Crocsy :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

outsider
2 příspěvky 09.09.13 17:39
Crocsy :D

Crocsy ako môže niekto taký hnus nosiť?

Reakce:

Giulietta  09.09.13 17:42

@outsider
http://www.modnipeklo.cz/…u-crocs-885/

cinnnamon
216 příspěvků 09.09.13 23:21

Ja, mam asi 7 roznych druhov. odporucam aj vam:) zistite, ze az taky hnus to nie je:)

rice
348 příspěvků 09.09.13 23:33

Asi se to někomu líbí, no…vám se to nikdy nestalo?

cinnnamon
216 příspěvků 09.09.13 23:39

Tieto mam posledne. je na nich nieco zle? su to crocsy. crocs vyraba vyse 300 modelov a niektoe su urcene na plaz a pobyt pri mori a niektore sa daju nosit do dazda a dokonca aj do prace. to je odvaha:) tipujem, ze sa v crocsoch velmi nevyznate a poznate jeden plazovy model a zrejme skor tie lacnejsie cinske nahrady crocsov. ci nie? uz ste mali nejake na nohach?

http://www.crocs.eu/…n_ES,pd.html?…

zloba
22 příspěvků 09.09.13 23:40

Já je nosím jako „přezůvky“ do nemocnice, vyhovuje mi, že je můžu pořádně umýt a vydesinfikovat, což bych s koženou obuví každý den rozhodně praktikovat nemohla.. :) a na zahradu jsou taky super.

(jasně, není to na „civilní nošení,“ ale hnusem bych to hned nenazvala)

Karin
3401 příspěvků 10.09.13 09:14

Jako k bazénu nebo na zahradu je to fajn, je to příjemný, lehký a dobře udržovatelný materiál… Ale minulou neděli jsem v tom viděla paní na večerním představení ve Státní opeře. (Divím se, že se někteří lidé ještě vůbec obtěžují s oblékáním.) :D

MP Janka
373 příspěvků 10.09.13 10:17

Na pobíhání na zahradě nebo u vody jsou pro mne mnohem lepší než pantofle. Dají se nazout stejně snadno a rychle a přitom se v nich noha nikam nesmýká, nevyzouvají se, dá se v nich i lehce popoběhnou. Doma dávám přednost normálním pantoflím a ven mezi lidi bych si je nevzala, ale na tu zahradu, jako pantofle do kempu apod, jsou dokonalé.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit