Decentně puntíkatá košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mwich
115 příspěvků 05.02.12 09:34

Zdravíčko, chtěl bych takovouto košili:

Neviděli jste takovou v poslední době? Nebo při nejhorším aspoň takovou látku, že bych si ji nechal ušít? Vím, že nedávno podobné dělal Diesel , ale tam je vzor moc hustě posetý a navíc to jsou jen volnočasové košile s krátkým rukávem a kapsou.
PS: Nejsou to puntíky ale hvězdičky (sněhové vločky).

Reakce:

Pavel
106 příspěvků 05.02.12 09:49

Bohužel se obávám, že takovou košili s tvrdým límcem a bez kapsy budete muset koupit v nějakém zahraničním eshopu, které doporučuje Robert Němec na elegantne.cz. Nikdy jsem u nás ani stylově nic podobného neviděl. Já bych se nebránil nějakému ještě kontrastnějšímu puntíkovému vzoru, tak kdyžtak dejte vědět, kdybyste něco našel.

mwich
115 příspěvků 05.02.12 10:14

No právě, že ani na těch zahraničních eshopech to není k sehnání, strávil jsem tím celý včerejšek :( Taky jsem ale našel na Asosu chinos kalhoty různých barev za velmi přijatelnou cenu a hned jsem si jich asi 8 různých objednal, takže aspoň nějaké pozitivum :))

kolasice
138 příspěvků 05.02.12 13:51

Zeptejte se v krejčovství, takovou látku by snad měli mít, není to nic extravagantního.
Máme dobrou zkušenost s tímhle:
http://www.stu­diospringer.cz/

mwich
115 příspěvků 05.02.12 15:13

Díky, nechám si to jako záložní plán :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit