Converse nebo Vans boty???

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mattoni02  04.03.15 20:32
Converse nebo Vans boty???

Ahoj,
co by jste radši zvolili Vansky nebo Conversky???
Já osobně radši nosím Conversky, ale Vansky mám taky hodně ráda! A co vy??

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 05.03.15 08:09

Já nejradši kecky.

Mattoni02  05.03.15 08:12

Děkuji za názor :))))

Leppäkerttu
613 příspěvků 05.03.15 08:14

Vybiram boty podle primarne vzhledu/kvali­ty/ceny, a je mi fuk, jestli je to takova nebo makova znacka. Takze vybirejte treba srdcem, ktere se Vam libi vic ;) Jinak tady u nas (Finsko) je ale treba priserne prekonverskovano, nosi je temer kazdy, a to naprosto ke vsemu a v jakemkoli pocasi. Uz jen kvuli tomu se mi nelibi a nenosim je. Nechci mit s dalsima 10 lidma ve stejnem autobuse naprosto identicke boty.

Příspěvek upraven 05.03.15 v 08:16

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 05.03.15 08:15

Když už jsme u těch Keds, máte někdo tip na nějaký osvědčený eshop, kde je prodávají?

Mattoni02  05.03.15 08:20

@Leppäkerttu, také děkuji na názor, tady u nás v Praze to je zase tak, že tu je od každého něco, a mě osobně se líbí oboje boty. Ale Conversky, jsou o něco praktičtější.

Mattoni02  05.03.15 08:24

@ještěřička, Deichmann, Spartoo, Mall atd. V Praze je mají skoro všude…

Leppäkerttu
613 příspěvků 05.03.15 08:29

@Mattoni02 no k te prakticnosti by me opravdu zajimalo, co vsechno ty boty vydrzi? Protoze jak jsem psala, tady je nosi lide i v mrazech (klidne minus 15), na naledi, v bahne, v desti.. Ja myslela, ze jsou to vlastne „jen“ tenisky :)

Mattoni02  05.03.15 08:38

@Leppäkerttu, podle toho z jakého jsou materiálu, protože jsou většinou plátěné,
ale pokud jsou z pevnějšího materiálu, i když ve sněhu, nebo v bahně bych je nenosila :D

Flash_Gordon
91 příspěvků 05.03.15 09:25

Řeším teď s nástupem jara stejné dilema :)
Ale jsem trochu zaujaty, Vans jsem si koupil min. rok v dubnu, v srpnu se po bocích látka už roztrhala a teď už nejsou…RIP.
Byly to tyhle:

Converse jsem ještě neměl, ale z doslechu vydržely i „roky“. Letosím zkusím asi Converse, z Vans jsem trochu otřesen, nebyl jsem na ně zlý, možná jsem měl jen smůlu, nevím.

Qara
1066 příspěvků 1 inzerát 05.03.15 09:43

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:53

Jindrason
156 příspěvků 05.03.15 11:07

Kdybych měl vybírat mezi těma dvěma značkami, tak bych se klonil spíše ke Converse.

mariannakatya
55 příspěvků 05.03.15 13:05

Obě značky :)

veronikaprostenikaaa
2 příspěvky 11.03.15 22:53
Nadčasovka

No tak ve Finsku stejně jako všude v záp. Evropě prostě „vědí“…Tahle bota je totiž kultovní už nejmíň 60 let, nadčasová a nepodléhající trendům…Ale v Čechách prostě nemá takovou tradici, stejně jak říkal Macháček o hulení v Samotářích:) Tady to spíš vypadá, že se všichni zajímaj, jestli to je „trendy“…už jen ta otázka zda Vans nebo Converse…oboje kultovka a nemá cenu řešit, co je víc „in“…každopádně se Conversky hodí ke všemu, stejně tak k džínám jako k saku (to zas ve Finsku vědí líp:))…a asi by stálo za to se zajímat, co ta bota vlastně znamená…má totiž docela svoji filozofii, hlavně v ní byl vždy kus revolty, rebélie a odlišení se od šedi - proto jí nosili pankáči i hipíci (není myšleno hipstři:). U nás ani většina z těch, co je nosí na nohách neví, že se jim říká Chucks neboli Chucky (odvozeno od baskeťáka, co je kdysi navrhl - Chuck Taylor)…Jinak já mám třeba nyní oblíbené tyhle: http://www.u-star.cz/…me_7091.html
A něco o Converskách:) http://www.streethome.cz/…ky-ale-kult/

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 11.03.15 23:10

Já mám rada conversky:-)
@veronikapros­tenikaaa zajímavý nick:-)

LCH  11.03.15 23:57

Jako americkou verzi „čín“? Nevím, já to nafasoval zadarmo na vojně a bolí z toho nohy, smrdí a trhají se. Teď mám skejťácké s vnitřní gumou a pocit podobný…ale vzhledově asi Conversky. Praktičností žádné:)

veronikaprostenikaaa
2 příspěvky 12.03.15 00:49
to LCH

Jj, typická českoburanská odpověď…americká verze čín, taková stupidita…Converse se vyrábějí přes sto let, ty „číny“ co jste vyfasoval na vojně byly ubohoučké napodobeniny, co sem komouši dováželi z „bratrského“ přátelství…je to asi jako myslet si, že Cadillac je napodobenina Trabanta:)

TerezaFin
755 příspěvků 12.03.15 10:15

Ja nedam dopustit na klasicke biele Conversy. Dokonca by som povedala, ze to je naj univerzalnejsi kusok v mojom botniku. (kam sa u mna hrabu cierne lodicky :D ) Ku kvalite, mam tie iste uz tretiu sezonu. Je ale pravda, ze ich casto periem a snazim sa nenosit do dazda, resp. ked je vonku blato a spina. Pre mna su Conversy must have, nieco ako cierna kozena bunda alebo biela bluzka.

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 12.03.15 10:44

Mám ráda obě značky, ale Vans nosím celkem nově, asi dva roky. Conversky jsou pro mě tradičnější, první pár jsem si koupila tak před 8 lety a od té doby na ně nedám dopustit. Momentálně mám dvoje Vansky a troje Converse (i když ty klasické All star mám jen jedny, dvoje jsou teplé zimní tenisky).

Mám už pár let zálusk na „design your own“ Conversky, člověk si na jejich webu sám vybere barvu plátna, barvu tkaniček, nitě, potisk atd. a oni tu botu vyrobí. Nikdy jsem to neudělala, protože neposílají do ČR a nechtělo se mi to řešit, i když nějakou oklikou by to zřejmě šlo. Každopádně je to docela dobrá zábava když se člověk nudí u počítače.

http://www.converse.com/…ign-your-own

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 12.03.15 11:01

Tady jsem třeba na počest Módního pekla vytvořila jedny s přímo ďábelskými barvami :)

vikiy
8 příspěvků 12.03.15 22:31

Ja mám takéto na zimu, vnútri majú teplú „kožušinku“ a sú super. Pôvodne som ich chcela nosť len do suchého počasia, ale nakoniec som ich mala aj v polmetrovom snehu, aj v daždi aj v blate a vôbec nie sú poškodené :)(len šnúrky som si vymenila za biele, tie sú podľa mňa škaredé)

Mattoni02  13.03.15 10:13

@vikiy ty jsou bozi!:D

sarah123
2137 příspěvků 13.03.15 12:06

Rozhodne Converse.

stylista
13 příspěvků 13.03.15 13:45

Adidas Stan Smith jsou nejlepší. Ale je to jedno, hlavně na léto bílé

stricc  14.03.15 08:16

@stylista a proč ne třeba zelené? A co by se stalo, kdyby někdo v létě vyšel na ulici v černých botách?
Víte co, já netvrdím, že radíte nějak blbě, ale problém je ten tón. Že se něco objevilo v nějakém módním časopise, to ještě neznamená, že je to dogma, které každý musí nábožně dodržovat. Přesně tak totiž ty vaše příspěvky vypadají.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit