Co uz neoblecete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 18.10.12 20:22
co uz neoblecete?

Dobry vecer preju, je nejaka znacka ci druh obleceni, co uz neoblecete? Ze se tzv.„prejedla“. Ja to mam napriklad s Desigualem. Mam od nej dost veci z dob, kdy tady byl 1 kram a dneska uz to neoblecu, protoze ho nosi hodne lidi a uz me nejak nebavi. To same mi zacalo s Melissama…vzdy mi nejak vadi potkavat „moje“ obleceni na cizich lidech

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Pavučinec plyšový  18.10.12 20:31

Rozhodně už neobleču dupačky.

system_error
815 příspěvků 18.10.12 20:34

Tak já nemám žádnou oblíbenou značku, ale je pár kousků, které nějakou dobu nosím skoro pořád a pak se na ně nemůžu ani podívat, natož abych si je vzala na sebe. Některý kousky, které nestihly vyjít z módy si po nějaké pauze občas na sebe zase vezmu, ale už to pak stejně nikdy není jako předtím :-)

jumbee  18.10.12 20:38

Ne. Zvlášť to, že „to má každý“ pro mě nikdy nebylo důvodem. Třeba loni… Potkala jsem na začátku zimu dvě holky v kozačkách, které se mi líbily. Pak jsem celé dny chodila a sháněla kozačky, do kterých bych nacpala lýtko. Než mě jednou v neděli ráno maminka vzbudila, že mi koupila boty a ať si je zkusím (máme skoro stejnou nohu a zná můj vkus, tak to není problém… Dokonce jsou mi boty, co vybere, většinou pohodlnější než můj výběr! :))… A byly to ony. Měl je každý, ale je mi to úplně jedno. :D

Šošana  18.10.12 20:47

Já už neobleču některé sukně, co dřív, což mě štve. Chtělo by to zhubnout. :-)

Ceresa
465 příspěvků 18.10.12 20:50
@Šošana píše:
Já už neobleču některé sukně, co dřív, což mě štve. Chtělo by to zhubnout. :-)

tohle je bohuzel u me taky nekdy duvod k zbavovani se obleceni. Jen ja netloustnu, ale pracka to nejak zmensila:):):)

Rosalyn
925 příspěvků 18.10.12 21:08

@jumbee Ale to pak nebudete originální a inspirativní, když budete nosit, co má každý. A to se podle MP přece nesmí. :-) :-)

Viktorie H.
664 příspěvků 18.10.12 21:10

Já si už neoblékám oblečení z C&A pokud nejde o klasické kousky, jako kalhoty, obyčejné tílko, doplňky… I když mě nedávno zaujal svetr s nápisem Hello (vím, někomu může připadat pekelný, ale mě přišel vtipný), představila jsem si kolik lidí/slečen v něm potkám a nějak mě to přešlo.

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.10.12 21:12

@Ceresa
Hned jak jsem uviděla toto vlákno, napadl mě Desigual. Koupila jsem si tam pár věcí, ještě když tu ani krám nebyl. Byla jsem na výetě s kamarádkou v Barceloně a nadchly mě ty věci, tady jsem v tom byla prudce originální. Teď už se mi nosit nechce, nejen proto, že ho má každý, ale i proto, že je tak snadno rozpoznatelný.

Rosalyn
925 příspěvků 18.10.12 21:14

Už neobleču minisukni (pod zadek). Ne že bych se jí „přejedla“, ale nikdy jsem jí nepřišla na chuť. :-)

Denyna
4101 příspěvků 18.10.12 21:17

Džínovou sukni toho klasického krabicového střihu. Kdysi jsem měla pocit, že když je nosí všichni, měla bych taky nějakou vlastnit.
Nikdy mi neslušela a co vždycky dělal po delším nošení ten zip vepředu…grrrr. Nechápu vůbec sukně, které mají zip vepředu jako kalhoty.

daniela11  18.10.12 21:18

Teď jsem zrovna dokoukala Ententýky a moc se mi tam líbí J. S.v Desigualu, že jsem si naopak řekla, že si půjdu něco nového koupit.Ale také jsem si ho kupovala když ho měli ještě jen v My. Zatím se mi nepřejedl, ale vadí mi jeho kvalita, teda spíš nekvalita

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.10.12 21:27

@daniela11
V My ho nemají zas tak dlouho, nejdřív býval Na Příkopech. A kvalita právě dříve byla skvělá, několik let staré věci jsou stále jako nové. Až teď prý začala kvalita pokulhávat, nejste první, od koho to slyším. Já už si tam několik let nic nekoupila a ani se teď nechystám…

Emmea
75 příspěvků 18.10.12 21:27

Už nikdy neobleču cokoliv bez podprsenky. Čas letí a mám soudnost. Ale líto mi to je, ne že ne.

seznam.mih  18.10.12 21:47

Už nikdy si neobleču podprsenku s příliš velkým obvodem a malými košíčky. Jednoduše nepadnoucí prádlo. Nejenom kvůli estetice, ale i kvůli zdraví. Momentálně mi však zbyla už jen jedna padnoucí podprsenka, se kterou už začínám mít problém, že mi kostice píchá do podpaždí. Navíc už je nemám tak pevná, jak „za mlada“. Tak musím udělat nějakou nákupní várku spodního prádla :)

Dále už si jen tak neobleču klasické modráky, rozumějte džíny a cokoliv z tutoho materiálu. Je mi to nepříjemný na těle. Možná to mám jen spojený s obdobím, kdy jsem džíny taky chvíli nosila, ale už mi byli malý, nebo úplně divně padnoucí tak, že přes stehna se to pnulo a bála sem se, aby mi to na zadku neruplo, když jsem se pro něco ohla a v pase mi to padalo na boky…

Dále nechci nosit bundu. Vadí mi ta stádovitost a bezpohlavnost bund. Nic to o člověku neprozradí a já v tom budu vypadat ještě širší, než jsem.

Může se to ale někdy změnit. Dříve jsme zavrhovala modrou, protože jsem ji nosila pořád díky mámě, která mi takové oblečení kupovala a ve své době to byla asi jediná barva, kterou jsem „mohla“ nosit, protože nevyvolávala takovou pozornost, jak jsem byla stydlivá na sebe. Nj puberta :) ale nedávno sem si koupila čistě modrý triko s dlouhým rukávem s rozumným výstřihem v sekáči. Nevypadal žvejkovitě.

Co se týče značek - mě se žádná zatím nepřejedla. Maximálně na takové ty věci, které mají na zadku velkým písmenem napsáno REPLAY, LEVIS, nebo něco podobného. Vadí mi akorát snadno rozpoznatelné značky, jako je Ed hardy a tak.

Eila
166 příspěvků 18.10.12 22:00

Oblečení od vietnamců, vyrostla jsem na něm s holýma ledvinama a koukajícíma zápěstíma, protože na mých takřka 180 cm to opravdu nikdy nebylo dost dlouhé. Když jsem někdy v 16ti letech objevila kamenné obchody a trika a svetry, ze kterých mi nelezlo břicho, byla to úleva:-)

Pirek
6777 příspěvků 18.10.12 22:08

Já dneska zjistila, že neobleču ani jeden empírový kostým z půjčovny, a to jsem prosím zhubla!

Šošana  18.10.12 22:10

@Pirek Nejdou Vám rozepnout patentky?

Pirek
6777 příspěvků 18.10.12 22:11

@Šošana
Do fáze zapínaní patentek jsem se bohužel ani nedostala :D

Šošana  18.10.12 22:15

@Pirek Tak tomu nerozumím! Můžete to nějak přiblížit? :-) Totiž - psala jsem rozepnout, nikoli zapnout…

Pirek
6777 příspěvků 18.10.12 22:18

No, ty na patentky jsem nedokázala přetáhnout přes prsa (a to je mám spíš malé, než velké), v těch na zip jsem byla jako ve viktoriánském korzetu a ty, které jsem přetáhla i zapnout by šly, měly tak úzké rukávy, že vážně hrozilo zastavení krevního oběhu :D

Šošana  18.10.12 22:21

@Pirek Tak to je zajímavé, když jste přitom ale zhubla… asi jste se spíš nějak přeskupila:-) Chodila jste v kostýmech na historické akce? Pokud ano, i to je tedy už historií :-)

daniela11  19.10.12 08:58

@MP Barbucha Vím na 100%,že v My ho měli mnohem dřív než Na příkopech. Sice v koutečku, ale byl tam.

razorblade  19.10.12 09:20

Ja urcite nikdy neoblecu veci znacky thor steinar a dalsich neonacistickych firem. jinak proti desigualu nic nemam:) mam od nich dva topy a jsou fajn, kdyz se to neprezene s barvama na zbytku obleceni a doplnku:)

Sibyla
2639 příspěvků 19.10.12 09:28

V mládí jsem chodívala v romantickém oblečení: dlouhé nabírané sukně, starodávné blůzičky, krajky, šály kolem hlavy. Teď už se vyhýbám i jen názvuku toho stylu - prostě jsem ho vypotřebovala.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit