Cvičíte? Jaký druh pohybu na vás nejvíce zabírá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

999  28.09.14 19:10
Cvičíte? Jaký druh pohybu na vás nejvíce zabírá?

Vyzkoušela jsem kde co, ale nakonec jsem zjistila, že je pro mě nejvhodnější kombinace spinningu a jógy. Co vyhovuje vám? Máte někdo zkušenost s kettlbellem?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Lucka_ova
23 příspěvků 28.09.14 19:21

Kombinuju jógu a sem tam si jdu zaběhat. Spinning mě nějak přestal bavit a jóga při po dvou dětech rychle po sobě mě báječně uklidňuje. Si jdu vždycky zafunět do vedlejšího pokoje a vracím se klidná, teda většinou, záleží na míře vytočení.

Kaama
116 příspěvků 28.09.14 19:26

Poslední rok a půl hlavně běhám. Do toho občas kolo a podle nálady a času cvičím podle různých videí, nejradši mám Blogilates nebo Jillian Michaels. Ale Blogilates bych necvičila bez toho, aniž bych za sebou neměla nějaké základy z lekcí s trenérkou, bála bych se, že něco dělám špatně a spíš si více ublížím než prospěju cvičením.

Bongani
155 příspěvků 28.09.14 19:27

Třikrát týdně jezdím na koni, nejen si vozím zadek, ale nachodím u toho pokaždé několik kilometrů, a když nejezdím, tak prostě jenom chodím, miluju výlety, turistiku, pohyb na čerstvém vzduchu, inline brusle, ježdění na kole…Nebaví mě posilovna a cvičení v budovách, potřebuju k tomu prostě přírodu. :-)Hubnout nepotřebuju, ale v kondici mě to v pohodě udrží.

999  28.09.14 19:32

@Lucka_ova jóga je skvělá. Uklidňuje, protahuje tělo a když se jí věnujete intenzivně, získáte krásnou postavu.

take_five
532 příspěvků 28.09.14 19:56

Pilates a beh na orbitreku (kvuli kloubum nemuzu behat v terenu).
S kettlebellem cvici manzel a nemuze si to vynachvalit, pomaha mu to hlavne na zada.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 28.09.14 20:17

Chodím na jogu, občas na spinning nebo běhat, ale poslední dobou mám dojem, že nejvíc zabírá drobný každodenní pohyb, na jaře jsem začala do práce a z práce chodit každý den pěšky, je to celkem nějakých asi 7 km a fakt mám pocit, že i na tu kondici to nakonec zabírá skoro i líp než to fitko.

999  28.09.14 20:26

@take_five Prosím, nemohla byste se ho zeptat, kolikátý má a jak rychle se člověk zlepšuje? Mám obavu, abych si každý měsíc nemusela kupovat nový, těžší :-).

Morže
1091 příspěvků 28.09.14 20:30

Já mám ráda pohyb, kde můžu zároveň vymlátit svůj hněv a největší hubnoucí úspěch jsem měla s Fitboxem, kdy jsem zhubla 10 kilo a jednou v tom chci pokračovat.

take_five
532 příspěvků 28.09.14 20:52

@999 ma celkem 3 - 8kg, 12kg a 16kg, s tou nejtezsi necvici, trochu to flaka z nedostatku času :-) a rikal, ze zacatky jsou urcite lepsi pod dozorem instruktora, je to dulezite kvuli tomu, ze u cviku zalezi hodne na presnosti.
Jinak doporucuje tyhle stranky
 http://www.kb5.cz

višeňka
86 příspěvků 28.09.14 20:57

Ráda jezdím na kole. Hlavně v přírodě je to pro mne ten nejlepší relax.

cinnnamon
216 příspěvků 28.09.14 21:02

U mna jednoznacne plavanie. Plavam 2× tyzdenne po 50 minut bez prestavky prsia a na zaver, ked vladzem par bazenov kraul:) kombinujem s jogou (ashtanga)a bodyworkom.. chcem zacat behat, ale zatial som sa nevykopala.

billie
369 příspěvků 28.09.14 21:02

Mne sa najviac osvedcila kombinacia pole dance, plavanie, beh a joga, vzdy v roznom pomere podla toho, co ma aktualne najviac bavilo a na co som mala cas. Pole dance je uplne uzasny na hornu polovicu tela, beh a plavanie som mala hlavne na nohy a joga na uvolnenie a flexibilitu.

999  28.09.14 21:12

@take_five děkuji :-)

višeňka
86 příspěvků 28.09.14 21:16

Zapomněla jsem na plavaní, jak v přírodě, tak v bazénu.

RueDuPastis
617 příspěvků 28.09.14 23:40

@999 Partnerovi jsem chtěla koupit kettlebell vloni k vánocům, tak jsem si dopisovala s trenéry co cvičí v česku, ty dvě nejznámější české kettlebellské školy co dělají kurzy pro veřejnost. Nejdřív řekli ať koupím 16kg, pak když jsem jim popsala jak posiluje a sportuje tak prý 20kg bude lepší. Nakonec jsem mu radši koupila kurz, který se strašně vyplatil, protože ty cviky je fakt dobré provádět dost pečlivě. A nakonec si koupil sám myslím 24kg ;) a je to pro něj moc fajn ;)

Sailorette
1589 příspěvků 29.09.14 13:08

Podle toho jak je to myšleno, co zabírá. Na celkové pohubnutí pravidelná delší chůze a celodenní pobíhání, na tvarování trocha domácího posilování (ale mám tendenci mít pak lýtka jak kulturista), na dobrou náladu kardio s Jillian, na pořádné zhubnutí správný stravovací režim plus pověstných deset tisíc kroků denně.

999  29.09.14 13:39

@RueDuPastis děkuji, začnu hledat kurz :-)

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:30

Dřepy, dřepy, dřepy… sedy, lehy, sedy, lehy :-)

Olinka
2582 příspěvků 01.10.14 12:32
@Antigrey píše:
sedy, lehy, sedy, lehy :-)

Tak to teda nesouhlasím! Já si před den sedám a lehám prakticky bez ustání a špeky se mě držej furt!

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:37

@Olinka Já denně dělám sérii 50 dřepů x 50 sedů lehů a postavu si tím udržuju upřímně velmi dobře :-)

Bara06
1993 příspěvků 01.10.14 12:43

@Antigrey Myslíte klasický sedy-lehy jako z lehu do sedu s rukama za hlavou a pokrčenýma nohama? Myslím, že to je jeden ze zapovězenejch cviků, ne?

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:45

@Bara06 Nevím, jestli je zapovězený, ale přesně ten.

eveK
333 příspěvků 01.10.14 12:48

Na zhubnutí nejlépe zabrala rychlá chůze. K tomu nějaké ty sedy lehy a jiné domácí posilování „na podlaze“

Bara06
1993 příspěvků 01.10.14 12:53

@Antigrey NO, zapovězený je. Pokud je děláte rychle-švihem, pak spíš táhnete bederní páteří než břichem. Pokud pomalu, měla byste se soustředit na to, abyste se zvedala vědomě postupně, jakoby se páteř kulatě odlepovala od země, a pak totéž dolů. Pak skutečně cvičíte břišní sval a nepřetěžujete bedra. Tolik teorie načtená i naposlouchaná (lektorský kurzy).

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit