Desigual outlet, prosba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helenrose
3 příspěvky 16.01.12 20:23

Jedna z vás psala u mého komentáře na názory věcí z Desigualu, že je na I. P. nějaký outlet, kde mají věci z Desigualu levnější, mohla bych dotyčnou poprosit o adresu?

Děkuji

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 16.01.12 22:21

To jsem byla já, už to hledám:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 16.01.12 22:26

Horoskop,
Bělehradská 112, Praha 2 na náměstí I. P. Pavlova
Nemají tam toho moc, ale paní prodavačka je moc milá. Nabídka se pořád obměňuje, jak už to v outletech bývá.
Mimochodem, znáš značku IVKO? Tu tam mají taky, jestli se ti líbí prvky balkánského folklóru, tak se připrav na vítr v peněžence!

helenrose
3 příspěvky 16.01.12 22:54

Děkuju moc :-), balkánský folklor -já ma spíš ráda tyhle barevné věci s nápadem, to je moje, hned zítra to tam pujdu omrknout:-)

helenrose
3 příspěvky 16.01.12 22:58

Ted jsem se podívala na ivko, to jsem neznala a některé kousky vážně krásné, tohle mají v tom outletu také?

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.01.12 08:16

Ano, to tam mají také. Ale nemysli si, že je to kdovíjak levné. Je to sice třeba o polovinu levnější, než v obchodech, ale ty značky obě prostě dražší jsou. Já jsem si tam koupila v létě šaty Desigual za 1500,– (původní cena 3300,–) a pletený svetro kabát IVKO za 1700,– (původní cena skoro 5 000,–) No, jestli máš ráda podle Tvých slov barevné věci s nápadem, tak si ten obchod vychutnáš:-)

tanka7777  13.06.12 18:47
desigual,ivko

Ráda bych zavítala do Prahy, ale nevím přesně, kde bych našla outlet s oblečením ivko a desigual. Píšete, že je to na Bělěhradské ul..Mužete mi upřesnit, kde se mám nasměrovat, když vystoupím z metra I. P. Pavlova, kde pokračovat? Případně jestli je na obchod nějaké spojení, telef. aj. Jsem ze Zlína, tak at nejedu zbytečně. Díky

Niqvist
37 příspěvků 13.06.12 20:21

A co si počkat na slevy v Desigualu na Václaváku?

Krehutka
367 příspěvků 13.06.12 20:34

@tanka7777 - http://www.horoskop-boutique.cz/base.php?…,
http://www.mapy.cz/#…
Nejspíš jste přehlídla adresu o několik příspěvků výše, to se stane.

Krehutka
367 příspěvků 13.06.12 20:37

Nechce mi to vzít celý prolink (nevím proč), ale zadat adresu do mapy. cz zvládnete, a pokud si ještě kliknete na mapu „z ptačího pohledu“, určitě už pak nezabloudíte.

ooola
129 příspěvků 14.06.12 11:50

Desigual outltet mají i v jednom obchodě v arkádách pankrác, jmenuje se to peek a clopenberg (možná se to píše malinko jinak), tam mají 1 stojan s hodně zlevněnýma věcma od desigual

mulen
862 příspěvků 14.06.12 14:23

IVKO mi připomíná norskou Oleanu a líbí se mi moc. Nenarazily jste někde na obchod, kde by Oleanu prodávali?

tanka7777  15.06.12 18:30

Dík za přesné informace, adresu jsem nepřehlédla, ale nechtěla jsem zase moc bloudit. To víte - vesničan ve městě. Škoda, že je to pro mě trochu z ruky.

katango
1356 příspěvků 15.06.12 19:28

No, když vystoupíte na IPP z metra, vyjdete jako na tramvaj a budete pokračovat daným směrem, jste za chvilku tam. Když už budete v Praze…

Já vím, kde to je, ale zase tam můžu zajít, teprv až budu mít peníze.

stes  25.09.13 15:02

@MP Barbucha Ivko jsem tedy neměla vidět :) Krása. V tom se musí každá žena úplně rozzářit.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.09.13 22:53

@stes
No vidíš, mě to nějak úplně přešlo. Ani šaty ani kabát už nenosím :-) Ale na jiných se mi to i líbí, ale na mně ne :-)

Kaacii
2 příspěvky 02.11.13 13:01

Ahoj!..pokud bys chtela kabat nebo saty Ivko prodat, jsem tady :) libi se mi moc a zatim od Ivko nic nemam, rada bych to napravila ;)

Kaacii
2 příspěvky 02.11.13 13:02

@MP Barbucha
Ahoj!..pokud bys chtela kabat nebo saty Ivko prodat, jsem tady :) libi se mi moc a zatim od Ivko nic nemam, rada bych to napravila ;)

Iveta Baleova
1 příspěvek 17.10.14 17:45
Desigual Outlet

Moje žena Desigual miluje, a tak jsem také hledal a našel tenhle: Desigual Outlet . Nevím jak se to sem správně dává ten odkaz, ale prostě toto: http://www.different.cz/…igual-outlet :) Nakupuji tam už asi 3 roky většinu dárků a je to fajn shop. Většinou druhý den mám vše doma a můžu jít přát :) Párkrát jí teda neseděla velikost, ale i to se dalo nějak přežít a dořešit. Ale ten butik na IPaku taky zkusím. Mám to kousek :)

PavlaStro
2 příspěvky 23.09.15 11:12

@MP Barbucha Kdo hledá, ten najde. Na netu je spousta shop, které nabízí Desigual ve výprodeji za skvěle ceny.

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit