Co vy na to?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

boddah
4 příspěvky 06.09.13 23:12
Co vy na to?

Ahoj holky,
omlouvám se, že to píšu sem, ale jsem už docela zoufalá. Před měsícem jsem si objednala šaty a musela odjet na 3 týdny pryč. Šaty jsou sice krásné, ale jsou mi malé a já nevím co s nimi :-( neměl by jsteněkdo zájem nebo nevíte kde by se daly dobře prodat tyto krásné šaty aspoň za 1000 :-( koupila jsem je za 1500 a nikdy jsem je neměla na sobě :-(
 http://www.tamsinlondon.cz/…ove-saty-joy

Reakce:

gummybee
4595 příspěvků 06.09.13 23:15

Ty jsou úžasné.. co je to za velikost?

boddah
4 příspěvky 06.09.13 23:17

36

boddah
4 příspěvky 06.09.13 23:18

Mám 180 cm + ale jsem dost hubená tak jsem doufala že mi budou, ale jsou krátké a já mám ráda rezervu :( :D

gummybee
4595 příspěvků 06.09.13 23:21

Ideál :) v tom e-shopu jsou sice focené na docela prsaté modelíně, ale vypadají, že by klidně mohly být i na plochandu jako jsem já :)
spěcháte na to?
edit: tak s dýlkou fakt problém mít nebudu, mám 160 :)

boddah
4 příspěvky 06.09.13 23:27

Já jsem taky typická plochanda :D a sedí mi krásně, jen proklínám svou výšku :( mám s ní hrozné problémy :( moc to nespěchá :) jen v pátek letím zase do itálie tak tu potom nebudu :(

gummybee
4595 příspěvků 06.09.13 23:31

Škoda že ne do belgie, to byste je rovnou mohla doručit :)
jde o to, že nechat si je poslat do belgie mi přijde zbytečné, ale začátkem října budu v praze.. úplně ideální by bylo, kdybyste byla někde na trase praha - brno - břeclav - hodonín :) tam se tak nějak budu pohybovat.. ale kdyžtak to vymyslím jinak.. :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit