Dámské gumáky

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GalianosjednimL  20.03.13 12:46
Dámské gumáky

Sice znám většinový názor na gumáky, ale co tyto od Leedy?

zdroj fotek: Leeda.cz

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Caralina
916 příspěvků 20.03.13 13:06

No pracuju v nemocnici, něco podobnýho tady nosí laboranti :-)

Johny Sixx  20.03.13 13:30

To vypada jako takova ta izolacni obuv pro elektrotechnicke provozy=)))

Sailorette
1589 příspěvků 20.03.13 13:33

@GalianosjednimL No prostě gumáky, nedávno jsem je potkala na zastávce, slečna je měla v nějakých tmavších barvách a vypadalo to jako gumáky omotané izolepou (ty čáry byly v jiné barvě).
edit: pardon, izolačkou..no zkrátka tou barevnou lepící páskou:)

Příspěvek upraven 20.03.13 v 13:36

TinkaH
916 příspěvků 20.03.13 13:34

Ještě vidle do ruky a může jí děvče odhazovat hnůj. Gumáky budou furt gumáky i kdyby je vyrobil nevímkdo

Lenka M.  20.03.13 13:37

V predsieni mi stoja troje naskrz premočené topánky-do tohoto počasia budiž..

Johny Sixx  20.03.13 14:07

Dio tohoto pocasi? ok mozna to nepromokne…ale neni v tom zima? ja si z detsvi pamatuju na to jak me vzdcky v gumakach zabli prsty a proto sem je odmital nosit (a to sem mel krasne…s kremilkem a vochomurkou)

Sailorette
1589 příspěvků 20.03.13 14:10

@Johny Sixx Jojo, taktéž, v gumákách mám vždycky prsty úplně zledovatělé a to jsem celkem záhřivná, nepomáhají ani tlusté ponožky.
@GalianosjednimL Vám se to líbí?

Johny Sixx  20.03.13 14:17

@Sailorette presne no, ja sem clovek co si na zimu vystaci s vanskama (je-li sucho) a se steelama (je-li snih), zmni boty uz sem nevlastnil minimalne deset let a nikdy mi nohy nemrzli…ale v hlave mam vzpominku na totalne zledovatele prsty v rijnu, kvuli gumakum…

Lenka M.  20.03.13 14:18

@Johny Sixx Žiadny zapálený nosič gumákov niesom, takže Vám neposkytnem obsiahly výpočet ich kladov :) Ale myslím, že sa vyrábajú verzie i zateplené, prípadne niekomu stačí dobrá vrstva ponožiek..Je to proste ohavné obutie ktoré ale rada vezmem namilosť v núdzovej situácii..Aby som sa vyjadrila presne z zadaniu diskusie-tie z obrázku sú ohavné úplne rovnako ako noname z obchodu TEXTIL CIGARETY ALKOHOL :)

Johny Sixx  20.03.13 14:22

@Lenka M. nouzova situace ano…ale uz sem videl v praze (nikde jinde..zajimave) damy, ktere meli gumaky v suchu a rozhodne podle zbytku obleceni (v jednom pripade byla sladena barva gumaku se satkem a kabelkou) bylo znat ze nejde o nouzovou situaci a to je peklo. Ale to vy vite=))

Karin
3401 příspěvků 20.03.13 14:25

Můžou být i hezké, ale pořád to jsou gumáky a měly by se nosit jen do deště (když už se musejí nosit ve městě) ;) V té neprodyšné gumě se přece paří noha. Nebo už existujou gumáky, ve kterých se nepaří?

Sailorette
1589 příspěvků 20.03.13 14:38

Kdybych hledala boty do města a do deště, tedy gumové, koupila bych si asi něco od Crocs. Ne ty obří dřeváky, co jsou vhodné leda tak do vody v létě, ale nějaké boty, které vypadají normálně, ale jsou z gumy. Nedávno jsem v tramvaji viděla holku, dívala jsem se jí na boty, myslela jsem, že má conversky, ale byly to kroksy, na ty dva metry fakt nebylo poznat, že je to gumy, určitě by se našla i nějaká kotníková varianta. Ta jejich guma je totiž neuvěřitelně lehká a pohodlná (mám ty klasické škrpále do móře, když jsou šutry). Nebo Melissa by něco mohla mít, určitě je víc značek, které vyrábějí gumové boty. A když už gumáky, tak ty z obrázku.

Sailorette
1589 příspěvků 20.03.13 14:42

A nebo tahle zimní verze taky ujde:

Barbyl
1469 příspěvků 20.03.13 14:43

A me nevadi, kdyz jsou ucelne pouzite- do deste, do lesa, na festival, v miste kde hodne prselo ---zima v nich neni, nosim do nich ponozky, stejne jako bych mela do kozenych bot. Do mesta bych si v nich nevyrazila, s detmi bezne na hrani do kaluzi je nosim. Libi se mi i nektere gumove boty od Mellisy, treba ty od Vivienne Westwood ale jsou drahe na to, ze vyloze musi byt prilezitost je nosit. Zabky Mellisa mam a jsem spokojena (ziji v subtropech takze na gumaky i zaby tu mam sirsi vyuziti:)

Karin
3401 příspěvků 20.03.13 15:54

@Sailorette : ale jestli je to guma, tak se to snad musí pařit, to PVC je neprodyšné…
Na zahradu, do lesa - neřeknu, ale nejsou do městského mokra lepší normální kožené impregnované boty?

Sailorette
1589 příspěvků 20.03.13 16:03

@Karin Asi jsou, já taky žádné gumáky nemám, kromě obyčejných do lesa. Ale na těch pár dní, kdy pořád jen leje, by se mohly hodit, to vám nepomůže ani naimpregnovaná kůže, pokud se potřebujete venku pohybovat víc jak hodinu a škoda riskovat zničení bot. On takový ten pořádný liják stejně člověka většinou zasáhne, když má na sobě zrovna bóžohódové lodičky.

Zorča
140 příspěvků 20.03.13 16:11

Já bych brala do deště martensky :)

Johny Sixx  20.03.13 16:23

@Zorča presne tak…a proti argumentu ze kozene boty se vam v destio promoci mam protiargument: byli jsme na skolni expedici ve slovenskem raji a vsichni jsme podcenili obuv, krome pana ucitele ktery mel goracove pohory…vsichni az na me ve steelech a na nej v pohorach meli nakonci tury totalne mokre nohy

Zorča
140 příspěvků 20.03.13 16:24

@Johny Sixx Zrovna tyhle jsou ale gumové :) Vyrábí je právě jako vhodnou obuv na festivaly ;)

Johny Sixx  20.03.13 16:32

@Zorča aha..a vypadaji jako gumaky nebo jako marteny?

Zorča
140 příspěvků 20.03.13 16:34

Inu, měla jsem tu čest je vidět v obchodě a vypadají z dálky uplně stejně, ale tím jak jsou gumové, tak jsou o hodně měkčí.

Sailorette
1589 příspěvků 20.03.13 16:35

@Johny Sixx Tak steely jsou z pevné kůže, to je něco jiného, než jarní kožené šlupky do města, byť kvalitní), jenže to není můj styl. A goretex holt vede, já vlastně nevím, proč se z toho nevyrábějí „normální“ boty.

GalianosjednimL  20.03.13 16:42

@Sailorette Vyrábějí, ale moc se do ČR nevozí. Korejská Treksta měla i polobotky, ale tady jsou jen sportovní.

chinin
2788 příspěvků 20.03.13 17:00

@Sailorette
Mam za to, ze Ara prodava i „klasickou zimni obuv“ z goretexu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit