Co vy a DIY (Do it Yourself) doplňky?

Fotoalbum tématu (70) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ayla
33 příspěvků 10.07.12 12:01
Co vy a DIY doplňky?

Vyrábíte si doplňky? Pochlubte se výtvory nebo přidejte inspiraci… Já jsem levá jako šavle, ale snažím se…Za některé triviálnosti se mi nechce v obchodě dávat 159,– apod. Momentálně se chystám na něco takového. Co vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

LadyPapajka  10.07.12 12:21

Musela sem si vygooglovat, co že to znamená DIY (a musim si rejpnout, ale jde to říct i hezky česky).

Nic si nevyrábím, jsem na to levá jak turecká šavle.

yourcandy
476 příspěvků 10.07.12 12:30

Loni jsem si dělala čelenku a náramek ve stylu Burberry, má to ohromný úspěch :-) a taky náramky k námořnickému stylu. Využila jsem staré plastové po babičce :-)

Sibyla
2639 příspěvků 10.07.12 12:35

A to já googlit nebudu a pěkně prostoduše se zeptám: „A co to znamená, prosím?“

yourcandy
476 příspěvků 10.07.12 12:37

" udělej si sám " :-) DO IT YOURSELF

Sibyla
2639 příspěvků 10.07.12 12:40

Aha, děkuji. Já myslela, že je to něco textilního. Doplňky dělám profesionálně, takže to, co prodávám, i nosím, a do amatérských pokusů se nepouštím.

Ayla
33 příspěvků 10.07.12 12:47

Pravdu máte. Dá se to říci i hezky česky ;)

Ayla
33 příspěvků 10.07.12 12:51

Pěkné :) Já se chystala na něco podobného…jen ty náramky jako základ mi chyběly. A když jsem zjistila, že se prodávají, tak je v žádném krámu nemůžu splašit. A na internetu jsou ty dřevěné nějak podezřele pěkné. Ty bych nosila i samotné :)

GreatSusan  10.07.12 12:53

Vyrobila jsem si takove retezy na krk, propletene stuzkou (baumarkt plus galanterie), presne se hodily k jednem satum - to je ale uz asi 100 let. Taky jsem jednou vyrobila takovy napadny pasek, ktery mel velky uspech - mela jsem ho na sobe pri nakupu v obchode, ve kterem jeho majitelka prodava vlastni modu plus modu spratelenych zacinajicich navrharu (je to cele takove hip/alternativni), no a zeptala se me odkud ten opasek mam. Kdyz jsem rekla ze je vlastnorucni, tak navrhla, ze jich muzu jeste par vyrobit a ona je zkusi prodat. Tim paskem jsem stravila dva vikendy, takze predstava vyrobit jich jeste nekolik me moc nelakala - pomer cas/vynos byl dost nevyhodny (krome toho jsem cely design a napad ukradla z nejakeho casopisu). Takze moje kariera jako navrhar pasku je u ledu.
Jinak si siju spis obleceni. Bizuterie a pod. mi pripada narocna a dost draha na vyrobu - vsechny ty hacky, uzavery a jine serepeticky jsou desne drahe, nejake originalni metody neovladam, trva to dlouho a moje fantazie je v tomhle pripade taky dost omezena. Prijde mi levnejsi si to koupit hotove. Krome toho mam u vlastnorucne delanych veci vzdycky pocit, ze je to na nich videt a to me trochu znejistuje :-)

Příspěvek upraven 10.07.12 v 12:57

jumbee  10.07.12 12:54

Teď už moc ne, ale ve svém emo období (ehm, skutečně :D) jsem si toho dost vyráběla sama. Čelenky, náramky… Ale i teď si třeba mašle do vlasů a na brože šiji sama. Za cenu, za jakou bych takovou mašli koupila, budu mít čtyři a kvalitnější.

yourcandy
476 příspěvků 10.07.12 12:56

…na ten široký náramek jsem si koupila plastový od vietnamců, posloužil dobře.

Blair
359 příspěvků 10.07.12 13:14

DIY mě docela baví, ale zatím toho moc nezvládnu. Pár broží, různé mašle nebo květiny na čelenky, potom jsem schopná třeba přišít krajky nebo perličky na různé topy, šaty nebo svetříky.
Nedávno jsem si koupila dlouhé šaty v sekáči, zkrátila jsem je a ze zbytku ušila ramínka… :)

DanielaS
4603 příspěvků 10.07.12 13:58

Pred Vanoci jsem mela zachvat brozi, ty jsem porozdavala (jo, zviratka jsou sproste okopirovana). A darovane nausnice od Swarovskeho jsem predelala z visacich na puzetkove, jestli se to pocita. Jinak jsem si jen navlikla snuru koralku.

seznam.mih  10.07.12 14:14

Před chvilkou jsem zrovna dodělala kraťasy, které byly původně kalhoty, ale už jsem je prošoupala. Do nohavic jsem přidala jinou látku do délky, která mi vyhovuje. Jinak když mám kreativní náladu, tak občas si něco vytvořím, ale spíš je to na jedno použití.

Příspěvek upraven 10.07.12 v 14:24

Blair
359 příspěvků 10.07.12 14:17

@DanielaS Ta červená vpravo nahoře je překrásná.

DanielaS
4603 příspěvků 10.07.12 14:59
@Blair píše:
@DanielaS Ta červená vpravo nahoře je překrásná.

A dokonce hedvabna. Zbyl mi kousek z kosile.

volfish
907 příspěvků 10.07.12 15:04

Na inspiraci je úžasný www.craftgawker.com - otevíráte jen na vlastní nebezpečí!

m.amar
124 příspěvků 10.07.12 16:45
@LadyPapajka píše:
Musela sem si vygooglovat, co že to znamená DIY (a musim si rejpnout, ale jde to říct i hezky česky).Nic si nevyrábím, jsem na to levá jak turecká šavle.

Neboli USS - udělěj si sám! :-D

Ayla
33 příspěvků 10.07.12 16:47

A pro ty, které u něj zatím netráví celé své volno, pinterest.com

Mysterious
121 příspěvků 10.07.12 17:27

Yourcandy, moc chválím, dokonalá čistá práce. Ty námořnické dvoubarevné - to je omotané šňůrkou křížem nebo je to takový vzor látky?

sladurce
23 příspěvků 10.07.12 17:43

Ja som si pred par dnami podla Evi Schon vyrobila tento nahrdelnik z vystrizkov papierov z casopisov. Bol to taky pokus, ale k jednofarebnemu tricku troska na ozivenie celkom fajn.

Kamaela
154 příspěvků 10.07.12 17:45

Já moc ráda vyrábím nějaké doplňky. Různé úpravy oblečení, šperky, prostě když mě něco zaujme tak to vyzkouším. Ne vždy se to povede a ne vždy to nakonec nosím :-). Naposledy jsem zkoušela takové „šátky“ ze starého trika, zabavila jsem se o jednom deštivém odpoledni :-) i když ještě nevím jestli je budu nosit.

anniette
159 příspěvků 10.07.12 17:51
@sladurce píše:
Ja som si pred par dnami podla Evi Schon vyrobila tento nahrdelnik z vystrizkov papierov z casopisov. Bol to taky pokus, ale k jednofarebnemu tricku troska na ozivenie celkom fajn.

Ten je krásnej! :) Akorát to chce ho nenamočit, co? :D

Dahllie
2222 příspěvků 10.07.12 17:58

Propadla jsem ketlování a jiným blbinkám z korálků, takže si dělám ty. K tomu mám pár organzových růží jako brože. Vždycky jsem měla takové ty tvořilkovské sklony, díky bohu jsem k tomu získala i soudnout :-D časem třeba nafotím a taky se tu „předvedu“.

Charlene
280 příspěvků 10.07.12 18:06

Vyrábím toho spoustu, nenosím nic :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit