Cyklosukně ANO - NE

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eni.enigma
36 příspěvků 03.04.14 12:40
Cyklosukně ANO - NE

Přeju příjemné odpoledne, ráda bych se zaptala na vaše zkušenosti s cyklosukní. Přikládám fotografie k posouzení :) Je u ní odepinatelná sukně a v kratáscích je cyklovložka. Ohledně barevnosti vítězí určitě růžová, je prostě skvělá :)… navíc by byla i poměrně dobrým reflexním prvkem na silnici:) Děkuji za vaše postřehy a přeji krásný zbytek týdne.

Reakce:

Lamicka  03.04.14 12:46

@eni.enigma Rozhodla bych se podle stylu jizdy. Pokud opravdu makate desitky km treba na horskem kole, muze vam prekazet, coz se mi stalo - neustale nekde vlala, chytala se za sedlo, hlavne kdyz jsem se zvedla ze sedla. S SPD vrazedna kombinace :).

dagur
263 příspěvků 03.04.14 13:17

Na kole jezdím hodně, ale cyklosukni nemám. Ta vaše je ale opravdu moc hezká a sluší vám, takže pokud je odepínací a jezdíte někdy i po cyklostezkách nebo trasách v nenáročném terénu, případně na kole do práce nebo do školy, koupila bych ji. Můžu se zeptat, kde ji mají?

eni.enigma
36 příspěvků 03.04.14 13:36

@Lamicka : Desitky najedu, ale nejedná se o takovou divočinu, spíš na kondičku – beru to mezi polema a částečně silnice. Trošku mě vyděsila představa, jak letim z kola zahaknuta za sukni, todle budu muset ještě dozjistit… jak je přesně střižena :)), každopadně děkuji za zprávu! :)

@dagur : Tuhle jsem zkoušela ve Vespu, mají několik provozoven, ale myslím, že jinak bude k sehnání poměrně dobře. http://www.vespo.cz/prodejny-2 Je to cyklosukně od CRAFTU pod kodem:1900692, dobře dohledatelná na netu :) Přeju štěstí s hledáním ro vás té práve a díky za reakci! :)

Ptera
112 příspěvků 03.04.14 13:43

Jednoznačně cyklosukni a jednoznačně růžovou..já mám s takovou sukní (mám červenou bez odepínatelné sukně - je to i s nohavičkama dohromady) výborné zkušenosti. Jezdila jsem denně 20 km (celkem) do práce.

Kammila
465 příspěvků 03.04.14 14:51

Jezdim zasadne zacvaknuta a dovoli-li to pocasi, tak s cyklosukni. Zadne problemy jsem nezaznamenala a mam cernou i ruzovou. Mohu jen doporucit a mam presne ty same Craft
EDIT: je tedy ale fakt, ze nejezdim tereny ve smyslu velke kameny apod. Polni cesty a sotoliny max

Akitaken
4960 příspěvků 03.04.14 18:31

Cyklosukni jsem viděla před lety ve Sportissimo. Myslím, že to byla značka Etape. Řekla bych, že je to vynález dobrý akorát k tomu dělat dojem na okolí do 20 km. „Sukně“ je sice odepínatelná a uvnitř jsou cyklošortky s vložkou, obé je však kvalitou hluboko pod klasickými cyklošortkami.
Možná je ale výrobce, co dělá sukně kvalitní. Nevím, nepátrám, šortky mi vyhovují.

katango
1356 příspěvků 03.04.14 18:52

Na kole nejezdím, ale cokoli, co zakreje tu plenu mezi nohama, vítám.

janyca
134 příspěvků 03.04.14 19:27

Sukně vám sluší a pokud se v ní cítíte dobře, proč ne? Víc se mi líbí růžová :-)
Ale sama mám podobné zkušenosti, jak psala přede mnou @Akitaken. V roce 2010 jsem dokonce chvíli byla majitelkou jedné cyklosukně od Craftu. Měla jsem model na obrázku. Cyklovložka tam byla na můj vkus příliš tenká, zato materiálu kolem pasu bylo až moc. Ta sukně byla z takové silnější látky, takže v pase se to s přehybem na pásek docela naskládalo. Možná novější model je už z jemnější látky a je pohodlnější. Každopádně tehdy v té své jsem se moc dobře necítila. Měla jsem ji párkrát a pak jsem ji vyřadila a vrátila se k obyčejným kraťasům. Jednak se mi v nich lépe jezdí, jednak si v nich pro okolí připadám méně nápadná než v té sukni. Když jsem v ní jela přes město, tak mi přišlo, že se lidi dívají a snaží se zjistit, co mám pod sukní :-) Možná to byl jen můj dojem, ale když jedu v obyčejných cyklistických kraťasech, tak mi přijde, že si mě nikdo nevšímá. Stejně město jen projedu a v lese už to může být každému fuk :-)

Kammila
465 příspěvků 03.04.14 19:45
@janyca píše:
Stejně město jen projedu a v lese už to může být každému fuk :-)

V lese ano, to bych neresila ani ja…ale jakmile kolo zamknete a jdete treba okouknout nejakou pamatku, sukni fakt ocenuji. Jezdime na cyklozajezdy na Korsiku, Provence apod a vazne si nedovedu predstavit jak tam pri nejake zastavce chodim s vycpavkou mezi nohama a obtazenym zadkem. Takze je to o tom, co clovek vyuzije

eni.enigma
36 příspěvků 12.04.14 10:15

Děkuji všem zúčastněným za pomoc a příspěvky k tématu! :) Nakonec jsem si ji pořídila a už děsím lesní zvěř v růžové smršti. Miluju ji, je krásná barevná a kamarádky už se po ní také poohlížejí. Bohužel budu muset asi přestříkat kolo, aby to bylo vyladěné :D… Cyklosportu zdar!

kerrankin
252 příspěvků 13.04.14 16:44

Už jdu s křížkem po funuse, ale v cyklosukních jezdím a mám problém s tím, že ty vnitřní kalhotky jsou docela krátké, takže se mi dřou stehna o sedlo. Jezdím v nich tedy přesto, ale spíš na kratší trasy.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit