Oblékání dětí - kde nakupovat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ciba
2 příspěvky 31.05.12 21:16
Děti

Dobry den, jsem tu zacatecnik, ale krome toho, ze resim sebe a svoje oblikani, resim taky oblikani pro svoje predskolni deti. Mam holky a rada je oblikam jako deti a ne jako male dospele. Zaroven se mi ale libi, kdyz jim to slusi, kdyz na sobe nemaji kriklave ruzove, flitrovane a disneyovske postavicky a neni to napul z umele hmoty. Nemate nekdo tip, kde dobre nakupovat v pomeru kvalita/cena? Muj ideal je cesky vyrobce, veci s napadem, kvalitnejsi material, ktery par sezon vydrzi… Diky!

Reakce:

Žofa  31.05.12 21:23

http://www.modnipeklo.cz/…e-peklo-477/?…

ciba
2 příspěvky 31.05.12 21:42

diky moc! Hledala jsem presne tohle tema, ale nenasla …

TeriBeri
1 příspěvek 02.03.13 10:03
Obchod 4baby na Chodově

Shodou okolností jsem natrefila na nově otevřenou prodejnu dětského oblečení na CHodově v OC Růže. Mají tam zajímavé oblečení pro děti, které jsem v jiných obchodech neviděla. Kombinace nového a outletového oblečení. Mají opravdu zajímavé kousky. Doporučuji!

Deniska55
5 příspěvků 08.11.13 20:41
Oblečení

Ahoj. Já svým dětem nakupuji oblečení někdy přes internet někdy normálně v kamenném obchodě. Mám oblíbený internetový obchod prodite.com. Tam je velký výběr a navíc se jedná o kvalitní materiál, objednávka je velmi rychlo vyřízená. Určitě tam nakoupím zase něco na Vánoce.

zuzaroza
727 příspěvků 08.11.13 20:57

@Deniska55 Četla jsem porodite.com …

cinnnamon
216 příspěvků 08.11.13 22:41

Podla mna ma krasne detske veci Lindex. Su napadite, uzasne vzory, kvalitne a dlho vydrzia.

Terezka_Z  26.01.15 13:51

Až budete shánět dětské outdoorové oblečení pro své ratolesti, vyzkoušejte eshop outdoorbaby.cz. Mají kvalitní dětské oblečení, které vydrží + spoustu dalších doplňků na cesty!

007bohunka
658 příspěvků 27.01.15 09:59

@cinnnamon Já též uznávám Lindex. No a ceny nejsou tak katastrofální.

Lála_druhá
357 příspěvků 27.01.15 10:17
@zuzaroza píše:
@Deniska55 Četla jsem porodite.com …

Já četla poradite.com.

Damča
1 příspěvek 02.07.15 11:26
Kde nakupovat

Ahoj, já radím dětské second handy, dají se tam nakoupit originální kousky a taky úplně nové. Nebo dětské bazary. Z obchodů mám ráda http://www.funbaby.cz taky se občas potkám s kámoškami a vyměníme si občas oblečení.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit