Code:Mode se loučí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 25.09.12 20:52
code mode se louci

Zdravim, dnes me vcelku zarazilo oznameni poradatelu Code:mode, ze konci. Kazdopadne za ta leta se jim podarilo"proflak­nout" nekolik zajimavych tvorivcu do sirsiho povedomi. Posledni dva roky jsem byla lehce rozladena komercnejsim zamerenim akce. Potkavat lidi s fuskama v sandalech na code mode mi prislo jako svatokradez..s ak­cemi, ktere se tvari jako festivaly nezavisle mody se roztrhl pytel a ja jim odolavam. Jak se tvarite na tyto modni akce? Chodite nekam pravidelne?

Reklama

Reklama

Reakce:

sister
26 příspěvků 27.10.12 00:49

Chodím na pár z nich, ale po pravdě už se trochu nudím. Je to pořád to samé dokola. Sem tam mi něco uvízne v paměti. Mám ale svoje oblínence a nerada sahám vedle.

radbuza
82 příspěvků 27.10.12 22:58

A jaké znáte kromě Code: Mode. Já ještě na Be-šik a Dyzajn Márket.

sister
26 příspěvků 28.10.12 01:43

Teď ještě bude Holešovice Market - ten je 3 dny v Holešovické tržnici. Začíná 7.11. a pak ještě DESIGN SUPERMARKET. Ten bývá tradičně v Perle každé Vánoce. A je trochu luxusnější. Nově je ještě Design and the city… divný! a letos ještě Grace and glamour v Mandarin hotelu. Pak pár malých věcí…

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama