Dámské košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina222  12.05.14 15:22
Dámské košile

Ahoj všem! Už pár měsíců mám práci, kde se vyžaduje docela striktní dress code, takže pomalu doplňuju šatník, takže hledám tipy, kde sehnat dobře padnoucí i vypadající dámské košile, ale ne tipu HM atd. Díky!

Reakce:

adilah
29 příspěvků 12.05.14 16:11

Velký výběr a solidní kvalitu mají v TM Lewin. Doporučuji pobočku v Praze na Chodově (mají tam širší sortiment a menší provoz, tedy příjemnější personál). Pokud bych si potřebovala nakoupit košile, šla bych tam.

Mají i eshop: http://www.tmlewin.cz/…/Search-Show?…

uživatel  12.05.14 16:18
@adilah píše:
Velký výběr a solidní kvalitu mají v TM Lewin. Doporučuji pobočku v Praze na Chodově (mají tam širší sortiment a menší provoz, tedy příjemnější personál). Pokud bych si potřebovala nakoupit košile, šla bych tam.Mají i eshop: http://www.tmlewin.cz/…/Search-Show?…

Tam jsem si koupila několik košil a jsem spokojená. Jsou sice drahé (kolem 1700 Kč), ale z příjemného materálu a snad jediné, které mi sedí, tj. nejsou mi příliš volné přes záda a rozšíření, které má být v pase, mám skutečně tam a ne těsně pod prsy.

Tebah
4255 příspěvků 12.05.14 17:09

@Janina222 Zkuste Van Graaf a konkrétně značku Marie Lund (mají ji v přízemí hned na začátku vpravo). Mám košile od ní i od Lewina a přijde mi, že Marie Lund má lepší materiál. Má dvě řady, jedny jsou víc casual a barevnější, cena cca 700 a vyšší řadu, která je formální, cena cca 1000. Ve slevách se dají koupit za polovinu.

Pokud byste chtěla košile na manžetové knoflíčky, tak z dámských mě napadá jedině Lewin.

adela_zahradnikova
1 příspěvek 23.05.14 13:03

Dobrý den,
pokud toto oblečení využíváte opravdu denně, určitě se vyplatí investovat do skvěle padnoucího a kvalitního oblečení na míru. Jak už košile či halenky, případně nějakého kostýmku.
Jestli máte zájem, ráda Vám zašlu katalog na email.

Lola  23.05.14 13:13

Já tedy nejsem ničí reklamní agent, ale s tou kvalitou košil na míru souhlasím. Osobně si myslím, že je šití košil na míru je u dam snad ještě oprávněnější než u mužů, a to vzhledem k velikosti a tvarování prsou (byť to u nás bylo naopak, nejprve si šití na míru začal zadávat manžel, protože sehnat padnoucí košili na vysokého štíhlého muže byl docela oříšek: většina konfekce počítá s tím, že když už někdo měří 196 cm, bude vážit 196 kg).

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit