Co si ženy myslí o ozdobách klopy?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel Králíček
20 příspěvků 01.08.12 15:47
Co si ženy myslí o ozdobách klopy?

Zdravím Pekelnice (i Pekelníky),
Zajímalo by mě, jak se jakožto ženy díváte na ozdoby klopy? Myslím tím živé květiny, hedvábné uzlíčky, odznáčky, nebo háčkované brože. Přijde vám to mužné, nebo zženštilé? Přeplácané, nebo zajímavý doplněk?

Na Mužích v Česku jsme o tom napsali článek , kdybyste chtěli vidět nějaké příklady.

Moje oblíbená kombinace:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

DanielaS
4603 příspěvků 01.08.12 15:52

Zive kvetiny nebo odznak Cestne legie ano, hackovana kvetinka je vtip, zejo?
Nositel pak musi byt vyladeny cely, vcetne vhodne pokryvky hlavy a chovani.

Příspěvek upraven 02.08.12 v 10:12

ad. Adéla
163 příspěvků 01.08.12 17:24

Mě se moc líbí květiny, ale ty háčkované… no nevím, nevím

Madlenka007
17 příspěvků 01.08.12 17:48

Mi se to líbí, když je to takový sofistikovaně nenápadný, jakože jééé tu mi přistál odznáček a dodal tomu šťávu…to háčkovaný kvítko je takový..jak se říká tu na moravě chtěl bych a nemožu :-D

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.08.12 17:49

Háčkované květiny jednoznačně hrůza v jakémkoli případě, aspoň pro mě.

jinak třeba odznak, nebo pro nějakou speciální příležitost květinka v držáku a la hercule poirot, nebo uzlík…mohou být zajímavé, a muž v něčím takovým by mě pozitivně „dostal“.

s háčkovanou kytkou ale bohužel leda do kolen :(

opona
147 příspěvků 01.08.12 17:53

Za mě - zajímavá i ulítlá kravata ANO, miniodznáček na klopu ANO, květinová korsáž nebo květ ANO (ale pouze na svatbu). Háčkovaný květ NE, protože mi to připomíná podložky pod hrnky…

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.08.12 17:56

Mrkla jsem na muže v česku…a můžu říct, že kdyby se na mě usmál chlápek, který na saku látkové srdce, beru nohy na ramena.

všecko ostatní tam vyobrazené, krom háčkovaných kytek, bych za jistých okolností snesla i ocenila.

RoyalistGirl
75 příspěvků 01.08.12 18:21

Možná tak květina na svatbu nebo k nějaké slavnostní příležitosti. Třeba Nizozemcům to slušelo na Olympiádě =)
V principu si říkám, že by to mohlo být pěkné, ale všechny ty kytičky na fotkách vypadají docela divně, asi by to chtělo jiný materiál? Ty „uzlíčky“ mi zase přijdou tak malé, že vypadají jako nějaké divné smítko, prostě nepatřičně. Kovový odznáček může být OK.

Malina jahodová
175 příspěvků 01.08.12 18:49

Přesně tuhle červenou kytku mívala dcera na háčkované čepici. Bylo jí tehdy tak pět let. Po pravdě mě to přišlo případnější.

Pánský oblek dost unifikovaná věc a spousta modifikací působí nepatřičně, ale v zásadě bych chápala nějaký důstojný a strohý odznáček / brož. Asi jako, kdyby se spona do kravaty zmenšila, změnila tvar a přestěhovala se připíchnout kus nalevo a nahoru.

frenekka
73 příspěvků 01.08.12 19:02

Líbí

stéblo
58 příspěvků 01.08.12 19:05

Ještě tak ty uzlíčky - líbí se mi fotka se čtyřmi - je jich tak akorát, aby to právě nevypadalo jako smítko…
háčkované kytičky prosím ne - ty patří holčičkám na čepičky…
u mého manžela bych snesla tematický špendlík - houslový klíč, jeden takt…třeba na koncert…

Apolena2
22 příspěvků 01.08.12 19:10

Jeden známý nosívá na klopě tuto brož

Vypadá to dobře a ti, kteří znají Star trek, vědí na první pohled.

janiiiv
781 příspěvků 01.08.12 19:15

Až na ty háčkované kvítky se mi líbí všechno. Moc se mi líbí ta fotka se žlutým uzlíčkem - „to“ je ono, to dotažení :) Myšlenka sladit se tak s partnerkou je přinejmenším zajímavá, jen nevím, jak přesně ji aplikovat (oblečení v jedné barvě je u párů už celkem standardní, pak mi ta brož přijde jednak zbytečná, jednak zavání undress).

Katio
196 příspěvků 01.08.12 20:49

@Apolena2 Nemá špičaté uši a prapodivné obočí?

Robena
1257 příspěvků 01.08.12 22:35

Libi moc, jen ty kyticky mi pripadaji takove tvorilkovske. Mozno akceptovat v pripade, ze je to darek vyrobeny ditkem pro tatinka ci dedecka.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 02.08.12 00:25

Háčkované kytičky prosím ne :) Jinak se mi líbí všechno z toho odkazu - uzlíky i brože a ze všeho nejvíc živé květy. Takový karafiát, jako nosí Nucky Thompson v seriálu Boardwalk Empire - to je aspoň classy gentleman! :)

klubo  02.08.12 00:28

Já jsem pro, i tu kytičku bych snesla… jenže co si má pak takto vyladěný gentleman počít v davu pohodářů, kteří se do opery oblečou jak do sport baru? Člověk je prostě za exota. Sama vím, jak mě někdy otravuje reagovat na rozličné komentáře (i pozitivní) mého oblečení, když mám třeba jen klobouk nenápadného tvaru nebo nějaké výraznější doplňky. Ach jo, měla by to být samozřejmost - více o sebe dbát, nebo by to aspoň nemuselo budit pozdvižení.

MUDr.Lant
389 příspěvků 02.08.12 09:12

Uzlíčky jsou super, živé květy pro vhodnou příležitost také, ale ty háčkované, ty opravdu ne.

chekotay
410 příspěvků 02.08.12 09:23

@Apolena2 Tuto brož také vlastním, ale zatím jsem se neodvážil vzít si ji na cokoliv formálnějšího, než je „společenský battledress“ (= i k potlachu by se měl tulák trochu vymódit :-D )

Linden  02.08.12 11:51

A ja si to s tou háčkovanou ružičkou predstaviť viem :) Ak by ku príkladu gentleman došiel na debatu History of the hippie movement s touto vecičkou na klope, bola by to štýlovka na druhú!

Apolena2
22 příspěvků 02.08.12 12:17
@chekotay píše:
@Apolena2 Tuto brož také vlastním, ale zatím jsem se neodvážil vzít si ji na cokoliv formálnějšího, než je „společenský battledress“ (= i k potlachu by se měl tulák trochu vymódit :-D )

U osoby s tímto jménem mě to vůbec nepřekvapuje ;)
Dotyčný to nosí na formální obleky právě proto, že jsou to formální obleky a on i v převleku za slušňáka chce zůstat ajtík. Tohle mi přijde jako stylově nejčistší možnost, rozhodně lepší, než když dřív chodil mezi „kravaťáky“ v triku a kraťasech. (má i brož s linuxovým tučňákem, ale ta už je trochu moc infantilní a prvoplánová)

DRW
1240 příspěvků 02.08.12 13:43
Je to chic

Pokud to ten chlap umi nosit, tak proc ne. V zahranici jsou obcas videt docela zajimave kousky, rekneme odznacku ci panskych brozi. Napr. Uncle Sam (nemyslim logo firmy, ale takoveho toho chlapka s pruhovanym cylindrem), kacera Donalda a jine disney postavicky na muzich ruzneho veku a na obcas velmi business odevu. Muj kolega z jedne severske zeme mel na klope odznacek s postavickou Muminka, takze kytka, uzlik nebo hackovana kytka, to je klasika.

Alizon
1233 příspěvků 02.08.12 14:29

Ta hackovana kyticka mi prijde moc zzenstila, nemuzu si pomoci.
Jinak ostatni veci z vlozeneho odkazu se mi libi.
Dnes jsem rano v metru videla pana, mel tmave modre sako, bilou kosili se zelenym prouzkem, v kapsicce zeleny kapesnicek a v klope zeleny uzlik.
Chtela jsem ho nenapadne vyfotit, ale nepovedlo se. Pan (kteremu bylo odhadem tak 60) vypadal opravdu dobre.
A jeste jsem si ted vzpomnela na Hercule Poirota, ten nosil v klope takovou broz ve tvaru secesni kytky - jsem staromilec, tento serial mam rada i kvuli kostymum a Poirot byl vzdycky krasne upraveny:)

MenthaPiperita
16 příspěvků 02.08.12 20:42

@Alizon: Taky se mi na Poirotovi líbila… ale ona to je vlastně „vázička“ do klopy, všimněte si někdy, že ty kvítky jsou pokaždé jiné :) Google heslo - tussie mussie pin 

Cuckyna  02.08.12 20:49

Mně osobně se moc líbí ty uzlíčky, i v klopě i jako manžetové „knoflíčky“.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit