Code:Mode se loučí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 25.09.12 20:52
code mode se louci

Zdravim, dnes me vcelku zarazilo oznameni poradatelu Code:mode, ze konci. Kazdopadne za ta leta se jim podarilo"proflak­nout" nekolik zajimavych tvorivcu do sirsiho povedomi. Posledni dva roky jsem byla lehce rozladena komercnejsim zamerenim akce. Potkavat lidi s fuskama v sandalech na code mode mi prislo jako svatokradez..s ak­cemi, ktere se tvari jako festivaly nezavisle mody se roztrhl pytel a ja jim odolavam. Jak se tvarite na tyto modni akce? Chodite nekam pravidelne?

Reakce:

sister
26 příspěvků 27.10.12 00:49

Chodím na pár z nich, ale po pravdě už se trochu nudím. Je to pořád to samé dokola. Sem tam mi něco uvízne v paměti. Mám ale svoje oblínence a nerada sahám vedle.

radbuza
81 příspěvků 27.10.12 22:58

A jaké znáte kromě Code: Mode. Já ještě na Be-šik a Dyzajn Márket.

sister
26 příspěvků 28.10.12 01:43

Teď ještě bude Holešovice Market - ten je 3 dny v Holešovické tržnici. Začíná 7.11. a pak ještě DESIGN SUPERMARKET. Ten bývá tradičně v Perle každé Vánoce. A je trochu luxusnější. Nově je ještě Design and the city… divný! a letos ještě Grace and glamour v Mandarin hotelu. Pak pár malých věcí…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit