Dámské košile - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michy91
8 příspěvků 12.04.15 12:54
Dámské košile - kde koupit?

Zdravím, kde byste doporučili se podívat po kvalitních dámských košilích, co se dají nosit do práce apod.? Nechci takové ty nekvalitní, často poloprůsvitné, všude odstávající hadry za tři stovky… Měly by to být kvalitně šité a padnoucí košile. Cenově si představuju do 1500, ale kdyby to stálo za to, přivřu obě oči :-D
Díky předem za tipy!

Reakce:

tiny_fox  12.04.15 13:17

Ty do 1500 třeba Next, GAP nebo Banana Republic… dražší hlavně Gant nebo 7Camicie…

InSanity
185 příspěvků 14.04.15 20:58

Já mám několik košil z Peeku & Cloppenburgu z řady Montego. Cenově vyjde košile na cca 600, mají různé vzory, jsou bavlněné a neprůhledné + nejsou mi malé přes prsa, co v jiných obchodech bývá dost problém…ale mají je jen s dlouhým rukávem, košile s krátkým rukávem bývají mírně průhledné…

budejka
109 příspěvků 14.04.15 21:19

Já mám namířeno sem. Zkušenost s nimi zatím nemám, ale těším se, až je vyzkouším.
 http://www.vavi.cz/damske.html

jiturka
60 příspěvků 08.07.15 10:23

Jak jsi tam tedy dopadla? :-)

DRW
1227 příspěvků 08.07.15 10:58

Zkuste tady http://janek.cz/…amy/halenky/
Siji i na zakazku

jiturka
60 příspěvků 08.07.15 11:19

Díky @DRW!
Věděla jsem, že šijí na pány (chodím občasně kolem obchodu), tak jsem si říkala, že se půjdu zeptat, jestli i na nás. Páni, ten mini Peter Pan límeček <3 Jsou dost drahé ale fakt potřebuji něco co mi nebude leckde odstávat.

Michy91
8 příspěvků 09.09.15 09:29

Ráda bych obnovila toto téma - žádné konfekční košile mi kvůli mé postavě nesedí, vždy mi vytvoří hrb na zádech mezi lopatkami takže to vzdávám :-) Tak bych se ráda zeptala, kdo mate zkušenost s košilemi na míru, šitými někde v Brně (Janek nebo Mahdal nebo Galard, nebo šije je ještě někdo?)… Ráda si prečtu vase zkušenosti…Díky :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit