Crocsy :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

outsider
2 příspěvky 09.09.13 17:39
Crocsy :D

Crocsy ako môže niekto taký hnus nosiť?

Reklama

Reklama

Reakce:

Giulietta  09.09.13 17:42

@outsider
http://www.modnipeklo.cz/…u-crocs-885/

cinnnamon
218 příspěvků 09.09.13 23:21

Ja, mam asi 7 roznych druhov. odporucam aj vam:) zistite, ze az taky hnus to nie je:)

rice
349 příspěvků 09.09.13 23:33

Asi se to někomu líbí, no…vám se to nikdy nestalo?

cinnnamon
218 příspěvků 09.09.13 23:39

Tieto mam posledne. je na nich nieco zle? su to crocsy. crocs vyraba vyse 300 modelov a niektoe su urcene na plaz a pobyt pri mori a niektore sa daju nosit do dazda a dokonca aj do prace. to je odvaha:) tipujem, ze sa v crocsoch velmi nevyznate a poznate jeden plazovy model a zrejme skor tie lacnejsie cinske nahrady crocsov. ci nie? uz ste mali nejake na nohach?

http://www.crocs.eu/…n_ES,pd.html?…

zloba
22 příspěvků 09.09.13 23:40

Já je nosím jako „přezůvky“ do nemocnice, vyhovuje mi, že je můžu pořádně umýt a vydesinfikovat, což bych s koženou obuví každý den rozhodně praktikovat nemohla.. :) a na zahradu jsou taky super.

(jasně, není to na „civilní nošení,“ ale hnusem bych to hned nenazvala)

Karin
3447 příspěvků 1 inzerát 10.09.13 09:14

Jako k bazénu nebo na zahradu je to fajn, je to příjemný, lehký a dobře udržovatelný materiál… Ale minulou neděli jsem v tom viděla paní na večerním představení ve Státní opeře. (Divím se, že se někteří lidé ještě vůbec obtěžují s oblékáním.) :D

MP Janka
397 příspěvků 10.09.13 10:17

Na pobíhání na zahradě nebo u vody jsou pro mne mnohem lepší než pantofle. Dají se nazout stejně snadno a rychle a přitom se v nich noha nikam nesmýká, nevyzouvají se, dá se v nich i lehce popoběhnou. Doma dávám přednost normálním pantoflím a ven mezi lidi bych si je nevzala, ale na tu zahradu, jako pantofle do kempu apod, jsou dokonalé.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama