Čo si myslíte o teniskách na opätku?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teressa
12 příspěvků 25.11.12 18:16
Čo si myslíte o teniskách na opätku?

Ahojte, veľmi ma zaujíma Váš názor na druh topánok, ktoré v tomto obdobií dosť,,frččia´´..mne osobne sa nepáčia, ale čo váš nazor?? ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

kayav  25.11.12 18:28

No, mě se to taky nikdy nelíbilo, považovala jsem to za čisté peklo. poslední dobou se ale objevují tenisky tohoto typu jako na obrázku a ty se mi celkem líbí, nejde totiž poznat, že tam nějaký klínek je. Já jsem dost malinká a nechodím často příliš elegantně oblečená, takže toto se zdá jako dobré řešení.¨Nakolik jsou pohodlné, to je těžko říct.

Rosalyn
925 příspěvků 25.11.12 18:32

Nelíbí se mi, ale ani mě nijak zvlášť nepohoršují(pokud si je tedy někdo nevezme třeba do divadla).

Ceresa
465 příspěvků 25.11.12 18:37

Ne, ne a ne..

Blair
359 příspěvků 25.11.12 18:38

Docela odvaha dát tohle na Peklo. Za mě taky ne.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.11.12 18:45

Můj největší dojem z nich je, že jsou všude. Projížděla jsem při pátrání po kozačkách weby většiny řetězců s obuví v ČR a mají je u Bati, u Deichmanna, v Mixeru, v Humanicu, v CCC i v Topshopu… a všechny jsou stejné, na klínu a na suchý zip, jen barvami se liší. Tušíte někdo, kde se vzaly? Asi to nebude zrovna novinka, vybavuju si totiž historku, jak moje babička zabalila mé matce na výlet do Tater tenisky na klínku…
Jinak mi tenhle typ bot až tak nevadí, i když sama bych je nejspíš nenosila. Jinak podle mě záleží až na konkrétním provedení a kombinaci, jestli to bude nebo nebude peklo, ten skrytý klínek a suché zipy z toho dělají takovou docela vtipnou obuv, narozdíl od třeba Nike Dunk Heels , ze kterých se téměř osypávám kdykoliv na ně narazím.

motorová pila
110 příspěvků 25.11.12 18:53

Myslela jsem, že není nic blbějšího než okopané špičky na nových botách. Teď vidím, že se nevyznám v trendech a že něco horšího je. Zrovna zobrazená bota se mi ale líbí. Připomíná mi totiž lyžáky a na lyže se už letos těším.

LadyPapajka  25.11.12 18:56

Já je viděla naživo a furt řikam „Ty jo ta ženská má tenisky a kroutí se na tom jak na podpatku, co to je.“ A nakonec jsem vyzkoumala, že je to přesne tenhle typ. K hodícímu stylu proč ne. Ale sama si to asi nikdy neobuju:)Ovšem ty strašny jehlový ani za boha

VeronicaMP
53 příspěvků 25.11.12 19:22

Nelíbí se mi to, ale nemám nic proti lidem, kteří to nosí :)

Amonute
360 příspěvků 25.11.12 19:47

Zaregistrovala som tento trend už dávnejšie. Pozerala som videoklip od Beyonce - Love on top . Čudovala som sa ako môže mať také nohy v teniskách? Tenisky predsa takú figúru nerobia!

Potom som na to samozrejme prišla - platforma :D.
Ale zatiaľ som okrem Beyonce nevidela outfit ktorý by sa mi páčil a úprimne ja by som do tých plaviek s čapicou nevliezla. Možno mám málo fantázie, ale ktoré sú to tie outfity s ktorými by sa tie tenisky dali nosiť? Sem s nimi chcem ich vidieť :)

Teressa
12 příspěvků 25.11.12 19:50

Dakujem vam za vsetky prispevky ale nechapem preco mi davate za tuto temu červený vešiak..ved je to diskusia?!

Karoleenah
2322 příspěvků 25.11.12 19:54

@Amonute Snažila jsem se, ale abych pravdu řekla, nenašla jsem takových outfitů mnoho. :D Já osobně bych vzala na milost tyhle:

Harmonika
244 příspěvků 25.11.12 20:02

Za mě jednoznačně peklo. Stejně tak jako tenisky na podpatku. Nelíbí se mi to, i kdyby to bylo sebedokonaleji zkombinováno. Zkrátka buď chci nosit sportovní styl a vezmu si sneakers boty nebo chci nosit boty na podpatku (nebo klínku) a taky se podle toho oblíknu. To ostatní (viz Váš obrázek edit:i ten můj níže) je zpatlanina, která mě ničím neoslovuje, prostě bych si tento typ boty nevzala. Ostatní ať si je nosí, ale mně to evokuje takovou „polovičatost“ nebo nerozhodnost (nechci se vzdát tenisek, ale zároveň chci nosit klínek či podpatky) je to takové mezi a to je právě pekelné…

Příspěvek upraven 25.11.12 v 21:33

Amonute
360 příspěvků 25.11.12 20:06

@Teressa nuž… o tom prečo sa červenovešiakuje, tak o tom sa vedú hotové debaty. Neriešila by som to. Možno, že sa mínuskovačovi nechce vypisovať a tak tým vešiakom len vyjadruje názor „nie nepáčia sa mi tie tenisky, takže ich nosiť nebudem a preto ich ani VY nenoste“. Ale kto vie, tiež je môžné, že sa len zle vyspal… Nerobte si z toho ťažkú hlavu, ukazuje to len pomer toho či sa Váš vkus, či nápad (ne)stotožňuje s tým čo sa (ne)páči miestej komunite.

Příspěvek upraven 25.11.12 v 20:45

Eila
166 příspěvků 25.11.12 20:08

Krystalické peklo:-)

Amonute
360 příspěvků 25.11.12 20:09

@Karoleenah ďakujem za názornú ukážku :D to bolo rýchle :D.
Ale stále mi to príde „kočkopes“. Ani elegancia ani športový štýl, ale keď sa to páči tak nech sa to nosí, môjmu oku to však neulahodí.

smrtonoška  25.11.12 22:04

Za mě to úplné peklo samo o sobě není - třeba v outfitech, co postla Karoleenah, to působí rafinovaně a celkem osvěžujícím dojmem… Do města celkem praktická obuv, konec konců. Esteticky mi to nevadí tolik jako ty sportovní jehly. Proč bych je ale nenosila - je to všude a já na tyhle trendy vyloženě nejsem. Nosí to převážně teenagerky, které to splácnou s lyžařskou bundou, džínami, kabelkou Nike a jde se. Fakt nic, k čemu bych se chtěla přibližovat.

Mylady2
12409 příspěvků 25.11.12 22:08

Je to móda pro děcka:-)

bestia
2296 příspěvků 25.11.12 23:09

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:35

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.11.12 01:37

A mně se náhodou líbí.

ty první úplně fest. perfektní barvy. neuměla bych je sama kombinovat, ale líbí se mi. první dva obrázky od karoleenah taky a sama bych to tak klidně nosila, mít na to postavu.
někdo je hází do jednoho pytle třeba s kopačkami a teniskami na podpatku, to já ne - jako zásadní rozdíl vidím to, že tady je platforma tak skrytá, že nejde ani vidět a celek vypadá prostě jako sportovní bota, ne jako lodička, která se hraje na kopačku. pro někoho, jako jsem já, komu placaté boty fakt tak nějak nesluší, je to super - můžu se obléct sportovně a přitom mít dobrý tvar nohou :-)

Cheeky
181 příspěvků 26.11.12 11:20

Tenisky na podpatku jsou peklo. To nemůže vypadat dobře na nikom. Ovšem tenisky na klínu, to už je trochu něco jiného. Za mě, mám jedny takové, ale stylově jiné než tyhle, méně sportovní. Jsou hnědo červeno modré, s tím že hnědá je bota a přes ní červeno modře motiv britské vlajky. Klín je zakomponován tak, že téměř nejde poznat že tam nějáký je. Ale ani tyhle sportovnější mi nevadí. Pokud je k tomu vhodně zvolený zbytek, a nositelka je přiměřeného věku, tak proti tomu naprosto nic nemám.

Čierny Jantár
25 příspěvků 26.11.12 11:51

Mne sa to veľmi nepáči, ale možno existuje štýl, ku ktorému by sa to hodilo…

Curlygirl
1901 příspěvků 26.11.12 15:42

Že to je hrůza…

Tebah
4255 příspěvků 26.11.12 16:57

@Karoleenah Mně se zdá, že ty poslední jsou bez klínku určitě a ty předposlední asi taky.

Jinak k tématu - já bych si je nevzala, ale pokud tak chce někdo chodit, tak klidně. Zejména na mladé slečně to může vypadat i dobře (viz fotky výše).

TheAnee
32 příspěvků 26.11.12 18:38

Já jedny mám. Byly to snad mé první boty na podpatku (a vlastně i jediné), které jsem si vzala do školy. Nemám je ale na klínku jako tyto (moc se mi nelíbí). Ty mé se mi zdají více elegantnější, více se mi líbí. Neříkám, že jsou přímo určené k návštěvě do divadla, ale na některé akce se hodí.. Nebo prostě jen tak do školy, když chci být trošku „elegantní“. Hned bych to neodsuzovala. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit