Co si myslíte o piercingu ?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristinule
179 příspěvků 07.04.13 15:52
Co si myslíte o piercingu ?

Zdravím.. :)
Jsem odjakživa zvědavá a tak by mě zajímalo jaký je váš názor na početnější piercing v obličeji. (rozumějte, nemám na mysli nenápadný kamínek v nose.. :D ) Líbí se vám nebo ne? (A v tom případě proč? )

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

deermark  07.04.13 16:16

Mate namysli, piercingy v nose, uchu, na madonnu, labret, mikrodermaly, oboci, zkratka procvakany krizem krazem?:D

jsem toho nazoru, ze vseho moc skodi…

Kristinule
179 příspěvků 07.04.13 16:23

@deermark To ste řekla hezky „Procvakaný křížem krážem“ :D A ano myslím to tak nějak.. :) Sama vlastním čtyři piercingy v obličeji (plus ještě v jazyku) a tak mě zajímá názor veřejnosti, páč se většinou pohybuju mezi lidmi kterým to nepříjde jako něco zvláštního..:D

bára.brněnská
563 příspěvků 07.04.13 16:29

Tak pokud chcete úplně upřímný názor ;), tak mně se piercing, hlavně v obličeji a hlavně u žen, hrozně nelíbí

Příspěvek upraven 22.07.14 v 03:42

deermark  07.04.13 16:29

Ja mam jak piercing tak, i tunel. ale vetsina lidi si tunelu ani nevsimne, jelikoz nosim obe nausnice.
kdyz se to neprehani, lze si zachovat zenskou neznost i s kovem v obliceji, ale tohle uz je moc / viz. nize

Příspěvek upraven 07.04.13 v 16:33

deermark  07.04.13 16:30

Vim, postnula jsem uz celkem extrem.. :D takze pridavam jeste tohle, ale to je cele hruza :D

GalianosjednimL  07.04.13 16:39

Vzhledem k tomu, že je tento muž můj blízký kamarád, tak vcelku tolerantní. Měl jich v obličeji tenkrát 87.
Za sebe: Pokud máte dostatek odvahy, tkáně a ochoty k jizvám, tak je to asi taky cesta

deermark  07.04.13 16:48

@GalianosjednimL
ja ho od videni, myslim, znam!!! je to mozne?
domnivam, ze ho vidam na Obscene Extreme festivalu…

GalianosjednimL  07.04.13 16:49

@deermark Je to možné, básník a spisovatel Pavel Josefovič Hejátko, píše pro art magazín Tetování. Ta fotka z roku 2006 je z natáčení jeho recitálu, který jsem pak zpracovával se svým strýcem. Byl to nadupaný poetický večer, sál narvaný k prasknutí a dokonalá atmosféra.

Příspěvek upraven 07.04.13 v 16:51

Anonymní  07.04.13 16:49

Z dálky to vypadá jako vředy nebo bradavice. Moc se mi to nelíbí. Na druhou stranu - když je toho víc + nějaké tetování a jinak neobvyklý zjev, beru to, že pro daného člověka jde o životní styl. Pak už vše beru jako celek, který je alespoň zajímavý, když už ne líbivý.
Moc se mi nelíbí mladé nány, co mají jedno železo v obličeji, aby byly zajímavé. Nejlíp ještě když jsou tlusté a blbě obarvené. To fakt evokuje výše zmíněný vřed a bradavici. Stejně malá tetování. Z dálky připomínají plíseň.

deermark  07.04.13 16:51

Jinak, ja jsem tolerantni tez, k nekterym lidem to zkratka pasuje. mam spoustu extravagantnich pratel, ale jsou to lide stejne jako ja, z masa a kosti..jen maji o neco vic kovu v tele/na tele..
ale ja osobne bych na to povahu nemela…)

deermark  07.04.13 16:52

@GalianosjednimL
je to on, zname se. minuly tyden mi dokonce psal.)))
svet je maly.)))

GalianosjednimL  07.04.13 16:54

@deermark Bych nečekal, jak to bude zásadní a těžké téma. Mám už ve vzkazech druhý odkaz, který někdo smazal. Nejprve Filomenka, teď žahavá kopřiva… :) :)

Edit: Tak to je fajn, mít společné známé, se tu občas stává… :)

DRW
1228 příspěvků 07.04.13 17:00

Na jednou stranu mi je jedno, co si clovek dela se svym telem ci oblicejem. Ale bohuzel za svuj zivot jsem videla hodne zjizvenych tvari po piercingu, usi, ktere kdysi byly ocvockovany nausnicemi, usmev krasne kolegyne plny plomb pred korunkami, protoze mela piercing v jazyku a rtu. Krasnou slecnu na kase v Tescu, ktera jednoho krasneho dne si nechala udelat piercing u nosu, dneska je v tom Tescu na te kase stale, ale bohuzel s osklivou jizvou.
Nevim jestli takoveto „zkrasleni“ stoji komukoliv za to. Alergii, spatnych hojeni, rozbite skloviny zubu etc. To same je i s tetovanim, pokud je schovatelne je to celkem OK, ale co s nim pokud je na viditelnem miste a vy chcete delat na nejakem velmi dobre placenem, ale konzervativnim miste. Ci jen prejdete z pozice, kde to nevadilo na pozici, kde uz to vadi. Dredy ostrihate, vlasy obarvite na prijatelnou barvu, piercing vytahnete a pokud mate stesti nezanecha stopy, ale tetovani to musite schovat napr. pod kosili s dlouhym rukavem ci nepruhlednymi punchovami.
Tohle neni jako kritika, ale spis jako nabidka k zamysleni.

deermark  07.04.13 17:06

@DRW
chapu, co tim chcete rici…ale podle me je to o zodpovednosti.. vyber salonu, materialu a hygiene. (napr. titan telo nikdy nevylouci).

rajka.kajka
57 příspěvků 07.04.13 17:08

Mně se moc nelíbí ty barevné. Množství je individuální, každému sluší něco jiného. Myslím si ale, že obecně mužský obličej toho „snese“ víc.
Slečna na prvním obrázku se mi líbí, druhá už ne.

deermark  07.04.13 17:10

@DRW a k tomu tetovani a dobre placenu mistu…
znam lidi na vysokych pozicich..a jsou potetovani nebo maji jine telesne modifikace. dnes uz svet plny tolika predsudku neni…
ja sama mam dobrou praci a mam piercing a viditelna tetovani.

deermark  07.04.13 17:11

@rajka.kajka
presne! protoze ta prvni ma vkus a ta druha vubec! :D

GalianosjednimL  07.04.13 17:11

Ty ve tvářích většinou udělají propadlé ďolíky a vypadá to divně. ani ten tzv. Monroe většině holek nesluší.

bestia
2296 příspěvků 07.04.13 17:14

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:32

deermark  07.04.13 17:16

@bestia
jste si jista tim titanem? z titanu jsou i kloubni nahrady atp.

bestia
2296 příspěvků 07.04.13 17:21

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:32

DRW
1228 příspěvků 07.04.13 17:29
@deermark píše:
@DRW
chapu, co tim chcete rici…ale podle me je to o zodpovednosti.. vyber salonu, materialu a hygiene. (napr. titan telo nikdy nevylouci).

No neni to jenom o tom, je to taky o Vas a Vasem imunitnim systemu. Problem nebyva titan, ale nikl, ktery je alergenni a tech faktoru je vice, nekomu se rany hoji lepe a nekomu hure.
Salon, material a hygiena samozrejme, ale taky vrozene dispozice.

Korytt
271 příspěvků 07.04.13 17:31
Líbí

Líbí se mi piercing, tetování, tunely i dredy - sama nic z toho nemám, ale musím přiznat, že jsou typy, kterým to prostě sedí a mě se to líbí. Samozřejmě, když celek dává smysl a není to jen tak propícháný a počmáraný. Prostě někteří jsou styloví a mě mooooc baví na ně koukat:oD

indyka
625 příspěvků 07.04.13 17:33

Železářství na obličeji se mi nelíbí ani u holek, ani u kluků. Zvlášť u holek to působí tak nějak „hrubě“. Jednoduše mi to přijde nehezké. I když samozřejmě každého věc, co si s obličejem udělá.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit