny 11 a 13 let. HM chápe, že ne každý puberťák touží vypadat jako drogový dealer, takže oceňuji nízký výskyt kapucových mikin počmáraných hovadinami a rozervaných džínsů ozdobených snůškou zbytečných krávovin.

Zato lze vybrat z širokého sortimentu „slušných“ džín (= umělecky nepotrhaných a neflekatých), v různých barvách (včetně bílé, černé a hnědé), trička bez stupidních obrázků a je zde neobvykle velký výběr košilí. Vše cenově úměrné tomu, že z toho chlapci během jednoho roku vyrostou.

Sama mám z HM jarní/letní červené džíny, na které nedám dopustit a nosím je už několik let. Optimistické barevné letní tričko se zkroutilo tak, že může sloužit jako model šroubovice DNA, ovšem jako součást oděvu se stalo nepoužitelným. Jinak jsem si tam nikdy nic nevybrala, i když to opakovaně zkouším.

Vlastně ano - ještě mám odtud chlupaté zimní klapky na uši, neocenitelné do zimního lesa při shazování postvánočních špe­ků.

sarinka.v
423 příspěvků 25.05.12 16:53

HM mám moc ráda, sice tu na něj v podstatě všichni plivou, ale já tam nakupuju často, dobře a levně…v šatníku mám od nich věcí opravdu hodně (a to nemám žádný blog, aby mi ty jejich věci někdo dával zadara - být na jejich místě, taky to beru)

Acrobaleno
948 příspěvků 25.05.12 17:19

Neviem, ja tam nenakupujem. Jediné veci, čo z HáeMka mám sú zo sacondhandu.

monicka
565 příspěvků 25.05.12 17:20

V HM nakupuju poměrně často, ale jen v době slev - mimo slevy mi zboží připadá moc drahé. Když chci něco kvalitního, co vydrží spoustu let, jdu jinam. Když chci něco „trendového“ na jednu sezónu, jdu do HM. Ale abych mu nekřivdila, tak spoustu věcí odtamtud nosím už několik let a vypadají pořád hezky.

any2
246 příspěvků 25.05.12 18:21

Mám od nich levné plastové sluneční brýle, ve výprodejích najdete hodně barevných svetříků, ale vážně jenom na ozdobu, o zahřátí se mluvit nedá, neberte je za 200 :D. Našla sem tam nádherné triko, nutně sem ho musela mít, po jednom vyprání bylo širší než delší. Přijde mi to jako obchod pro puberťačky. Opravdu kvalitní věc odtamtud mám jen jednu.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.05.12 19:03
@Lola píše:
Ideální destinace pro nákup oblečení pro mé dva syny 11 a 13 let. HM chápe, že ne každý puberťák touží vypadat jako drogový dealer, takže oceňuji nízký výskyt kapucových mikin počmáraných hovadinami a rozervaných džínsů ozdobených snůškou zbytečných krávovin.

umírám :-D drogový dealer mě dostal.

pro mě je HaM hadrárna plná strašných polyesterů, děsně moc krátkých triček nazvaných šaty…a v neposlední řadě smutné místo, kde přicházejí vniveč úžasné potisky a vzory devalvované umístěním na ty polyestery…

jejich koníkové svetry (které do čr ani raději nenavezli), krásné ptáčkové, srdíčkové potisky na totálně umělých halenkách a svetrech…mé srdce krvácí.

MP Efulka
16 příspěvků 25.05.12 19:17

popravdě, u nás je HM opravdu hadrárna, ale přijde mi, že v zahraničí je to jiné… sice stránky na netu jsou pořád skoro stejné, ale zdí se mi, že k nám se nová kolekce dostane jen málokdy… jinak ve Francii se tu pořád stojí fronty na kabinky… taky jsem si tu už koupila dost věcí a popravdě nevím, jestli bych v ČR koupila tílko za 120 korun z normální neprůhledné, nehadrové bavlny…

sarinka.v
423 příspěvků 25.05.12 19:25

No nevím, ale moje věci z HM jsou všechny bavlněné, žádný polyester.
A co se HM v zahraničí týče, moje loňská návštěva HM storu v Londýně mě hodně zklamala, zboží bylo naprosto stejné jako u nás a hlavně v přepočtu na české vycházelo dráž než u nás!!!

Vzhledem k tomu, že tu zatím nikdy HM nepochválil tak určitě nesleduje jejich kolekce aspoň na interentu, já osobně mám aplikaci (mezinárodní HM), kde se nové kolekce najdou, a zatím se mi nestalo, že bych ji v ČR ve stejné době nenašla..takže kolekce sem dochází úplně stejná!

monicka
565 příspěvků 25.05.12 22:00

Já jsem koupila v Anglii v HM kabát a pořád vypadá hezky, i když to už nějaké tři nebo čtyři roky budou. A pak mám šaty z japonského HM a těm se rozpárala látka u švu po jednom vyprání … tak nevím, jestli do Japonska taky posílají šunty, nebo jestli je to opravdu spíš kus od kusu.
Ale řekla bych, že obchody ve vyšší cenové kategorii (například Mango) jsou na tom stejně.

Lachenauerin
544 příspěvků 25.05.12 22:34

Pro mě je HM přesně ten typ obchodu, kam vstoupím a vzápětí s náběhem na infarkt padám pryč s tím, že už tam v životě nevlezu. Po pár měsících se vždycky rozhodnu, že jim dám ještě šanci, ale dopadne to pokaždé stejně.
Vždy se tam příšerně rozčílím už jen při zběžném pohledu: Binec, vše zmačkané, uválené, zachlupacené, a přitom ne tak úplně levné. Ano, v jiných obchodech to taky mnohdy není žádná sláva co do kvality, ale aspoň tam člověk občas najde nějaký nápad, byť si tu věc třeba nakonec nekoupí. Ale v HM ten nápad naprosto chybí, případně je tak přežvýkaný a zmírněný, že z toho stejně nakonec vyjde totální šeď.
A nesedí mi ani jejich „obyčejné“ věci, tedy trička, tílka, věci na doma apod. I ty si radši koupím třeba v Camaieu nebo v Orsay, kde se dají v akcích vyhmátnout za velmi příznivý peníz a není to jen rovná roura bez projmutého pasu.

Dahllie
2222 příspěvků 25.05.12 22:43

Teď je to fakt hadrárna, a když chci levný trendy hadr počkám si raději na Primark. V Čechách už nakupuju minimálně.

Pavel
106 příspěvků 25.05.12 22:47

Moje zkušenost je, že HM je vynikající na doplňky. Koupil jsem tam celobavlněnou bekovku za cca 200, hedvabny (!) kapesnicek ve sleve za 70, a sadu barevnych ponozek taky nejak do 200 Kc. Ostatni veci bych tam radeji nekupoval. Stale shanim lnene kalhoty, ty v HM maji, trci z nich nite a dokonce tam byla dira.

Baara
35 příspěvků 25.05.12 22:54

Já mám pocit, že snad nakupuju v jiném H&M než všichni ostatní. H&M je asi můj nejoblíbenější obchod. Není nad jejich basic tílka. Jasně občas se tam najdou příšerné věci, ale to v podstatě v každém obchodě. Mám odtamtud spostu věcí, nosím je často a nepamatuju si žádnou která by se mi rozpadla, zkroutila… stejně tak nemám žádnou z polyesteru. Tak fakt nevím čím to je.

MP Ann
215 příspěvků 25.05.12 23:20

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:13

Ver
53 příspěvků 25.05.12 23:35

V HM nakupuji výjimečně (aktuálně se chystám po výplatě na jedny šaty). Kvalitou mi dost věcí připadá jako hadr musí se hodně hledat. Jinak jsem si po návštěvě HM na Václáváku přišla na to, že je to prodejna od prodejny. Ta na Václaváku se mi tedy nelíbila vůbec spousta věcí zmačkaných, nekvalitních naházených na hromadách (prostě stylem jak to přišlo pod ruku, tak to tam mrskli) takže celkovým vzezřením hadrárna. A pak jsem měla možnost navštívit nově otevřenou prodejnu v JČ a tam úplný opak. Pěkně složené (snad dokonce oblečení vidělo i žehličku!), celá prodejna působila upraveným dojmem a kvalitnější kousky byly většinou v přední části prodejny (takže pokud člověk nešel do zadních částí tak mohl být celkem spokojen). U mě to prostě tak nějak funguje, pokud je upravená prodejna jsem schopna se prohrabovat a i něco najít, pokud se mi nelíbí tak se nedonutím a HM není výjimkou.

RoyalistGirl
75 příspěvků 25.05.12 23:43

Občas tam něco kupuju, hlavně punčochy a doplňky, kamarádka tam třeba kupuje těhotenské tuniky =D Mně to oblečení většinou nesedí, protože je to klasicky placaté přes prsa a odstává na zádech, ale mám odtamtud třeba volné letní šaty nebo dvoje „slušnější“ kalhoty.
Nepřijde mi to o nic horší než jiné krámy v „shopping centrech“. Zmačkaných hadrů jsem si tam nikdy nevšimla. Jo a parkrát mi přišlo, že tam mají takovou lákavou podprahovou vůni, ale to je asi moje paranoia =D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit