Desigual outlet, prosba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helenrose
3 příspěvky 16.01.12 20:23

Jedna z vás psala u mého komentáře na názory věcí z Desigualu, že je na I. P. nějaký outlet, kde mají věci z Desigualu levnější, mohla bych dotyčnou poprosit o adresu?

Děkuji

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 16.01.12 22:21

To jsem byla já, už to hledám:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 16.01.12 22:26

Horoskop,
Bělehradská 112, Praha 2 na náměstí I. P. Pavlova
Nemají tam toho moc, ale paní prodavačka je moc milá. Nabídka se pořád obměňuje, jak už to v outletech bývá.
Mimochodem, znáš značku IVKO? Tu tam mají taky, jestli se ti líbí prvky balkánského folklóru, tak se připrav na vítr v peněžence!

helenrose
3 příspěvky 16.01.12 22:54

Děkuju moc :-), balkánský folklor -já ma spíš ráda tyhle barevné věci s nápadem, to je moje, hned zítra to tam pujdu omrknout:-)

helenrose
3 příspěvky 16.01.12 22:58

Ted jsem se podívala na ivko, to jsem neznala a některé kousky vážně krásné, tohle mají v tom outletu také?

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.01.12 08:16

Ano, to tam mají také. Ale nemysli si, že je to kdovíjak levné. Je to sice třeba o polovinu levnější, než v obchodech, ale ty značky obě prostě dražší jsou. Já jsem si tam koupila v létě šaty Desigual za 1500,– (původní cena 3300,–) a pletený svetro kabát IVKO za 1700,– (původní cena skoro 5 000,–) No, jestli máš ráda podle Tvých slov barevné věci s nápadem, tak si ten obchod vychutnáš:-)

tanka7777  13.06.12 18:47
desigual,ivko

Ráda bych zavítala do Prahy, ale nevím přesně, kde bych našla outlet s oblečením ivko a desigual. Píšete, že je to na Bělěhradské ul..Mužete mi upřesnit, kde se mám nasměrovat, když vystoupím z metra I. P. Pavlova, kde pokračovat? Případně jestli je na obchod nějaké spojení, telef. aj. Jsem ze Zlína, tak at nejedu zbytečně. Díky

Niqvist
37 příspěvků 13.06.12 20:21

A co si počkat na slevy v Desigualu na Václaváku?

Krehutka
367 příspěvků 13.06.12 20:34

@tanka7777 - http://www.horoskop-boutique.cz/base.php?…,
http://www.mapy.cz/#…
Nejspíš jste přehlídla adresu o několik příspěvků výše, to se stane.

Krehutka
367 příspěvků 13.06.12 20:37

Nechce mi to vzít celý prolink (nevím proč), ale zadat adresu do mapy. cz zvládnete, a pokud si ještě kliknete na mapu „z ptačího pohledu“, určitě už pak nezabloudíte.

ooola
129 příspěvků 14.06.12 11:50

Desigual outltet mají i v jednom obchodě v arkádách pankrác, jmenuje se to peek a clopenberg (možná se to píše malinko jinak), tam mají 1 stojan s hodně zlevněnýma věcma od desigual

mulen
854 příspěvků 14.06.12 14:23

IVKO mi připomíná norskou Oleanu a líbí se mi moc. Nenarazily jste někde na obchod, kde by Oleanu prodávali?

tanka7777  15.06.12 18:30

Dík za přesné informace, adresu jsem nepřehlédla, ale nechtěla jsem zase moc bloudit. To víte - vesničan ve městě. Škoda, že je to pro mě trochu z ruky.

katango
1356 příspěvků 15.06.12 19:28

No, když vystoupíte na IPP z metra, vyjdete jako na tramvaj a budete pokračovat daným směrem, jste za chvilku tam. Když už budete v Praze…

Já vím, kde to je, ale zase tam můžu zajít, teprv až budu mít peníze.

stes  25.09.13 15:02

@MP Barbucha Ivko jsem tedy neměla vidět :) Krása. V tom se musí každá žena úplně rozzářit.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.09.13 22:53

@stes
No vidíš, mě to nějak úplně přešlo. Ani šaty ani kabát už nenosím :-) Ale na jiných se mi to i líbí, ale na mně ne :-)

Kaacii
2 příspěvky 02.11.13 13:01

Ahoj!..pokud bys chtela kabat nebo saty Ivko prodat, jsem tady :) libi se mi moc a zatim od Ivko nic nemam, rada bych to napravila ;)

Kaacii
2 příspěvky 02.11.13 13:02

@MP Barbucha
Ahoj!..pokud bys chtela kabat nebo saty Ivko prodat, jsem tady :) libi se mi moc a zatim od Ivko nic nemam, rada bych to napravila ;)

Iveta Baleova
1 příspěvek 17.10.14 17:45
Desigual Outlet

Moje žena Desigual miluje, a tak jsem také hledal a našel tenhle: Desigual Outlet . Nevím jak se to sem správně dává ten odkaz, ale prostě toto: http://www.different.cz/…igual-outlet :) Nakupuji tam už asi 3 roky většinu dárků a je to fajn shop. Většinou druhý den mám vše doma a můžu jít přát :) Párkrát jí teda neseděla velikost, ale i to se dalo nějak přežít a dořešit. Ale ten butik na IPaku taky zkusím. Mám to kousek :)

PavlaStro
2 příspěvky 23.09.15 11:12

@MP Barbucha Kdo hledá, ten najde. Na netu je spousta shop, které nabízí Desigual ve výprodeji za skvěle ceny.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit