Co za šaty na školní ples ?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wewkins
14 příspěvků 08.02.13 22:58
Co za šaty na školní ples ?

Dobrý den, jsem pozvaná na školní ples jedné kamrádky. Já jsem na plese ještě nebyla a chtěla bych se poradit zda by se hodily některé z později uvedených šatů.:) Bylo mi řečeno, že to není žádný ples v dlouhých robách, ale i tak si nejsem jistá co přesně to znamená :D..Zajímají vaše názory :) jen dodávám, že mi je 15.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

waw
336 příspěvků 08.02.13 23:02

Tohle určitě ne - má to nevhodnou délku (moc krátké) a nevhodný střih (nedá se v tom tančit)..
Zkuste poslat další model :-)

Lenka M.  08.02.13 23:03

Šaty sú bohužiaľ uplne nevhodné..A vlastne viete čo :)? Tu síce nenájdete konkrétnu radu, ale ukáže Vám to názor miestych na to, čo sa hodí na školský ples ;)

http://www.modnipeklo.cz/inspirace/876/

Wewkins
14 příspěvků 08.02.13 23:07

O tančení ani moc nejde ovšem je pravda, že jsou krátké.. Další modely nemám :D musela bych si koupit..:/ Jako první adepty bych viděla tyto v černé..

Wewkins
14 příspěvků 08.02.13 23:18

Aha děkuji, no ona je to napoprvé těžké, kdž nevím co čekat..:/

Lenka M.  08.02.13 23:25

Neviem aké máte finančné možnosti, ale osobne považujem za najlepšíu variantu kúpiť si naozaj „poctivé“ koktejlky.-tj šaty naozaj po kolená, max. kúštik nad. Je to niečo čím nemožete nič skaziť na naprostej vetšine formálnejších udalostí, keď kúpite jednoduché, možete si ich vziať k maturitným skúškam, budú sa Vám hodiť na prípadné svatby, do divadla, na oslavy, do tanečných..

Strihovo niečo takéto..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Příspěvek upraven 08.02.13 v 23:32

Wewkins
14 příspěvků 08.02.13 23:32

Ano ano, už nějakou dobu se dívam po tak zvaných poctivých.. :D ovšem nechci vyhazovat penize za šaty, které na sobe budu mít jednou za dva roky dejme tomu.. Šaty co jsem posílala naposled, vám nepřijdou jako dobrá varianta? Už nesjou takové vyzívavé dle mého nazoru.. :)

Wewkins
14 příspěvků 08.02.13 23:36

No pravda, ty už jsou decentnější, ovšem najít krásné šaty v cenovém rozmezí.. pěkná fuška :D

Lenka M.  08.02.13 23:37

@Wewkins No tie druhé šaty mi pripadajú rovnako krátke ako prvé, tak neviem ako moc by ste si pomohla :) Je pravda, že ten vrch je minimálne vkusnejší..
Nechcem znieť nejako staromódne, ale minimálne časom dospejete k tomu, že ženská sa proste nevyhne tomu minúť peniaze a opatrovať v skrini veci na ktoré prijde rada raz za „uherák“ :)

Wewkins
14 příspěvků 08.02.13 23:48

:DD Hezky řečeno, moc vám děkuju za rady. Uvidím co si vezmou kamaradky a podle tohos e zařídím spíš. První varianta je tedy zamítnuta :D :)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 08.02.13 23:55

Hm, neviem, co zeny (a dievcata) vedie k tomu, ze na kazdu prilezitost nosia mini… Niekam sa to proste nehodi - napriklad na ples 8-) V dlhsich/dlhych satach sice nevyniknu supersexi nohy, ale oblecenie ma mat niekedy aj iny ucel ako „ukazat co najviac masa“, aspon teda dufam :-D @Wewkins - mate pekne nohy, pripada mi ako skoda nevyuzit to, a neexperimentovat aj s inymi dlzkami sukni ako mini ;-)

buble
56 příspěvků 09.02.13 00:04

.

Příspěvek upraven 08.10.16 v 23:00

Wewkins
14 příspěvků 09.02.13 00:17

Dlouhé nee.. :D Mě se líbí uplé krátke nemůžu si pomoct..jde jenn o to aby šaty nepůsobily vyzívavě..
co tyto? vím moc krátké ale jinak jsou vkusné ne?.)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 09.02.13 00:29

Mno, ono uple kratke saty maju taku „funkciu“, ze maju posobit vyzyvavo… Krajka je pekna, ale…ne, nedokazem to pomenovat ako „vkusne“, posobi to na mna ako nejaky druh spodneho pradla, a to nie som nejaka extra pruderna :-D

Pattie
23 příspěvků 09.02.13 02:06

Podle mě byste se měla primárně oprostit od kritéria „uplé krátké“ - jak říká @MP alex, krátké uplé šaty budou působit vyzývavě ve většině případů… nechci vás urazit, ale na rovinu - toto nejsou šaty na ples, a to ani na ten školní. To, že se nejedná o „ples v dlouhých róbach“ ještě neznamená, že se nejedná o formální společenskou akci :) (Mimochodem, pokud podle vás nejsou ty vaše šaty vyzývavé, tak co pro vás proboha vyzývavé JE? :D)
Mimo jiné, hlavním účelem plesu je povětšinou plesat a pokud není vaším cílem donutit ostatní tanečníky, aby obdivovali váš nahatý zadek, nejsou pro tento účel takové šaty vhodné, protože se prostě vyhrnují. Toto jsou šaty na neformální večírek, kde je vaše jediná aktivita sezení, popíjení a působení dekorativně.
Zvolte tedy šaty uplé NEBO krátké, když už vás nepřesvědčíme k večerní róbě… :) Chápu, že chcete šaty levné a v patnácti si nemůžete dovolit dražší šaty, ale zkuste se podívat třeba na votočvohoz - tam určitě krátké plesovky seženete a kolikrát i do tří stovek, a pak je po plese s klidným srdcem můžete zase poslat dál do oběhu. Nebo zkuste už zmíněný mimibazar. Například tyhle šaty stojí 250 korun a ačkoliv je to samozřejmě z nouze ctnost, pořád jsou plesovější, než ty vaše (nic ve zlém). Takže sehnat se rozhodně dá i levně.

Linie
1700 příspěvků 09.02.13 08:24

Asi půjdete na podzim do tanečních, můžete si pořídit nějaké šaty, které potom užijete v běžných hodinách. Měly by být na ramínka, širší sukně a ke kolenům, ne černé.

Mylady2
12409 příspěvků 09.02.13 08:42

Kdybych byla teď mladá dáma šla bych asi do šatů v kterých za pár let budete vypadat divně;-)
Tŕeba…
Mrkněte třeba na newlook.com, lipsy.com… Dá se najít i za dobrou cenu. Délka dlaň nad koleno je naprosto v pohodě!

Linie
1700 příspěvků 09.02.13 09:00

Pořádání školních „plesů“ v devátých třídách mi přijde nevhodné - lepší by byl večírek, na kterém bych netrvala na plesovém oblečení. Děvčata to mají lehké, šaty užijí v tanečních, mohou sipříp. půjčit od kamarádky. Chlapci to však mají těžší, jsou v období velkého růstu, do tanečních chodí většinou o rok později než děvčata a pořizovat jim oblek a splečenské boty na jedno použití je drahé.
Protože ještě neumí tančit, tak se stejně jedná o diskotéku.

Lenka M.  09.02.13 09:03

@Linie V podstate s Vami súhlasím, ale hore čítam, že ide o ples kamarátky, takže nieje uplne vylúčené, že by mohla byť staršia..

Linie
1700 příspěvků 09.02.13 09:06

Je to patnáctileté děvče, píše to sama.

Lenka M.  09.02.13 09:12

To pravda je, ale nieje vylúčené, že kamarátka može mať 17 a ples nemusí usporiadavať ZŠ..

Kemia
420 příspěvků 09.02.13 10:28
@Wewkins píše:
O tančení ani moc nejde ovšem je pravda, že jsou krátké.. Další modely nemám :D musela bych si koupit..:/ Jako první adepty bych viděla tyto v černé..

Zrovna tyhle šaty jsem naživo viděla, měla jsem je i v rukách, ty modré jako na fotce. Pokud jste spíš menší, tak krátké určitě nejsou, zadek z toho neleze. Na postavu 165 cm jsou těsně nad kolena. Materiál je příjemný a vůbec ne hadroidní jako u jiných šatů typu Japan style. Tady se ale dozvíte, že na ples jsou absolutně nevhodné.
Vůbec jsou tady reakce vesměs takové, že nevzít si na ples dlouhé šaty, max. odhalující kotníky, aby se v nich dobře tančilo, nepřipadá v úvahu, abyste si neuřízli ostudu. Ale že na dnešní plesy chodí burani v teplácích, pardon, harémkách, nebo si k topu holky už nevezmou spodek, pak aby si tam člověk připadal silně overdressed v šatech až na zem. Takže já kratší šaty neodsuzuju a chápu. Ale ty na první fotce se mi nelíbí ani délkou ani zpracováním. Ty modré jsou podle mě vhodné (pokud nemáte 180 cm).

Papla
514 příspěvků 09.02.13 11:21

Úplně chápu, že se vám nechce kupovat nové šaty, pokud nevíte, zda je užijete. Moje dcery měly v deváté třídě také školní ples. Starší dcera inklinuje k tanci, věděla že hodlá chodit na plesy i později, takže jsme investovali do zcela vhodných koktejlek v ceně kolem dvou tisíc a nosí je na plesy i nyní cca po pěti letech. Mladší dcera se k tanci stavěla zdrženlivě, takže jsme sehnali šaty po kolena v secondhandu do pěti set, na ples do školy naprosto stačily. Tj. to možná zkuste také. Děvčata měla většinou šaty s délkou kolem kolen, s širší sukní, aby se při tanci hezky nesla. Mini, natož „trubkové“ či přiléhavé byly výjimkou a po pravdě vypadaly trošku nevhodně.

Lenka M.  09.02.13 12:24

@Kemia Asi pozeráme každá do inej diskusie-ja tu vidím rady na šaty po kolená či dlaň nad..Navyše naučiť sa odolať tlaku „buranského davu“ je predsa na nezaplatenie..

Jiná Realita
13791 příspěvků 09.02.13 12:54

@Lenka M.

@Kemia je bohužel typickým příkladem člověka, se kterým nemá smysl diskutovat, protože z předloženého textu vidí jen to, co chce, a dokonce často to, co ani neexistuje (viz hláška o šatech až po zem).

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit