Dámský lakovaný kabát - kde v Praze koupit?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Galland
3 příspěvky 28.05.13 20:07
Dámský lakovaný kabát

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu, zda někdo nevíte, kde by se v Praze dal koupit dámský lakovaný kabátek, nejlépe v černé barvě. Nejde mi až tolik o střih, ale něco ve stylu trenčkotu. Chtěl bych něco takového pořídit přítelkyni, ale v chození po butikách nejsem zrovna expert. Tahle móda se často nevidí, ale v Praze je těch obchodů přeci jen víc než jinde. Děkuji předem za tipy.
 D.

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 29.05.13 09:48

Nevím, jak jste na tom finančně, ale první, co mě napadlo, byla značka Burberry (butik v Pařížské 11) a jejich aktuální kolekce Metallic. Tento černý trenčkot ale stojí 2495 liber…

ionicera
4561 příspěvků 29.05.13 09:51

Také mě napadl jen ten, jen jsem ho viděla v Železné.

Karin
3401 příspěvků 29.05.13 09:53

@ionicera : já jsem ho v reálu vůbec neviděla, já do takových obchodů nechodím ani koukat :D Tu adresu butiku jsem jenom vygooglovala.

ionicera
4561 příspěvků 29.05.13 09:56

Mám tam vysněný jeden kabát, ale když jsem si ho oblékla na sebe, tak to nebylo ono, byl hrozně tvrdý. Ale stejně o něm pořád uvažuju, třeba změkne.

SimplyTheBest
78 příspěvků 29.05.13 10:02

Zkuste nějaký sexshop :-)

Lettie
426 příspěvků 29.05.13 15:57

@ionicera Mne nezmekl. Ten, co mam, si drzi pevnost latky i po nekolikaletem noseni /ale to mi vyhovuje/. Maji tech materialu povicero chce to vyzkouset.

Lettie
426 příspěvků 29.05.13 15:58
@ionicera píše:
Také mě napadl jen ten, jen jsem ho viděla v Železné.

Nemyslite spis v Havirske?

Galland
3 příspěvky 29.05.13 17:19

Díky. Burberry měl hezký model tak rok dva zpátky, ale kromě ceny má ještě nevýhodu, že je na hodně štíhlé ženy. Obvod rukávů je dost malý a nesedí každému. Měl jsem na mysli něco běžnějšího, tak do 10 tisíc kč. Sexshop nebude to pravé. V cizině jsem kabátů viděl nosit poměrně dost, viz fotky, ale narazit na to u nás je problém.

Zebra33
2038 příspěvků 29.05.13 17:26

Asi trochu blba otazka, ale ma vase pritelkyne na takovy kabat „koule“? Na me by to treba bylo prilis extravagantni a nemela bych odvahu ho nosit (tim nechci rict, ze vase pritelkyne tu odvahu nema, ale abyste pak treba nebyl zklamany). Ty dva modely, co jste postnul, budou podle me v leckom evokovat ten sexshop a dokazu si predstavit, ze na ni na ulici bude leckdo blbe zirat.

iris6666
21 příspěvků 29.05.13 17:30

Nic ve zlém, ale tenhle kabát je prostě…příšerný. Ať se snažím sebevíc evokoje to ten bičík a latex. Nejsem rozhodně žádná puritánka ani šedá myš, ale tohle je fakt nevkusné.

Galland
3 příspěvky 29.05.13 17:41
@Zebra33 píše:
Asi trochu blba otazka, ale ma vase pritelkyne na takovy kabat „koule“? Na me by to treba bylo prilis extravagantni a nemela bych odvahu ho nosit (tim nechci rict, ze vase pritelkyne tu odvahu nema, ale abyste pak treba nebyl zklamany). Ty dva modely, co jste postnul, budou podle me v leckom evokovat ten sexshop a dokazu si predstavit, ze na ni na ulici bude leckdo blbe zirat.

Blbá otázka to není, první její reakce byla podobná. Určitě by si k tomu nevzala lesklé kozačky na platformě, ale dá se to prý sladit se zbytkem oblečení. Pravda je, že sama by si takový kabát nekoupila.

Zebra33
2038 příspěvků 29.05.13 19:24

@Galland - sladit se to urcite da, ale nic to nemeni na tom, ze na ni dost lidi bude zirat. Dala bych pri koupi hodne pozor na kvalitu. Byt vami bych se koukla, jak vypada v cerne ten metalicky Burberry a snazila se najit levnejsi, kde ale ten material bude delat podobny efekt (minimalne na fotkach nepusobi tak plastove jako ty dva, co jste postnul vyse). A strih na telo a presne padnouci, jinak to na me pusobi jako plastenka.

ionicera
4561 příspěvků 30.05.13 14:15

@Lettie Ano,spletla jsem to, ta Železná mi tam nějak nepasovala, ale nemohla jsem si vzpomenout jaká jiná by to byla.

vashtie  30.05.13 14:23
@Galland píše:
Blbá otázka to není, první její reakce byla podobná. Určitě by si k tomu nevzala lesklé kozačky na platformě, ale dá se to prý sladit se zbytkem oblečení. Pravda je, že sama by si takový kabát nekoupila.

Blbá otázka II.: Proč jí kupujete něco, co by si sama nekoupila, tzn. jestli správně chápu, není to její styl?

Burberry Metallic trenčkoty mají dokonaly vypasovaný střih a kvalita je diametrálně jiná než u toho co jste postnul…ten je hroznej a žádná kombinace mu nepřidá podle mě…

rice
348 příspěvků 30.05.13 16:00

Třeba je to ten typ věcí, co by si člověk sice sám nekoupil, ale když to od někoho dostane, tak ho to potěší.
A další blbá otázka - co je špatnýho na tom, že to evokuje bičík a latex? :-)

KlaudieS
1640 příspěvků 30.05.13 17:00

@iris6666 Já v tom ani nevidím žádné bičíky, ale obyčejnou pláštěnku od Vietnamců, je to neskutečně ošklivá věc.

Jackie Daniels
156 příspěvků 30.05.13 21:16

Mně se to teda (v kvalitě Burberry) líbí!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit