Designblok 2015 - kdo byl?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

idp
134 příspěvků 24.10.15 12:01
Designblok 2015 - kdo byl?

Zdravím,

kdo z místních už byl letos na Designbloku? Vyplatí se poměrně drahý vstup (350 Kč) nebo ne?

Lze případně získat vstupenku výhodněji, případně je jiná než studentská sleva?

Díky :)

Reakce:

LCH  24.10.15 12:13

"

Příspěvek upraven 01.09.16 v 11:43

jennyfor
758 příspěvků 24.10.15 12:15

Já byla. Lístek jsem nekupovala, měla jsem VIP vstupenku. No a nevím, jestli bych si koupila za plnou. Těšila jsem se hlavně na textil, oblečení, šperky, bytové doplňky… Líbily se mi třeba krásné kožené tašky, minimalistický styl, prstýnky do čtverce, krásné lité a foukané vázy, využltí odpadních materiálů na výrobu nových krásných věcí, některé dřevěné bytové doplňky… Ale… Nic mne neoslovilo jako bomba, všechno, jako by tu už někdy bylo. Možná už jsem jen stará. A ta komerční zóna mi byla fuk celá. Tam jsem neviděla nic, co by už nevyráběli Italové, Švédi… Můžete se ale nechat nalíčit u beauty baru Douglas :)

Amun
888 příspěvků 24.10.15 12:21

Já byla na tom minulém a popravdě, znovu bych nešla. To, co píše Jennyfor, že se jí líbilo, tam bylo přesně i loni. Moje kamarádky tam vystavovaly a popravdě, u poloviny věcí jsem měla dojem, že to autoři vymýšleli přes noc. Nejvíc mě fascinovala místnost, kterou autoři prostě jen obalili do folie. Nic jiného nedonesli. Vedle toho tam pak byly výtvory studentů, kteří vyráběli šperky, sklo… Abych byla upřímná, jediné, co mě opravdu zaujalo, byly vesměs komerční místnosti. Třeba byl překrásný nábytek, umyvadla atd - nicméně, nic, co byste neviděla na prodejně. A to už v minulých letech. Nic, co by byla nějaká supernovinka, jsem neviděla.

LCH  24.10.15 12:38

@Amun @jennyfor Mohu dodat, že dnes ráno se mne na to stejné ptala kolegyně a poslal jsem ji raději na Toyen do S. Mlýnů.

LCH  24.10.15 15:35

Něco z letoška…

999  24.10.15 15:55

@LCH Ty červené šaty se mi hrozně líbily :-). Jinak mám v posledních letech pocit, že mě víc zajímají prostory, ve kterých se to koná, než vystavené exponáty…

idp
134 příspěvků 24.10.15 16:18

Díky moc všem, tak to asi vynecháme :-)

LCH  24.10.15 16:47

@999 Prostory jsou mi tentokrát známé, takže jsem se především kochal outfity návštěvnic a jejich půvabem.

999  24.10.15 17:00

@LCH hezkejch holek tam bylo dost :-). Mně se třeba líbilo v lapidariu, naposledy jsem tam byla před lety se školou…

LCH  24.10.15 17:07

@999 To bylo, tam má Ada fotit. Lapidarium, myslíte to zelené u výstavních ploch Škodovky?

PrincessLuna
323 příspěvků 24.10.15 18:09

Byla jsem ve čtvrtek, měla jsem pozvánku na akci pořádanou škodovkou, tak jsem to omrkla. Upřímně… asi jsem čekala něco jiného. Ale možná, že další dny už to bylo zajímavější, to zase nemůžu posoudit - podle toho, co jsem tam ten večer viděla bych 350 za vstup nedala :) Jedna věc mě zaujala a to lustr z papíru v podobě kočičí hlavy, ten jsem si fotila jako inspiraci :)

999  24.10.15 19:41

@LCH Myslím tu neobarokní budovu se sbírkou kamenosochařství :-)

LCH  24.10.15 19:46

@PrincessLuna Jo, taky jsem tam prošel na akreditaci a souhlasím, že to vstupné neodpovídalo obsahu.

@999 Vidíte, jsem asi něco minul :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit