depilační pružina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Lisbeth
85 příspěvků 08.03.12 16:38

Holky, znáte to některá, funguje to, má to cenu kupovat?
 http://www.slevuska.cz/…eji-natrvalo

Reakce:

zelitschko  08.03.12 18:19

to bude bolet… au… skřípla jste si někdy nějaký ten chlup do pružiny? Pokud ne, tak to bolí.

Karoleenah
2322 příspěvků 08.03.12 18:24

To mi připadá jako trošku vymakanější (a tudíž i dražší) threading. No a bolet to bude určitě, to už tak u vytrhávání chloupků bývá. :)

Baara
35 příspěvků 08.03.12 19:33

Já jí mám a funguje to dobře. Bolí to teda dost a rozhodně neplatí, že nezpůsobí zčervenání atd. (jak píší v odkazu), alespoň tedy u mě ne. Každopádně myslím, že je to vcelku dobrá alternativa k vosku. Na té Slevušce je to ale zbytečně drahé. Já to kupovala tady: http://www.bornprettystore.com/…e-p-268.html za méně jak 4 dolary a co jsem tak koukala tak třeba na ebay se to dá sehnat ještě levněji.

Moir
1805 příspěvků 09.03.12 08:55

Kupte si to za dva dolary i s poštovným na ebay. Funguje to, je to dost stará metoda. Původně se používal stočený provázek.

Moncicanda
46 příspěvků 09.03.12 11:42

Já teda preferuji Cukrovou pastu (i na obličej) - pružinu jsem taky zkoušela, ale je docela málo efektivní, nepřijde mi, že to vytrhne hned na první „přejetí“ a dost to bolí. Tou pastou to bolí mnohem méně, nezarůstá a neroste to docela dlouho (asi tak týden až dva - žádná věc mi zatím tak nefungovala, zkoušela jsem už i klasický epilátor, depilační krémy..).

MP Lisbeth
85 příspěvků 09.03.12 16:43

Děkuju za tipy, asi to zkusím přes ten ebay. S tím, že to bude bolet jsem smířená, ale aspoň si to člověk udělá doma sám kdy potřebuje a nemusí koordinovat dorůstání s termínem objednání ke kosmetičce.

beruška 55
1 příspěvek 20.06.13 10:57
depilačníá pružina

Ahoj doporučuju depilační pružinu nedavno sem si jí koupila a je to pecka,,,fakt skuste jí

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit