Desigual - co Vy na to?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helena8
26 příspěvků 09.01.13 16:02
Desigual - co Vy na to?

Desigual - co na tom všichni mají? Co se vám na tom líbí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reakce:

ionicera
4561 příspěvků 09.01.13 16:05

To už tu párkrát bylo. Tady na tom nikdo nic nemá, tady je odsuzován

debra.morgan
223 příspěvků 09.01.13 16:06

Vlastně nevím, zatím jsem tam byla jenom jednou a je na mě moc drahý, ale nějaký kousek bych si tam vybrala. Blbý je, že všichni poznají, že se jedná o tuhle značku.

ooola
129 příspěvků 09.01.13 16:10

Nevím, co na tom mají všichni, ale mě se ty věci docela líbí. Ovšem na věšáku, mě nesluší, zmohutňují mi ramena a vypadám jak selka křížená s ragbistou. I kdyby mi to však slušelo, tak ceny jsou tak nesmyslně vysoké, že tolik za oblečení fakt nedám.

Nixe Lulu
326 příspěvků 09.01.13 16:14

Já jsem o tom dosud neslyšela, ale teď jsem tedy koukla na jejich stránku a líbí se mi to. Docela bych si vybrala, pokud by ale měli přijatelné ceny a pokud bych věděla, že to je kvalitní.

Fretkodlak  09.01.13 16:35

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:43

Daniela21
4 příspěvky 09.01.13 16:40

Jediné, co bych si tam vybrala jsou kabáty. Ty jsou super, když vyberete trochu střízlivější vzory :D. Jen se bohužel začínají docela ‚fejkovat‘

janiiiv
781 příspěvků 09.01.13 16:56

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 02:19

chinin
2788 příspěvků 09.01.13 17:05

@janiiiv
Desigual není můj styl, ale třeba na jejich kabátky se na ulici ráda podívám. Zepředu. Obrovské logo značky na zádech podle mě výsledný dojem dost shazuje. (Na férovku ale přiznávám, že mám určitou averzi k jakýmkoli hodně viditelným logům.)

jackdaw007
368 příspěvků 09.01.13 17:56

Podle mě je Desigual tak originální, až je snadno identifikovatelný a tím i neoriginální. Kabát Desigual poznám na sto metrů. I bez nápisu.

Minulý týden jsem potkala během jednoho dne tři ženy ve stejném D kabátu. Asi ho někde hodně slevnili.

kayav  09.01.13 17:56

Já mám Desigual moc ráda. Asi před 5 lety jsem na jejich obchod narazila v Barceloně na Ramble a byla jsem jak v říši divů. Oblečení viselo na ramínkách ze stropu, neuvěřitelně kreativně zařízený obchod, fakt jsem zírala. Samozřejmě to není oblečení pro každého, už jen ten název to napovídá. Přišli ale s něčím novým, barevným, originálním a kdyby to nebylo všechno tak šíleně drahé, koupila bych si toho od nich víc.

Helena8
26 příspěvků 09.01.13 18:07

Mně se to právě zdá neorginální! ba škaredé! a že je to barevné a jiné - to má být ten desing? no, to asi ne, podle mě..

PythonRegius
286 příspěvků 09.01.13 18:14

Poprve jsem se s touto znackou setkala, kdyz jsem k nim sla na pracovni pohovor na asistentku prodeje. Nevzali me a nedivim se (jsem na takovou pozici moc nespolecenska a nekomunikativni :-)) )
Nektere jejich veci me neoslovily, jine ano. Libi se mi ty kousky, kde prevazuje cerna barva, protoze se mi libi kombinace cerne s kontrasne barevnym detailem. Prohlizela jsem si jejich zbozi na prodejne a libilo se mi, ze neodbyvaji technicke provedeni nejakymi potisky, ale opravdu si vyhraji se sesivanim latek, se stehy atd. Ale urcite nemam v planu si u nich neco kupovat, protoze ty ceny jsou opravdu neco. Myslim, ze prodavacky uz museji byt zvykle na to, ze tam vetsina zakaznic chodi jen prohlizet a pak zklamane odchazi s prazdnou :-))

kiwi  09.01.13 18:19

Já tam kupuju oblečení vnučce. Tak nějak si myslím, že pro jejích 6 let jsou ty veselý vzory jak dělaný. Až povyroste, už mě tam neuviděj :-)

llolla
2102 příspěvků 09.01.13 18:28

Mě je ten obchod nesympatickej už z venku- je tam kravál a tma (byla jsem tam jednou, když jsem ještě nevěděla, že je to známá značka a stačilo mi to). Oblečení asi kvalitní, ale na můj vkus moc přeplácané. A když si to ještě koupí někdo, kdo to neumí kombinovat- hrůza. Pár kabátů jsem teď potkala, někomu to sluší, já bych to nenosila.

PythonRegius
286 příspěvků 09.01.13 19:07

@llolla
Mam jeden kousek od bydliste a neni tam ani kraval, ani tma. Naopak je tam ticho a svetlo. Asi to maji na kazde prodejne jine :-)

llolla
2102 příspěvků 09.01.13 19:08

@PythonRegius
Aha, no, můj názor na jejich oblečení to nemění=)

Lerien
1 příspěvek 09.01.13 19:12

Mně se oblečení z desigualu moc líbí. Hlavně sukně a šaty, kabáty už jsou pravda dost provařený. Až

jituliiik
294 příspěvků 09.01.13 19:20

Já to mám s Desigualem 50:50. Některé věci se mi tam líbí, hlavně teda šaty, ale některé věci mi přijdou celkem přeplácané. A je pravda, že v jejich kabátech chodí čím dál víc žen, ty už jsou asi hodně profláknuté :)

PythonRegius
286 příspěvků 09.01.13 19:35

@llolla
To naprosto chapu ;-)

Karin
3401 příspěvků 10.01.13 10:44

Já jsem nedávno potkala jednu slečnu v jejich kabátě a hned jsem si vzpomněla, že zrovna tenhle kabát nabízeli před pár měsíci na jednom slevovém serveru… To by mně osobně asi vadilo, i když jinak ten kabát nevypadá až tak špatně. Ale jinak na tom oblečení neshledávám nic, co by stálo za tu cenu, ten design je sice originální, ale kvalita není nijak extrovní (nevím, jakou to má výdrž, ale byla jsem si to omrknout a osahat v jejich obchodě na Václaváku a nezdá se mi to bůhvíjak precizně zpracované), takže já bych do toho nešla… Věřím, že jsou lidi, kterým tenhle styl sedí a umějí ho nosit. Ale ty ceny jsou imho přemrštěné.

pabylka
881 příspěvků 10.01.13 10:59

Sestra si kúpila na jeseň kabát - veľmi pekný strih, len mňa otrávilo, že aplikácie boli nažehlené (za tú cenu som čakala, že budu vyšité). Tak neviem, čo to spraví, až ho bude chceť dať vyčistiť. Inak sa mi to zdalo dosť predražené.

Dlhonožka
269 příspěvků 10.01.13 21:12

Niektore kabaty sa mi pacia, ale kedze to kopiruju v kazdom lacnom obchode, uz je to okukane a nekupila by som si to.

klubo  12.01.13 10:37

Něco mi přijde jen nevkusné, něco dokonce takové tvořílkovské.

Sibyla
2639 příspěvků 12.01.13 12:38

Nějak mě to nebere, rychle se to okouká. Nedávno jsem mluvila se slečnou v D. kabátu, měla ho od loňska a vypadal příšerně otahaný, samý žmolek. Nevím, třeba to byla její vina, ale vypadalo to hrozně nekvalitně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit