Co za oblečení na léto do USA

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 18:54
Co za oblečení na léto do USA

Dobrý den,

v létě budu dělat táborovou vedoucí na jednom campu v USA, stejně jako loni. Tady v ČR se ráda hezky a originálně oblékám, ale loni jsem v USA vynosila do hospody jen džíny a triko, kdybych tam vyrazila nějak moc nastrojeně hrozně bych razila, ale letos mne už kombinace triko a džíny trochu nudí, chci přijít s něčím originálním, co se mi vejde do kufru. Poraďte něco, co by dodalo šmrnc a zároveň bylo praktické…

Reakce:

Lola  11.01.13 19:41

Co byste tak poradila někomu, kdo by se ptal Co za oblečení na léto do Evropy?
Fakt by mě to zajímalo.

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 19:44

Pokud jste četla celý příspěvek je Vám jasné, že mi jde spíš o to co do campu, kde se moc nenosí šaty a chodí se hlavně do hospod a také je ten problém, že se moc věcí nevejde do kufru, ale asi jste nečetla…

Lola  11.01.13 19:51

@Toruviel Ale četla.
Problém není v campu, ale v tom, že v čem budete v Kalifornii za hvězdu, na Floridě za pozoruhodného výstředníka a v Minnesotě za střelenou Kanaďanku, za to vás šerif v Indianě vykáže za hranice okresu.

Acrobaleno
948 příspěvků 11.01.13 19:53

elesse
102 příspěvků 11.01.13 19:54

Radím vyrazit dřív a nakoupit na místě

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 19:54

:-D děkuju za děsně věcné příspěvky…

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 19:55

To bylo pro Lolu…

eriam
364 příspěvků 11.01.13 19:55

Já bych si vzala to, v čem se budu cítit dobře a pohodlně. Myslím si, že v letním táboře v USA bude každému srdečně jedno co budete mít na sobě.

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 19:59

No právě že ani není, již jsem tam byla. Ale uznávám, že otázka je hodně obecně položená a ani jsem nemusela zmiňovat USA. Spíš mi jde o to jak do té pohodlnosti vnést něco zajímavého, doma jsem spíš ala podpatky nebo balerínky a tam bych se v tom asi zabila - přinejlepším :-)

Audrey.Piper
412 příspěvků 11.01.13 20:08

No já bych si prostě vzala hezčí tričko, hezčí džíny a hezčí tenisky nebo sandály nebo co jste měla minulý rok a na ruku bych si navázala nějaké ty náramky přátelství. To je tak všechno. K tomuhle se moc radit nedá. berte to tak, že tam jde spíš o zábavu než o módu. ;)

alka11
168 příspěvků 11.01.13 20:17

Vystačila som s pár kombinovateľnými kúskami, ktoré šli dobre zbaliť a mala som stále čo na seba - plátená športová sukňa a nohavice Bushman, pár tielok a tričiek, ďalšia sukňa a ľahké šaty - k nim tenký svetrík, šortky, športové nohavice (jeans strih, nie látka), pulóver. Závisí od toho kam idete, aké tam bude počasie, k tomu prispôsobte oblečenie, zvážte či si niečo i tam nekúpite, atď. Všeobecne je cestovanie v lete super, letné veci nezaberú veľa miesta.

Příspěvek upraven 11.01.13 v 20:19

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 20:18

@alka11 Děkuju :-))

volfish
903 příspěvků 11.01.13 20:20

No a chcete teda zapadnout = džíny a tričko jako všichni
nebo se odlišovat = šaty, sukně, pláťáky, tuniky :nevim:

Toruviel
16 příspěvků 11.01.13 20:30
Nějak ozvláštinit… Je to tam děsně uniformní, což zároveň chápu. Zatím jsem víc vymyslela nosit plátěné barevné kalhoty - líbí se mi to a je to pohodlné. Taky jsem si ušila kabelku tím, že jsem ustřihla starší jeansy (aneb co dělat když se už nevejdete do džín), začaly se mi taky líbit trika s dekoltem vzadu, ala baletky, army šaty by taky byly do baru fajn. Zajímalo mne jestli někdo nemá podobné tipy, jak levně zpestřit šatník. Třeba nápad s náramky přátelství asi využiju :-)
@volfish píše:
No a chcete teda zapadnout = džíny a tričko jako všichni
nebo se odlišovat = šaty, sukně, pláťáky, tuniky :nevim:

alka11
168 příspěvků 11.01.13 20:50
Re: Toruviel

Niet zač :), chcela som v predchádzajúcom príspevku dopísať (ale uložila som ho bez zmeny), že i šortky boli plátené a džíny som nebrala, počítala som s tým, že si tam kúpim.

GalianosjednimL  12.01.13 14:07

Rejoice všech barev, tam na to ještě určitě nenadávají. A mohou dělat to jejich OMG. Do campu se hodí, do přírody taky, tak bych nevymýšlel nic, když jim stačí džíny a jdete vlastně jen kalit.

Cathero
200 příspěvků 12.01.13 14:30

Loni jsem byla tři týdny na workcampu ve Francii a jediné co vám můžu poradit je, nepřeceňujte počasí. Což asi víte, ale já si loni nabalila samý šortky a sukně a tílka a pak jsem byla hrozně překvapená, že celý první týden v jednom kuse lilo a já neměla ani pořádný svetr natož něco na krk, fakt hrůza a to nemluvím o stanu, kde jsem měla neustále mokro a příšernou zimu. Ale bylo to dobrý ponaučení na další rok:).

Cathero
200 příspěvků 12.01.13 14:36

Jo a jinak, kdo s tím nemá zkušenosti si asi myslí, že na campy tohohle typu jezdí samý fajn lidi a skauti, který se o módu nezajímají ani za mák, ale já byla doopravdy v šoku, když tam přijela jedna němka s báglem plným šminků, žehličky a fény na vlasy, samý super oblečení (rozhodně nic do lesa nebo do práce), připadala jsem si vedle těch holek jako hroznej šmudla, protože jsem si samý lepší věci nechala doma a o nějaké kosmetice jsem ani nepřemýšlela. :D

Toruviel
16 příspěvků 12.01.13 15:04

@Cathero Přesně tak, spousta lidí je tam vyfintěných, jedna Američanka si dokonce nechala dovést kufry vrtulníkem, ale kdo tam nebyl netuší…

Cathero
200 příspěvků 12.01.13 15:07

@Toruviel A co víc, oni ani ty „camp leadři“ nebyli žádní módní ignoranti, jedna z nich byla černoška, která chodila tak úžasné oblékaná, že jsem se fakt nestačila divit. A já myslela že jedu na tábor plnej tepláků a tenisek :D

Baara
35 příspěvků 12.01.13 15:20

Já bych si k tomu, co už tady bylo napsané, vzala ještě nějaké košile, třeba kostkované nebo nějak pěkně barevné, které budou vypadat v pohodě k džínům i kraťasům, venku i v hospodě, dál nějaký šátek co se dá vzít na krk i zavázat do vlasů a pak nějaké bavlněné letní šaty (nebo sukni abys to mohla víc kombinovat). Na nohy bych si na večery (přes den bych nosila prostě to co je funkční) vzala nějaké kecky typu Converse, Vans, Keds a klidně i nějaké casual baleríny nebo sandálky.

GalianosjednimL  12.01.13 16:29
A taky Lumberjack

Inspirovaný bundou kanadských dřevorubců:)

abambitka  13.01.13 01:50

= dzinovina na dzinovine se da pekne podelat, nebo taky udela fantasticky efekt. jen si s tim pohrat.
ta sukne je tu samo z nepraktickeho materialu na tabor a asi neprakticke delky, tak vymenit za kratsi ackovou ve vhodnem vzdusnem materialu..

Toruviel
16 příspěvků 13.01.13 02:01

@abambitka Děkuju moc, úžasné…kobinovat podobně několik dzinovin by mne nenapadlo, ale může to vypadat opravdu krásně…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit