Co si nechat dovézt z USA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K-PAX
4 příspěvky 17.08.14 22:46
Co si nechat dovézt z USA?

Co byste si nechali přivézt z USA kdybyste měli tu možnost? děkuji za tipy. :)

Reakce:

Judy24
366 příspěvků 18.08.14 12:38

Kabelku z outletu od DKNY, Michaela Korse nebo nějaké podobné značky střední cenové kategorie, co jsou tady o dost dražší. Záleží na tom, kdo by mi to vezl, kdyby mi tam jela kamarádka, tak bych jí to normálně zaplatila, kdyby to měla být pozornost, pak bych si vymyslela nějakou drobnost, jako pravé americké marshmallows, nebo něco podobného.

Zebra33
2038 příspěvků 18.08.14 16:08

Produkty na vlnite vlasy, ale v tom jsem asi trochu specificka :). Nicmene pokud mate vlnite/kudrnate vlasy, muj svaty gral je momentalne toto: http://www.curlyemporium.co.uk/…t-today-8oz/ Nebo neco od Victoria's Secret.

moninika
1964 příspěvků 18.08.14 17:21

Něco od Tiffanyho :-)

Ptera
112 příspěvků 19.08.14 23:02

Robotický vysavač…

Jetthro
1129 příspěvků 20.08.14 00:32

Obri zasobu tadytech peanut butter cups! :D http://justins.com/…-cup-single/

moninika
1964 příspěvků 20.08.14 08:41

@Ptera Ten tam vycházi výrazne levněji nebo proč?? Já když jsem si ho kupovala, tak si pamatuju, že měl tak velkou krabici, že by to zabralo pul kufru. To by byl dotyčný, co to poveze letadlem asi rád :-)

Tereza W
24 příspěvků 14.10.14 13:45

Manžel nakupuje notebook na outlet.lenovo.com, ale pak ho někdo musí fyzicky přivézt, ale vyplatí se to. Notebook stojí polovinu, co tady.

Pak ješte jeany z Levis store na Times Sqaure v NYC :)

Garfie
4452 příspěvků 14.10.14 14:21

@moninika My občas nějaké velké věci vozíme z Japonska, ale vždycky je vyskládáme z krabice, s tím se musí žadatel smířit :-)
(třeba rýžovary, nebo nějaké speciální brašny na foťáky a tak)

MP scully  14.10.14 17:55

Jej, z USA toho je! V listopadu se zase chystam, privezu si rozhodne nejake veci z outletu, kvalitni spodni pradlo, mozna jeste jedny rucne delane kozene mokasiny (koupila jsem loni v lete a nemuzu si je vynachvalit) z indianske rezervace, malinovy dresink na salat, coz je neskutecna dobrota, pokusim se ulovit i hezke kozacky na zimu v me velikosti 35 (tam neni diky velkemu mnozstvi pristehovalcu nedostupna), a kosmetiku Revlon (vyjde o hodne levneji, maji ji i normalne ve Wallmartu a s jejich produkty jsem moc spokojena). Taky nejake knizky a komixy, postovne amazonu do CR je nehoraznost.

Pokud tu moznost mate, urcite ji vyuzijte, obzvlast blaho je nakupovat v USA oproti CR na nekonfekcni postavu. At jste vysoka, mala, hubena, tlusta, mate velky rozdil pas/boky, nebo kombinace vyse zminovanych, uplne v pohode se hezky a moderne oblecete. Zatímco v CR je treba 160 cm vysoka, stihla zena s vyraznymi boky pravem nestastna, ze na sebe nemuze sehnat kalhoty. :-(

Jindrason
157 příspěvků 15.10.14 10:24

Vybavení na americký fotbal :))) Je kvalitní a mnohem levnější než tady :)

Robena
1257 příspěvků 15.10.14 23:05

@Tereza W Proboha muj muz zije i s vami?

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit