Converse boty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veveru
400 příspěvků 03.09.12 17:29
Converse boty

Asi před 5 lety (když mi bylo 15) jsem si koupila růžové conversky. Teď jsem je po delší době vytáhla z krabice a přemýšlím, co s nimi. Nosila jsem je poměrně dlouhou dobu, takže už nejsou tak zářivě růžové, jako když byly nové, ale stejně je ta barva dost výrazná a já na růžovou moc nejsem.
Nemáte nějaké tipy, co s nimi, aby byly nositelné i teď a nevypadala jsem v nich moc infantilně? Šly by třeba obarvit? Díky za reakce

Reakce:

kayav  03.09.12 17:35

Jestli je nechceš, beru je:-)) jinak myslím že obarvit by určitě šly, já všechno barvím v pračce DUHA barvami, i když boty jsem ještě nebarvila, nevím, jak by dopadla podrážka. Jinak mám dobrou zkušenost s barvami na textil, které se po aplikaci zažehlují - vypadá to pak spíš jako potisk, takže můžeš doplnit třeba nějaké proužky nebo tak. Boty jsem jimi barvila, nezažehlila, barva drží dodnes (cca 8 let).

veveru
400 příspěvků 03.09.12 17:39

@kayav A jak máš velkou nohu? :-P

kayav  03.09.12 17:53

37.-)

veveru
400 příspěvků 03.09.12 18:05

@kayav Mám je ve 38…
Teď jsem našla tohle a v komentářích píše, že používá permanentní popisovače Uni posca, to taky vypadá zajímavě :-) A ještě mě napadlo, když bych je barvila v pračce, nenechala by se ta guma a podrážka něčím přelepit, aby se neobarvily?

kayav  03.09.12 18:09

Tak to je moc pěkné, takhle jsem to myslela s těmi barvičkami, barví se štětcem, ale fixy neznám, nevím. Jinak přelepení asi nevydží prací proces, to bych asi neriskla.. Škoda že 38, to bych z nich vyplavala, mám spíš menší 37:-/

veveru
400 příspěvků 03.09.12 18:19

@kayav Toho se právě taky bojím. A z podrážky a gumy by to pak asi šlo špatně dolů. Víc se mi zamlouvají ty fixy a taky mě zajímají ty zažehlovací barvy. Nevíš, co to bylo za značku?

Dahllie
2222 příspěvků 03.09.12 18:20

Mám dost podobný problém, kdysi mi přivezla růžové conversky mátinka z Ameriky, koupila je tam při nějakém zatmění mozku, protože ani conversky ani růžovou nenosím :-D Takže už tři roky přemýšlím co s nima

veveru
400 příspěvků 03.09.12 18:22

@Dahllie Jestli to je velikost 37, můžeš se domluvit s @kayav :-D

kayav  03.09.12 18:25

@veveru bohužel značku nevím a už je nemám, ale prodávaly se ve výtvarnických potřebách ve skleněných, asi 5 cm vysokých lahvičkách s bílým vrškem, spousta barev, i metalické.

veveru
400 příspěvků 03.09.12 18:31

@kayav Tak díky za tip :) Nemůžu se rozhodnout, jestli je nějak upravím tak, aby tam růžové bylo co nejmíň, nebo jestli celou tu barvu překryju na úplně jinou.

Dahllie
2222 příspěvků 03.09.12 19:44
@veveru píše:
@Dahllie Jestli to je velikost 37, můžeš se domluvit s @kayav :-D

Kdyby byla, už jsem je dávno nabídla, ale vlastním dívčí velikost 41 :-D

veveru
400 příspěvků 03.09.12 19:50

@Dahllie Aha :-D Tak kdybys něco vymyslela, šup sem s tím, uvítám jakékoliv nápady :)

Nathalocka
66 příspěvků 21.09.12 19:07
@Dahllie píše:
Kdyby byla, už jsem je dávno nabídla, ale vlastním dívčí velikost 41 :-D

41? Neverím, že má ešte niekto 41 topánky :) a aké sú tie Converse? Teda ak sa ich chceš zbaviť :)

BezNicku
159 příspěvků 21.09.12 19:17

Ja mam svetle ruzove ve 40ce :) (uvazuju, ze je prodam)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit