Cos a Jaeger

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

birkin
1861 příspěvků 16.04.13 12:30
Cos a Jaeger

Ráda bych se s Vámi podělila o mé nedávné „objevy“. Těm, kteří je znají, se omlouvám. Jde o značky, které mají eshopy a doručují do ČR.
Jaeger - www.jaeger.co.uk - s tím mám osobní zkušenost, doručují DHL, oblečení považuji za kvalitní. Je to britská značka, něco vypadá příšerně (zřejmě cílují na široké spektrum britských a jiných žen, jak z hlediska věku, tak i módních stylů…), ale sekci dámských šatů považuji za poměrně kvalitní. Není to sice za ceny HM, ale také to není cenově jak na net-a-porter.

Cos - www.cosstores.com - jde o švédskou značku (někde jsem zaslechla, že se jedná o „luxusnější“ značku spadající pod HM, ale jistě to nevím). Každopádně je to pro kované minimalisty! Myslím, že minimalističtější oblečení snad již být nemůže… Osobní zkušenost s doručením nemám.

Příspěvek upraven 16.04.13 v 12:39

Reakce:

lioncity  16.04.13 12:34

@birkin, COS je vizualne super, tam jsem nevedela, co driv vyzkouset, akorat uz ne vsechno dobre padlo. Nicmene i tak, kez by otevreli obchod v Praze.

birkin
1861 příspěvků 16.04.13 12:37

Toho se právě obávám, že COS nebude vůbec sedět. Přece jen je to pro spíše „chlapecké“ postavy. Prsa, stehna, břicha a tak by pokazily tu formu… do toho se musí prostě vklouznout a nechat vyznít samotný model.

lioncity  16.04.13 12:42
@birkin píše:
Toho se právě obávám, že COS nebude vůbec sedět. Přece jen je to pro spíše „chlapecké“ postavy. Prsa, stehna, břicha a tak by pokazily tu formu… do toho se musí prostě vklouznout a nechat vyznít samotný model.

Mam stejny pocit, preci jen, ja mam minimalne ta prsa, takze to chce hodne zkouset, nez narazim na neho padnouciho, ale kdo je etericka minimalisticka vila, byl ba nadseny.

Taky jsem slysela, ze to patri do skupiny HM, tak na tom asi neco bude :-)

Woey
135 příspěvků 16.04.13 12:44

Jaeger má super věci - vždycky když jsem v Londýně, zajdu a tam a neodcházím s prázdnou. Cena odpovídá kvalitě, podle mě. Ale je pravda, že se mi taky nelíbí všechno, musí se hledat.

Ivusa1
68 příspěvků 16.04.13 12:50

Áno COS patrí do skupiny HM. Vyhovuje mi na nich, že majú veľmi príjemné materiály a „neopozerané“ strihy. Z Londýna bez úlovku od nich ani neodchádzam. Čo sa týka veľkostí, ja nosím 34-36 a od nich musím mať najmenšiu veľkosť aby mi padla a neviselo to na mne. Určite je to o skúšaní, naopak veľa vecí mi príde, že prsia/brucho schovajú.

Lettie
426 příspěvků 16.04.13 17:53

@birkin Jaeger jsem vyzkousela minuly rok, kdyz tady o nem psala Ada. Mam par svetru z kasmiru a vlneny kabat, vse se osvedcilo, tak jsem letos nakoupila zase. Maji dobre ceny a na moji postavu padnouci strihy, vyhovuje mi i jejich barevnost.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit