Coctail party

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Corona
16 příspěvků 05.11.12 19:48
Coctail party

Dobrý večer, Pekelnice.
jsem pozvaná na coctail party, která bude relativně velká a podle toho k jaké příležitosti se pořádá, čekám, že tam bude i dost „nóbl“ společnost.
Nejsem si úplně jistá co na sebe. Vzhledem k moji postavě jsou úplé malé černé úplně out - mám cca 160 cm, trochu větší zadek a krátké nohy:)
Vzhledem k tomu, že party je už 14.11., nemám čas čekat na to až mi přijde pozvánka a spoléhat na to, že tam bude napsaný dress code.
Máte nějaké tipy na šaty, které by se daly použít nejlépe i k vícero příležitostem? Později třeba do divadla.
Předem velice děkuji za jakoukoliv radu a přeji pěkný den!

Reakce:

teetee
499 příspěvků 05.11.12 19:55

160 cm a velký zadek není dostatečný popis :) v tomto případě záleží na tom - omlouvám se, nechci být neslušná, bavíme se tu mezi holkama v zájmu dobré věci - také na tom, jak velká máte prsa a jestli máte pas… jestli máte pas (který vám dojista závidím, na mě pámbu zapomněl) volte šaty s kolovou sukní střižené v pase. jestli k tomu máte i prsa, musí být vršek už promyšlený… takhle na dálku a bez informací se těžko radí…

nicméně bych volila určitě šaty a podpatky, pokud se vám to nějak zásadně nepříčí…„spole­čenské kalhoty s vrškem“ občas na podivných akcích působí podivně…obzvlášť je li to fakt posh :)

Len
476 příspěvků 05.11.12 19:57

Jakto, že jsou malé černé k vaší postavě out? Podle mě jsou malé černé právě jedním z kousků, který se hodí všem typům postavám a k hodně příležitostem. Záleží už na konkrétním střihu. Větší pozadí (i boky) mám taky a myslím, že to je pod šaty spíš výhoda. :-) Podle mě je důležité hlavně zvýraznit pas, nebo dát nějakou „dělicí linii“ ještě výš, třeba až pod prsa, pokud si myslíte, že vás šaty zkracují. Myslím třeba něco takového: 

http://www.jenzeny.cz/…ck-dress.jpg
(odkazy dávám jen pro ilustraci)

Příspěvek upraven 05.11.12 v 22:56

teetee
499 příspěvků 05.11.12 20:04

Myslím, že v příspěvku šlo o malé „UPLÉ“ černé… :) ty asi fakt ne… mě zaujaly tyhle - jsou podobné tomu, co píše slečna nademnou a mohly by být dostupné i v česku:

http://www.asos.com/…product.aspx?…

Jsou i ve vínové, což je vůbec barva, která by se Vám mohla hodit - stejně jako tmavě modrá.

mikita.miki
1931 příspěvků 05.11.12 21:03

Malé černé v jejich klasickém pouzdrovém pojetí spíše ne, nebo byste se v nich musela cítit skvěle a totálně skvěle by musely padnout, jinak šaty, co doporučují nahoře, jsou to pravé ořechové. k tomu lodičky na jehle, psaníčko. já mám raději kombinaci jednoduchých bot a výrazného psaníčka, ale doporučuju výrazné jen jedno. k tomu šperky, ale klidně i bižuterii, ale vkusnou, elegantní. určitě doporučuju na sobě nešetřit, na vymýšlení efektní, ale levnější parády už moc času nemáte.

Corona
16 příspěvků 05.11.12 22:25

Len, Malé černé jsou aout jen v případě, že by obepínaly postavu (to právě kvůli větším bokům) a ani bych se v nich necítila příliš dobře..
moc děkuju za tip..ty šaty jsou boží..doufám, že seženu

ndrea
57 příspěvků 06.11.12 12:28

Podobné mají i v Dorothy Perkins
Plus do dnešních 23:00 tam podle newsletteru mají Free Worldwide Delivery

Corona
16 příspěvků 06.11.12 15:42

@ndrea
ty jsou krásné..a dokonce i cenově v pohodě…máte zkušenosti s dobou doručení do ČR?

ndrea
57 příspěvků 07.11.12 21:13

Pardon, vecer jsem se uz na MP nedivala :-( ale zato jsem se divala na DP stranky a zmizely vsechny velikost krom 6ky! Tak doufam, ze jste je treba jeste stihla. Ja jsem v DP vcera objednavala s dovozem do CR poprve, u objednavky psali, ze to ma prijit do stredy, v obchodnich podminkach maji 3-5 pracovnich dnu.
Taky jsem o nich uvazovala, ale moji velikost uz maji jenom v kamennych obchodech :-(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit