DESIGNBLOK Premier Fashion

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GalianosjednimL  08.03.13 11:44
DESIGNBLOK Premier Fashion

Včera jsem omylem narazil do plakátu. Vcelku jsou o tom všude jen obecnější informace. Jdete? Co na to říkáte? Něco málo je v tiskové zprávě: http://www.czechdesign.cz/index.php?…

Zdroj fotky: Designblok.cz /salim issa

Reakce:

sekaclady  08.03.13 13:14

@GalianosjednimL ..plakát je celkem pěkný..

LuisaLeelou  08.03.13 21:50

A já si to málem nechala ujít… Děkuji za info, určitě se zajdu podívat.
Plakát je dle mého názoru naprosto skvělej!

valery
1579 příspěvků 08.03.13 23:08

@GalianosjednimL Špérkařský brunch- to je jako co?!

GalianosjednimL  08.03.13 23:31

@valery Asi se do něčeho bude kousat.

Chari
541 příspěvků 08.03.13 23:43

Chystám se.

valery
1579 příspěvků 08.03.13 23:54

Ok, beru to tak, že to bude jedlě - nesnídám a neobědvám…

GalianosjednimL  08.03.13 23:56

@valery :) :) nebo zkuste tenhle zákusek, možná bude lepší : http://www.invogue.cz/…stylu-218446

valery
1579 příspěvků 09.03.13 00:04

@GalianosjednimL S Polankou jste mne moc nenavnadil- jestli tam bude prezentovat ty své asexuální šedé modely 'ala 1. světová válka- tak u toho být nemusím :-(

GalianosjednimL  09.03.13 00:23

@valery No chápal jsem to tak, že tam spíše budou ti druzí, méně známí. Zas třeba šaty na L amour Glamour měl Polanka docela vydařené. Asexuální? Když vidím na invogue, kolik žen se rozplývá nad modely, kde hoši vypadají slušně řečeno štíhleji než ženy a mají ramínka jak kluci ve třetí třídě, tak mi ty šedé modely nevadí už vůbec :) :) Osobně se těším na pánskou kolekci od Z. Imreczeové, co je avízovaná na jaro. A ta Masaryčka může být vcelku originální tím prostorem a provedením.

valery
1579 příspěvků 09.03.13 00:54

@GalianosjednimL
Asi to bude, jak řikáte, fajn, ale já se mezitím zorientovala v čase a v diáři, abych zjistila, že ve čtvrtek 24.3. sice budu v Praze, ale na letišti- čeká mě enogastronomický seminář v Burgundsku, pak pár dní na zotavenou a další prodloužený víkend na vinicích v oblasti Mosela, Rýn a tak. Když bude čas a příležitost, zdokumentuju, co se nosí ve Francii a Německu tohle jaro :-)

GalianosjednimL  09.03.13 01:02

@valery Tak to nezbývá, než závidět. Teda za sebe tu Francii :).

valery
1579 příspěvků 09.03.13 01:08

@GalianosjednimL
V příštím životě, bude-li jaký, se chci narodit v Bretani anebo v Provence. A když to nevyjde, tak aspǒn veverkou na English Bay ve Vancouver;-)

GalianosjednimL  09.03.13 01:17

@valery Raději teda ty levandule :),než mít blechy někde na borovici…:)

GalianosjednimL  16.03.13 15:28

Hm, tak program je tak, že do soboty je prakticky pro uzavřenou společnost a akreditované novináře. A na neděli je ten brunch, na který se ptala Valery…

valery
1579 příspěvků 16.03.13 21:47

@GalianosjednimL
Tak po dnešní večeři- malý předkrm, velký předkrm, pokrm, velký zakrm, malý zákrm nechci jídlo až do pondělí vidět a nedělní Brunch asi fakt nestihnu- to budu tak někde na dálnici u Karlsruhe…

GalianosjednimL  16.03.13 22:03

@valery Myslím, že se tedy oba najíme jinde :) Jinak šťastnou cestu a pěkné zážitky…

Bara06
1993 příspěvků 02.10.15 16:39

Vytahuju starou diskuzi. Jsem lanařená na Designblok, a to v úterý 27.10. Nemůžu dohledat program a nějak se zorientovat, jak to tedy na téhle akci chodí? Celý týden se vystavuje totéž? Jsou nějaké programy přehlídek? Co vynechat, co naopak nesmím minout? Budeme mít jeden den. Děkuji

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit