Decentní náramek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peta2013
46 příspěvků 26.12.12 02:12
Decentní náramek

Ahoj všem přítomným,
chci pro svou přítelkyni koupit pěkný náramek. Líbí se spíše tenčí a míchané bílé a žluté zlato. Na druhé straně je mi jasné, že i tyto ěci asi podléhají módním trendům, které sice nějak zvládám v oblasti oblečení kabelek apod, ale tady už je to na mě vyšší liga. Jeden ze základních požadavků je, aby bylo možné si takový náramek vzít v plavkách, na pláž, na kolečkové brusle, ale i na jednání ke značkovému oblečení a kabelce, kdy jdeme do společnosti (divadlo, recepce apod) Našel jsem například tyto, ale rád si nechám poradit.

http://www.nausnice-prsteny-zlato-stribro.cz/…m-vaha-523-g

http://www.nausnice-prsteny-zlato-stribro.cz/…m-vaha-707-g

http://www.nausnice-prsteny-zlato-stribro.cz/…m-vaha-730-g

Samozřejmě mě zajímají také praktické rady typu „Tohle ne, protože se to špatně udržuje a čistí nebo tak“

Hodně jich maj tady http://www.prave-sperky.cz/sperky/naramky?… ale chtělo by to asi vidět osobně. Nevím zda šperky jsou jako oblečení a najdu typ a ten si najdu a prohlednu i v jiném obchodě? Jsem z Prahy

Díky
Petr

Reakce:

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 26.12.12 08:13

Pokud by měl být na každodenní nošení (viz požadavek na kolečkové brusle a na pláž), tak určitě bez kamínků. Kameny při častém nošení vypadávají.

Peta2013
46 příspěvků 26.12.12 09:55

A dáš na některý, co jsem ukazoval tip, nebo tip, kde nakupovat. Mě by se třeba strašně líbil hádek, který by byl z jedné strany žlutý a z druhé bílý, aby se ty barvy pěkně střídaly. To je asi nereálné, ale třeba něco jiného. Ať z toho co jsem posílal nebo odjinud. Jsou nějaké módní trendy i ve šperxích nebo tam to má být hezké a je to jedno? Poradírte i kde kupovat?

Len
476 příspěvků 26.12.12 10:07

Kombinace bílého a žlutého zlata se líbí vám nebo přítelkyni? Doufám že oběma, protože osobně neznám nikoho, kdo by něco takového nosil. (Neberte to prosím jako rýpání, opravdu mě to zajímá). Každopádně vkus máme každý jiný. Souhlasím s @Beruska bez tecek, že pokud má být náramek pro všechny příležitosti, je lepší volit bez nějaký bez kamínků (i proto, že by to třeba na těch bruslích vypadalo nevhodně a kamínky se mohou s mnoha typy oblečení tlouct). Navíc mi přijde kombinace bílého a žlutého zlata zdobná sama o sobě, a kamínky ho posunují ještě do větší zdobnosti. Čím více takových prvků, tím je těžší vybrat takový, aby se hodil ke všem příležitostem a oblečení.
Ososbně bych nejdřív zkusila projít různá zlatnictví a poradila se tam, obvykle jsou ochotní a věnují se vám.

Peta2013
46 příspěvků 26.12.12 10:12
@Len píše:
Kombinace bílého a žlutého zlata se líbí vám nebo přítelkyni? Doufám že oběma, protože osobně neznám nikoho, kdo by něco takového nosil. (Neberte to prosím jako rýpání, opravdu mě to zajímá). Každopádně vkus máme každý jiný. Souhlasím s @Beruska bez tecek, že pokud má být náramek pro všechny příležitosti, je lepší volit bez nějaký bez kamínků (i proto, že by to třeba na těch bruslích vypadalo nevhodně a kamínky se mohou s mnoha typy oblečení tlouct). Navíc mi přijde kombinace bílého a žlutého zlata zdobná sama o sobě, a kamínky ho posunují ještě do větší zdobnosti. Čím více takových prvků, tím je těžší vybrat takový, aby se hodil ke všem příležitostem a oblečení.
Ososbně bych nejdřív zkusila projít různá zlatnictví a poradila se tam, obvykle jsou ochotní a věnují se vám.

Kombinace se líbí oběma. Zlatnictbí jsem zkusil, ale ve většině mají náramků obecně málo a když nějaké mají, tak většinou nemají žlutobíle nebo jich mají pár (doslovně) Rád si nechám poradit nějaké zlatnictví v Praze. Nejlépe někde, kde zaparkuju optimálnšě Praha 5 a 6 :) Ale to rozhodně není podmínkou. Ty módní trendy zde nejsou?

SofiaElla
26 příspěvků 26.12.12 10:41

Určite by som nekupovala nič s kamienkami (akýmikoľvek), naozaj často vypadávajú. Čo sa týka kombinácie zlata, tiež som nebola veľký fanúšik, až kým som sama nedostala taký prsteň, už ho nedávam dole z ruky :-)
Neviem, ako veľa času máte na zakúpenie, ale zvážila by som výrobu na zakázku, cez net sa dajú nájsť nádherné veci a šikovný zlatník dokáže zázraky.

Peta2013
46 příspěvků 26.12.12 10:43
@SofiaElla píše:
Určite by som nekupovala nič s kamienkami (akýmikoľvek), naozaj často vypadávajú. Čo sa týka kombinácie zlata, tiež som nebola veľký fanúšik, až kým som sama nedostala taký prsteň, už ho nedávam dole z ruky :-)
Neviem, ako veľa času máte na zakúpenie, ale zvážila by som výrobu na zakázku, cez net sa dajú nájsť nádherné veci a šikovný zlatník dokáže zázraky.

Mám asi 14 dnů. poraď kam se obrátit. Máš s někým dobré nebo špatné zkušenosti?

Sibyla
2639 příspěvků 26.12.12 10:44

A rozhodně si schovejte účtenku, přece jen se může stát, že se netrefíte do vkusu, tak aby to bylo možné vyměnit - i když, předpokládám, to u vás nebude nutné.

SofiaElla
26 příspěvků 26.12.12 10:54
@Peta2013 píše:
Mám asi 14 dnů. poraď kam se obrátit. Máš s někým dobré nebo špatné zkušenosti?

to myslím, že je málo :-( V tom prípade by som naozaj skúsila len nejaký český eshop…

Peta2013
46 příspěvků 26.12.12 11:03
@SofiaElla píše:
to myslím, že je málo :-( V tom prípade by som naozaj skúsila len nejaký český eshop…

Možná to můžu prodloužit… Klidně něco porad…

Co se týká eshopů tak jsem posílal co jsem našel - klidně se k tomu vyjádřete. Nebo poraďte jiný. V tom eshopu mám problém že si nejsem jistý, jak to bude vypadat v realitě a hlavně to tam není vidět celé. Je nějaká šance jako u oblečení si to v eshopu vyhlídnout a to samé si prohlídnout v kameném obchodě a pak na eshopu koupit?

SofiaElla
26 příspěvků 26.12.12 11:14
@Peta2013 píše:
Možná to můžu prodloužit… Klidně něco porad…Co se týká eshopů tak jsem posílal co jsem našel - klidně se k tomu vyjádřete. Nebo poraďte jiný. V tom eshopu mám problém že si nejsem jistý, jak to bude vypadat v realitě a hlavně to tam není vidět celé. Je nějaká šance jako u oblečení si to v eshopu vyhlídnout a to samé si prohlídnout v kameném obchodě a pak na eshopu koupit?

tak ja osobne by som asi nikoho nevyhodila s niečím takýmto: http://www.prave-sperky.cz/…lnovky-greek , ale ono je to veľmi o vkuse… neviem, ako to u Vás funguje, ale čo tak slečnu nechať vybrať samu? :-) teda, že „dostane“ náramok, a vyberie si ho sama?

Peta2013
46 příspěvků 26.12.12 11:31
@SofiaElla píše:
tak ja osobne by som asi nikoho nevyhodila s niečím takýmto: http://www.prave-sperky.cz/…lnovky-greek , ale ono je to veľmi o vkuse… neviem, ako to u Vás funguje, ale čo tak slečnu nechať vybrať samu? :-) teda, že „dostane“ náramok, a vyberie si ho sama?

Je to jeden z favoritů, jen si nejsem jistej. Nemá kamínky?

SofiaElla
26 příspěvků 26.12.12 11:36
@Peta2013 píše:
Je to jeden z favoritů, jen si nejsem jistej. Nemá kamínky?

skôr sa mi zdá, že je to nejaký výbrus… ale je pravda, že ťažko povedať, ako vyzerá naživo… Skúste kontaktovať eshop, či nemajú niečo ako kamennú predajňu alebo výdajné miesto, kde by sa dal náramok vidieť…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit