Dámské košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina222  12.05.14 15:22
Dámské košile

Ahoj všem! Už pár měsíců mám práci, kde se vyžaduje docela striktní dress code, takže pomalu doplňuju šatník, takže hledám tipy, kde sehnat dobře padnoucí i vypadající dámské košile, ale ne tipu HM atd. Díky!

Reklama

Reklama

Reakce:

adilah
29 příspěvků 12.05.14 16:11

Velký výběr a solidní kvalitu mají v TM Lewin. Doporučuji pobočku v Praze na Chodově (mají tam širší sortiment a menší provoz, tedy příjemnější personál). Pokud bych si potřebovala nakoupit košile, šla bych tam.

Mají i eshop: http://www.tmlewin.cz/…/Search-Show?…

uživatel  12.05.14 16:18
@adilah píše:
Velký výběr a solidní kvalitu mají v TM Lewin. Doporučuji pobočku v Praze na Chodově (mají tam širší sortiment a menší provoz, tedy příjemnější personál). Pokud bych si potřebovala nakoupit košile, šla bych tam.Mají i eshop: http://www.tmlewin.cz/…/Search-Show?…

Tam jsem si koupila několik košil a jsem spokojená. Jsou sice drahé (kolem 1700 Kč), ale z příjemného materálu a snad jediné, které mi sedí, tj. nejsou mi příliš volné přes záda a rozšíření, které má být v pase, mám skutečně tam a ne těsně pod prsy.

Tebah
4255 příspěvků 12.05.14 17:09

@Janina222 Zkuste Van Graaf a konkrétně značku Marie Lund (mají ji v přízemí hned na začátku vpravo). Mám košile od ní i od Lewina a přijde mi, že Marie Lund má lepší materiál. Má dvě řady, jedny jsou víc casual a barevnější, cena cca 700 a vyšší řadu, která je formální, cena cca 1000. Ve slevách se dají koupit za polovinu.

Pokud byste chtěla košile na manžetové knoflíčky, tak z dámských mě napadá jedině Lewin.

adela_zahradnikova
1 příspěvek 23.05.14 13:03

Dobrý den,
pokud toto oblečení využíváte opravdu denně, určitě se vyplatí investovat do skvěle padnoucího a kvalitního oblečení na míru. Jak už košile či halenky, případně nějakého kostýmku.
Jestli máte zájem, ráda Vám zašlu katalog na email.

Lola  23.05.14 13:13

Já tedy nejsem ničí reklamní agent, ale s tou kvalitou košil na míru souhlasím. Osobně si myslím, že je šití košil na míru je u dam snad ještě oprávněnější než u mužů, a to vzhledem k velikosti a tvarování prsou (byť to u nás bylo naopak, nejprve si šití na míru začal zadávat manžel, protože sehnat padnoucí košili na vysokého štíhlého muže byl docela oříšek: většina konfekce počítá s tím, že když už někdo měří 196 cm, bude vážit 196 kg).

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama