Czech Blondyn - na Protivna Blondyna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malykrtek
26 příspěvků 01.06.12 14:03
Czech Blondyn - na Protivna Blondyna

dnes jsem narazila na zajímavý článek na Protivné blondýně - o blogu Czech Blondyn - jeden mladý kluk si vymyslel novou identitu bohatého úspěšného a vesele blogoval a Blondýna dnes odhalila jak je to doopravdy… opradu zajímavé počtení - i v diskuzích…
 http://www.protivna-blondyna.cz/…ionblog.html

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 01.06.12 14:59

Děsné, co? Pochopím, že je někdo narcisistní a předvádí svůj život publiku, ale vymýšletsi to! Musí být extrémně nejistý a nespokojený. Ale všechno to smazal, včetně fb, vypadá, že je vyděšený. Však si tam nejen nastřamlal cizí fotky, ale i si připisuje vizážistickou práci jiných - to je možná na žalobu.

Nyxx
512 příspěvků 01.06.12 15:41

Vymyslet si na blogu novou identitu a nový život mi nepřijde jako špatný nápad (nakonec schovávání se za nicky je také svým způsobem tvoření nové identity). Dokážu si představit, jak někdo takový blog tvoří místo toho, aby by psal knihu. Pokud by měl autor i dostatečné literární kvality, vzniklo by umělecky hodnotné dílo s určitou myšlenkou. Něco podobného už tu bylo- Růženka Šetková. Nevím, jestli to ještě existuje. Ovšem Blondýn to vzal za hodně špatný konec. Celý blog byl vymyšlen nejspíš z čistého exhibicionismu a touhy po obdivu. Ukradl fotky, přivlastnil si práci a úspěch jiných. Tohle se Blondýně povedlo.

Andrássy  01.06.12 18:19

A nemyslel ten blog jako srandu? Třeba měl švandu z toho, jak mu čtenářky v komentech houfně achají. Mně ten blog přišel svým obsahem jako parodie na Víťu (Czech Fashionisto). Ale souhlasím, že s těmi cizími fotografiemi šlápl hoch vedle.

Sibyla
2639 příspěvků 01.06.12 18:48

@Andrássy Kdepak, na to není dost chytrý - pravopisné chyby a základní neznalosti (že prý pil v Itálii prosecco ze šálku! Ten klučina vůbec netuší, že to je víno, a že Ital by radši pil víno z flašky než ze šálku). Já se obávám (v diskusi tam padlo, že je mj. prostitut) že tak láká zákazníky. Ona každá šlapka ví, že luxusní prostředí zvyšuje cenu. A pak tam bude prostý lidský narcismus…

blacken
2320 příspěvků 01.06.12 21:41

Je neuvěřitelně smutný, že je někdo natolik nevyrovnanej sám se sebou… Sice blogy až tak nesleduju, ale ráda bych si početla spíš o normálním životě, než pohádku kluka, kterej očividně neví, co se sebou… Mám raději lidi, co si sny plní, než ty co jen sní… Ale nemyslím si, že je to jedinej případ lživýho blogování…

Bjeta
129 příspěvků 03.06.12 19:20

Taky mi to prijde smutny. Tolik se snazit byt nekdo jinej, venovat tomu tolik casu a energie…

m.amar
124 příspěvků 03.06.12 19:55

Tak jsem tam teď zabloudila a blog už není úplně smazán, ale je tam napsána omluva. :-) To asi nečekal, že na to někdo přijde, ale byla to otázka času, i když popravdě řečeno já třeba neměla ani tušení, že nějaký „český blondýn“ existuje, dokud jsem to nečetla tady :D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit