Co si myslíte o svršku zastrčeném do kalhot?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Endless
31 příspěvků 18.07.12 15:30
Co si myslíte o svršku zastrčeném do kalhot?

Poslední dobou se mi zalíbil nový trend zastrkávání trička do kalhot, šortek, případně sukně. Názory mých přátel na tohle téma se ale značně rozcházejí. Myslíte si že je to hezké nebo staromódní?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Sekhmet
1918 příspěvků 18.07.12 15:36

@Endless Nový trend? To asi ne. Jsem naopak přesvědčena, že tento „trend“ tu byl dříve, než nošení triček ven z kalhot. Je to prostě jen jiný (a v některých případech jediný možný) způsob jak nosit určité věci. Patří zejména (ale nikoli pouze) do formálnějšího stylu oblékání. Úzkou sukni s vysokým pasem nemůžeš zabít dlouhým tričkem vytaženým přes ni.
A jestli se líbí? To je totéž jako zeptat se, jestli se mi líbí, že balerínky nemají podpatky. Ale zmuchlanou košili narvanou v teplákách s gumou až pod bradou obdivovat nebudu, to je fakt.

Diankenstein
1891 příspěvků 18.07.12 15:39

Teď jste mě překvapila, myslela jsem si, že zastrkávat si vršky je normální, nosím to tak pořád. Spíš naopak mi to připadá divné :D
A jelikož to tak nosím, tak ano, je to moc hezké! :)))))

Superstar
67 příspěvků 18.07.12 15:40

Zastrkávání trika či úzké košile se mi líbí. Staromódní mi to vůbec nepřipadá.

Endless
31 příspěvků 18.07.12 15:44

@Sekhmet spíš si myslím, že se ten styl v současnosti hodně začíná vracet. Možná to vnímám jinak, protože je mi patnáct a moji vrstevníci považují něco takového za „out“. Ale mně osobně to připadá mnohem víc ženské a elegantní než dlouhé triko vlající přes kalhoty.

Sekhmet
1918 příspěvků 18.07.12 15:48

@Endless V tom případě beru zpět, je fakt, že delší dobu byly vršky zastrčené do kalhot out. A samozřejmě, že je to slušivější, zvláště vlastníš li nějaké tvary. Zdůrazní to pas i boky, přesýpacím hodinám to sedí naprosto ideálně. Nicméně in to opět začlo být již před několika lety - zdá se že ČR je zas o pár let pozadu - my se z toho východního bloku snad nedostanem.

Canavi
224 příspěvků 18.07.12 15:49

@Endless Rozhodně je to praktické. Zafučí-li vítr, je člověk hezky v teple, netáhne mu na ledviny ani jinam.

Endless
31 příspěvků 18.07.12 15:51

@Sekhmet přesně tak! Do Česka vždycky dorazí všechno později jestli vůbec. A myslím že tričko v šortkách dost prodlužuje nohy.

Judith11
1134 příspěvků 18.07.12 15:53

Trika a svetry přes přišly hlavně s módou slimek, legín. Protože k těm dost dobře nic jiného nejde.
Naopak k širším spodním dílům jako např. široké kalhoty ala marlen, k rozevlátým širokým sukním se nic delšího „přes“ prostě nehodí. Stejně jako k již zmíněné sukni s vys. pasem.

Karoleenah
2322 příspěvků 18.07.12 16:00

Já jsem zrovna z generace, která v období puberty nosila zásadně všechny svršky ven z kalhot a cokoliv zastrčené dovnitř bylo důchodcovské a totálně out. Nejspíš to souvisí i s tím, že tenkrát byly stejně důchodcovské a out kalhoty a sukně do pasu. Ještě že už je to pryč, oboje jsem si totiž hodně oblíbila. :)

Letefa
716 příspěvků 18.07.12 16:32

Za mě určitě ano, je to moc pěkné. Zastrčený svršek v bokovkách nebo i jen nižších kalhotách si ale mohou dovolit jen twiggy, jinak to upozorňuje na břicho.

Takže třeba já to tak nenosím vůbec, ač se mi to líbí, protože žádnou dostatečně vysokou sukní/kalhotami nedisponuji. Ale chtěla bych!

Katio
196 příspěvků 18.07.12 23:16

Sukně do pasu a se zvýšeným pasem, vršek zastrčený - ó ano, to se mi líbí. Ještě tak sehnat nějaké takové kalhoty a kraťasy.

Džíny a bílá pánská (nebo obří dámská) košile - nosím vpředu zastrčeno (občas jen na jednom boku) a vzadu volně.

seznam.mih  18.07.12 23:27

Mě se to na ostatních líbí. Taky jsem ze stejné generace, jako Karoleenah, kdy věci do pasu byli naprosto pasé a důchodcovské a nosili se bokovky a aby byl pupík vidět ven a pak přišli bokovky a trička přes kalhoty.
Na ostatních se mi to líbí, ale když si to vemu já, tak se mi strašně zvýrazní můj pupek, jak je vyklenutej a vyloženě mi zmizí pas. Vypadám pak spíš jak 8 v babičkovské verzi, protože mám velká prsa a věci do pasu mi jedou naschvál až pod prsama místo toho, aby to zůstalo v pase, tak pak spíš působím jak dojmá kráva… nevím, jestli je to jen můj zkreslenej pohled, nebo je tomu opravdu tak.

magenta
22 příspěvků 19.07.12 09:54

Mně se to líbí moc, nejvíce na takových těch chlapeckých postavách nebo pokud člověk nemá velká prsa. Já nejsem moc vysoká, prsa a boky cca stejné míry a výrazný pas. A teď to přijde - pokud si dám cokoliv DO sukně nebo kalhot, nedejbože s vyšším pasem, mezi horním okrajem sukně a prsama mi zbývá tak 5 cm volného místa, což okamžitě vyvolá selkovitý dojem. Navíc trup vypadá nepřměřeně krátký. Vypadá to přesně takto:

Moc ráda bych to nosila, mám jednu pískovou pozdrovku s vyšším pasem a je nádherná, ale potřebovala bych k ní dvoje troje žebra navíc :-D

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.07.12 10:16

Líbí a nosím:-)

Ziné
82 příspěvků 19.07.12 12:35

Také mi přijde, že to sluší jen štíhlým ženám s malýma prsama. Ostatním to zkracuje trup a dělá jej opticky silnějším.

ooola
129 příspěvků 19.07.12 12:45

Také jsem z generace, která byla zvyklá všechno nosit zásadně ven, já tak všechno nosím doteď, protože potřebuju schovat pupek a zvýraznit boky a to se zastrčeným svrškem moc nejde dohromady. Ale u žen se štíhlým pasem a u určitých druhů oblečení se mi to líbí

Rahja
164 příspěvků 19.07.12 13:03

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:38

Karja
4767 příspěvků 19.07.12 18:00

Líbí se mi to velice a nadávám si, že jsem to tak nenosila dřív, když jsem ještě neměla žádné bříško ani „madla lásky“. U mužů se mi to líbí ještě víc a to i zakasaná trika (u košile to beru jako samozřejmost).

misial
1394 příspěvků 19.07.12 22:39

Jsem také z generace, která nosila vždy trička nahoře a kalhoty / sukně s nízkým pasem (narozená v roce 93). V průběhu asi minulého roku - dvou se mi povedlo kompletně přejít na sukně do pasu (kalhoty mám jen pro vyjímečné situace, slušnější asi jedny a nízké - třeba na bowling bych si v sukni netroufla), co můžu, to zastrkávám - i svetříky a tak, a myslím, že už se zpátky nevrátím. Je to skvělé, mnohem pohodlnější, slušivější :) Mám přesýpačky. I když někdy mi připadá, že pak vypadám dost nesourodě, protože mám větší prsa, širší ramena, boky se ztratí pod sukní do pasu a nohy mám docela hubené. Ještě to musím doladit :)
A asi před dvěma týdny jsem se rozhodla, že se naučím nosit vršky zavázané do pasu místo toho, abych je v létě zastrkovala, protože je v tom poznatelně tepleji. Jen musím přijít na to, jak to udělat, aby mi při žádném běžném pohybu nelezlo „maso“.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 20.07.12 00:28

@misial řešením jsou šaty:-) je v nich v horku daleko líp než ve vršku+sukni, a navíc žádné maso neleze. na vaši postavu samozřejmě se zřetelným pasem, ale i tak je to v kuse výhodnější, materiál se tam nevrství a tolik nehřeje. navíc, když nejsou výhradně jen letní, tak i s punčocháči se dají nosit pohodlněji, nevznikne tam třetí vrstva, jen druhá.

misial
1394 příspěvků 20.07.12 00:55

@viktorka_od splavu Šatů nosím taky dost, ale většinou mám přes ně zase pásek nebo jsou dost stažené v pase a problém s nadměrným pocením v pase je částečně zpátky. Jinak s vámi souhlasím, ale přece neodložím na léto všechny sukně naspod skříně :)

TinkaH
916 příspěvků 20.07.12 08:16

Je to hezké, ale musíte k tomu mít bříško. Lépe řečeno byste ho mít neměla :-)

Endless
31 příspěvků 20.07.12 10:19

Nejhorší je, že u nás na škole to tak nosí asi každá desátá slečna a ty ostatní k tomu mívají jedovaté poznámky. Někdy je potřeba dost odvahy když se chce člověk oblíkat dobře :-)

teresaK
55 příspěvků 22.07.12 20:36

Já nosím prakticky všechny trička, halenky a košile do kalhot i sukní. Má to jen výhody: vypadá to dobře, netáhne mi na záda, nelezou mi kalhotky když se pro něco natáhnu a můžu ukázat hezký pásek a sladit ho s ostatními doplňky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit