Čtete módní/ženské časopisy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubo  24.08.12 15:55
Čtete módní/ženské časopisy?

Včera jsem si kupovala noviny a sympatická paní přede mnou chtěla Mariane. Nic divného, ale prodavačka jí sdělila, že bude až zítra, ale ať přijde hned ráno, že to je rychle pryč. Tak nevím, bude to trafikou (hlavní korzo v Brně) nebo existuje nedostatkové zboží zrovna v segmentu, který v posledních letech spíše ztrácí?
Zaujalo mě také to, že by mě nikdy nenapadlo kupovat,,ženský tisk". Jak to máte Vy? Inspiruje Vás nějaký módní časopis? Kupujete jej kvůli módě? Sama mám (možná blbou) představu, že ty lesklé časopisy jsou jen napěchované instantními rozhovory, články typu kam na večeří a kam na dovolenou a hlavně tunami reklamních fotek a samozřejmě dokonalýma modelkama.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

seznam.mih  24.08.12 16:00

Ženskej časopis bych si koupila tak leda kdybych nevěděla co s penězma. Pokud chci časopis, kterým bych zaplácla čas, třeba někde na cestách, zvolila bych časopis Moje psychologie, nebo pod nějakým pdoobným časopisem, kde jsou články, co mě zajímají.

Cinkitoo  24.08.12 16:02

Já si kupuju maximálně ELLE nebo Bazaar a to tak jednou za rok či dva hlavně kvůli dárku :D Letos už mám ale ELLE dvě, jednou tam bylo tričko a jednou ho koupil přítel, protože sháněl sluneční brýle, co v ní byly :D

Cheeky
181 příspěvků 24.08.12 16:08

Kupuju si JOY. Nehledám tam nic inteligentního, prohlédnu si trendy, tipy z nových kolekcí co jsou v obchodech, bývají tam návody na úpravu vlasů a na líčení. Sem tam si tam vyberu nějáké oblečení, zkusím si účes nebo líčení. Je to pro mě asi půlhodinové odpojení. Ale musím uznat, že už těch 40 korun se mi zdá dost, na to, že půlka z toho jsou reklamy, takže víc bych za nějaký ženský časopis nedala.

gulietta  24.08.12 16:09

Mala som predplatený slovenský časopis Eva, ale po tom čo sa rozdelili na Madam Eva a Eva som ju zrušila. Teraz mám predplatený Elle, občas kupujem Harper´s Bazaar, Marianne, Style. Kupujem si ich preto, že občas potrebujem vypnúť mozog a len tak relaxovať. Na kvalitné čítanie si kupujem knihy.

Mylady2
12409 příspěvků 24.08.12 16:12

@klubo Takže protože mě rozhodně zajímá kam na večeři a kam na dovolenou tak je čtu…dále se rád podívám na pěkné fotky a chci mít přehled…uvítala bych lepší nabídku časopisů s tématem jídla a vše kolem něj… Jinak co se týče dovolených tak nedám dopustit na časopis Traveller…
Z dámských čtu (ne vše, jen co mě zaujme) Marie Claire, Vogue, elle a občas si koupím glamour nebo instyle.

klubo  24.08.12 16:13
@gulietta píše:
Mala som predplatený slovenský časopis Eva, ale po tom čo sa rozdelili na Madam Eva a Eva som ju zrušila. Teraz mám predplatený Elle, občas kupujem Harper´s Bazaar, Marianne, Style. Kupujem si ich preto, že občas potrebujem vypnúť mozog a len tak relaxovať. Na kvalitné čítanie si kupujem knihy.

A liší se ty časopisy od sebe nebo je to na jedno brdo? (Jinak věřím, že u většiny pekelnic to, pokud časopisy sledují, není jediné a nejnáročnější čtivo:-)

skuran
44 příspěvků 24.08.12 16:14

Ja je ctu. Na internetu. Ale jen tak, aby to nikdo nevidel a nevedel. V praci hodne premyslim a kdyz prijdu domu, je to perfektni uklidneni, jako by mi nekdo vycistil vnitrek hlavy malym, jemnounkym kartackem - proste misto televize, kterou nemam. Navic ted ziju v docela skromnych, polnich podminkach, takze si touhu po krasnych satech kompenzuju aspon obrazky:)

Nitty
112 příspěvků 24.08.12 16:19

Ženské časopisy kupuje jen příležiostně, beru to jen jako nenáročné čtení pro pobavení. Stejně mi poslední dobou přijde, že se většina témat už jen omílá dokola na milion různých způsobů a nezáleží na tom, o jaký časopis jde.
Jinak k tomu časopisu Marianne… Na začátku září budou Marianne days a kupóny na slevy vycházejí právě v tomto časopisu nejspíš už teď. Nevím jak je oblíbený v jinou dobu ale vím že po těch kupónech bývá velká sháňka.

gulietta  24.08.12 16:22

@klubo ano líši. Len ak niekde v čakárni u lekára natrqafím na tie za pár korún, Chvilka pro Vás a tak podobne tak sú väčšinou skopírované z tých drahších.
Edit: Tá Chvilka je pro Tebe, ja už magorím z vykania. :-)

Příspěvek upraven 24.08.12 v 16:36

kimnie
411 příspěvků 24.08.12 16:32

Sice to je neustále o tom samém, ale já si ten Cosmopolitan stejně kupuju. Když jedu na víkend ze školy domů a chci v autobuse vypnout, neznám nic lepšího. Kouknu se na fotky, třeba se i trochu inspiruju, pobavím se u článků. A to mi na odreagování stačí.

Bridget Jones
19 příspěvků 24.08.12 16:34

My máme doma předplacenou Marianne. Je to docela dobrej časopis, podle mě zajímavé rozhovory, inspirativní fotoeditorialy (zvlášť teď v nové Marianne s Bárou Kodetovou, perfektní! ), různé tipy na to kam jít nebo co je nového za knížky se taky hodí, a co hodně oceňuju tak tipy na malé designové obchůdky, to je přesně pro mě :) prostě mě to baví číst, filozofická zamyšlení fakt nehledám ;)

666mahu
1490 příspěvků 24.08.12 16:40

Kupuju vyjímečně ty dražší, do čekárny, když vím, že u lékaře budu chvíli čekat a když jedu k moři, koupím si jich několik na pláž. Jinak mi stačí prolistovat u kadeřnice, v kavárně. Prohlídnu si hlavně módu a kosmetiku, někdy přečtu naučný článek, rozhovor. Články typu má mě rád/nemá mě rád a podobné stále se opakující nesmysly přecházím.
Marianne pro mne nemusí existovat. A jak už někdo zmínil, mívají v jednom čísle za rok nějaké slevové kupóny, bývá to na podzim. Je po nich sháňka, nechápu proč, nic závratného tam nebývá, pro mne opět zbytečné.

Jetthro
1129 příspěvků 24.08.12 16:53

Ne. Kdyz uz kupuju nejakej casak, tak je to jen na cestu letadlem, a to bejva vetsinou Maxim a k tomu treba Epocha nebo History nebo neco takovyho :)

RenaLange  24.08.12 17:50

Tahle Marianne na září má v sobě vždycky sešitek s kupony na slevv v obchodech, např. Scan Quilt, Coccinelle, Salamander, Potten @ Pannen a pod., tedy v obchodech kde je sleva 25 procent zajímavá.
Marianne si občas koupím, dále už jen v němčině In Style nebo Vogue.
Občas babičce na listování a prohlížení obrázků německou Burdu.

teetee
499 příspěvků 24.08.12 17:56

Mohu s jistotou říci, že jsem si nikdy nekoupila žádný ženský časopis. Neodsuzuju to ani omylem, ale za ty prachy v trafice vždycky najdu zajímavější čtivo - soudě minimálně podle titulky. Přijde mi to jako ztráta času a na ztácení času mam Modni peklo :)

kacenka.smile
427 příspěvků 24.08.12 18:15

Nečtu a nekupuji. Přijde mi to drahé na to, že většina článků uvnitř mě nebude bavit. Mnohem radši si na čtení koupím knihu, na čtení o módě kouknu na blogy.

klubo  24.08.12 18:45

Tak se zdá, že můj zážitek vysvětlují ty kupony. Jsem si původně říkala, jestli Marianne není nějaká výjimka z pravidla.

Sara01
25 příspěvků 24.08.12 18:59

Kdysi jsem si kupovala Cosmopolitan, Elle, Style i Marianne, zajímala mě móda, nové kosmetické přípravky i vůně a taky články. Časem jsem ale tyhle časopisy kupovat přestala, protože zajímavý článek aby člověk pohledal, stále to samé, témata se dokola opakovala, stále více se toho psalo o sexu a návody jak sbalit chlapa, jak to a jak ono mě už taky šly krkem, reklama už pomalu zabrala polovinu stránek časopisu. Nedávno jsem si po delší době koupila Elle (líbil se mi lak na nehty, který byl přiložen jako dárek) a opět jsem zjistila, že o nic nepřicházím, když už si tyhle časopisy nekupuji.

Chany
872 příspěvků 24.08.12 19:21

Čtu Evu a Emmu. K tomu kafíčko a nožky na stůl, to je panečku relax! ;) Vždycky se na to těším. Takový prima výpadek po hektickém dni.Sice stojí více než nějaké týdeníky, ale na druhou stranu- jiný to probendí třeba v cigaretách, ne? Tak co… :-D

evakot
19 příspěvků 24.08.12 19:43

Casopisy nekupuju, ale stahuju z: http://www.downarchive.ws/ebooks/magazine
Pravidelne ctu cosmopolitan, je tam i elle, harper's bazaar. a navic si procvicim anglictinu:)

Harmonika
244 příspěvků 24.08.12 19:45

Já se klidně přiznám, že čtu Cosmo, už asi pět let. Je to jedinej časopis, který čtu a kupuju pravidelně už asi 5 let. Občas si koupím i ŽaŽ nebo jiný, pokud je tam zajímavý dárek (kosmetická taštička s puntíky v aktual ŽaŽ, to jsem neodolala - miluju puntíky).
Mám ráda relax s tím spojený, časopis koupím ráno, nedočkavě prolistuju a pak už se jen těším, až přijdu domů z práce, sednu si do křesla, uvařím kafe a čtu vše na jeden zátah. Některé číslo mě zaujme víc, jiné méně, ale tenhle časák mě prostě baví.

Sara01
25 příspěvků 24.08.12 20:32
@Chany píše: Čtu Evu a Emmu. K tomu kafíčko a nožky na stůl, to je panečku relax! ;) Vždycky se na to těším. Takový prima výpadek po hektickém dni.Sice stojí více než nějaké týdeníky, ale na druhou stranu- jiný to probendí třeba v cigaretách, ne? Tak co… :-D

kdysi jsem to měla přesně tak, pamatuji si, že vždy jsem časopis nejdřív prolistovala od zadu a pak až začala číst…

Calis  24.08.12 20:52

Ráda si ženské časopisy přečtu/prolistuji, když čekám v čekárně u kadeřníka nebo v čekárně. Ale sama si žádný nekupuji, přece jen mi přijde cena kolem 70.- za časopis docela vysoká.

Bugatti
4052 příspěvků 24.08.12 21:12

Jednou měsíčně u kadeřnice prolistuji, prohlédnu obrázky a přečtu nadpisy. Víc bez brýlí, které si kvůli barvě na hlavě nemohu nasadit, stejně nepřečtu. Myslím, že o nic nepřicházím, články jsou stále na stejné brdo, módní trendy neřeším, obrázky mi stačí. Pro mne je to zbytečné vyhazování peněz; když chci relaxovat, pustím si raději hudbu. Pracovně přečtu každý týden spoustu textu, takže když už něco čtu ve volném čase, sáhnu raději po dobré knize.

Příspěvek upraven 24.08.12 v 22:51

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit