Dětské povlečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fisule
56 příspěvků 08.09.12 22:17
Dětské povlečení

Omlouvám se, že začínám diskuzi, která je patrně tak trochu mimo - netýká se až tolik oblečení, vkusu však ano. Začala jsem pro své dcerky shánět vkusné povlečení na velkou, klasickou postel a zjistila jsem, že to, co se nabízí, je pro mě ztělesněním pekla…Hello kitty, postavičky z večerníčků, zběsilé barvy. Netušíte prosím někdo, kde sehnat vkusné, kvalitní povlečení - pastelové barvy, decentní dětský vzor? Mám představu například ptáčků, kytiček apod… Začínám se smiřovat s tím, že budu muset oprášit šicí stroj, narážím ovšem na problém, že látky, které by se mi líbily, nemají dostatečnou šíři. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

mujercita  08.09.12 22:54

Ikea?

alex_foster  08.09.12 23:00

A když v Jysku obejdete ty Hello Kitty, tak se tam sem něco najde.

firefly
527 příspěvků 09.09.12 04:30

Já jsem jako malá, když už jsem měla velkou postel, měla dětské povlěčení snad jen jedno. Zbytek jsem měla sice dívčí, ale normální, dospělácké. prostě růžové kytičky, barevné vzorky a tak. Připadá mi to rozumnější. Kvalitní povlečení vydrží déle, než holčičky budou malé… a myslím, že dnes jim budou méně vadit o něco univerzálnější (avšak stále veselé) vzorky na látce, než jako puberťačkám něco, co jim bude připadat infantilní…

kaja57
3 příspěvky 09.09.12 08:24

Zdravím!
Zkuste Dům látek(vyhledavač na seznamu Vás navede). Případně můžete povlečení ušít z několika různých látek-mě se to osvědčilo :).

llolla
2102 příspěvků 09.09.12 08:39

Me se hrozne libi obchod Scan Quilt, asi to teda bude drazsi, nez ta ikea, ale nevim, tam jsem povleceni nekupovala. Ja ho z nam z Pardubic, ale na strankach maji seznam vsech pobocek. Ja mam jen dobre zkusenosti (teda vlastne az na obsluhu, ale to je doufam dost rozdilne). Hello kitty jsem tam nikdy nevidela, ale meli nadherne s motorkama (spis pro manzela), takze pro holku se vybere urcite taky.

Punkgirl
58 příspěvků 09.09.12 08:50

Skuste sekáče, chce to sice trochu štěstí, ale teď mám spoustu hezkých povlečení…:)

gulietta  09.09.12 09:04

@Punkgirl proboha aspoň posteľné oblečenie nech bude nové, nie zo sekáča.

Kay_Adams
1612 příspěvků 09.09.12 09:14

@Punkgirl Že to je rafinovaný sakrazmus? oO

Inak IKEA občas čosi má, Scan Quilt taktiež, ale napr. aj v ASKO majú (aspoň u nás) zn. United colors of Benetton, a tie boli krásne (cenovo trochu vyššie, no).

CandyKendall
1164 příspěvků 09.09.12 09:33

Kromě IKEA, která už tu padla, bych doporučila povlečení Next. Některá jsou opravdu krásná - nejspíš se tam sice najde i ta Hello Kitty, ale stejně tak i normální hezká povlečení :)

defilenaiguille
2677 příspěvků 09.09.12 09:34

Já jsem maximálně spokojená s povlečením od Matějovského. Koupila jsem si tohle http://www.matejovsky-povleceni.cz/…licie-2.html (jako vzpomínku na pobyt v tropech) a kvalita je neuvěřitelná. Mají i dětské motivy (já nefandím Disneyovkám, takže za mě Krteček :-) ), ale myslím, že v dospěláckých můžete pro dceru vybrat něco pěkného. Máme Ikeácké peřiny, ale vejdou se tam v pohodě.
Jinak si povlečení šiju. Cenově na tom neušetřím, ale mám ho podle svých představ. Pokud si s tím budete chtít dát práci, tak se dá ušít i z menší šířky, po stranách ho nastavíte jednobarevnou látkou (odstín vyberete podle některého z motivů na hlavní látce), která se použije i na zadní díl. Vypadá to efektně.

Punkgirl
58 příspěvků 09.09.12 11:48

@guiletta…to byl trochu vtip, v našem malém městě jsou jen sekáčové hrůzy, jen dvakrát jse mi podařilo najít nové

MP Zuza
8 příspěvků 09.09.12 19:21

Já jsem koupila pěkné a kvalitou přijatelné povlečení i v Lidlu - čtverce s mořskými/ná­mořnickými motivy, moji kluci mají pokoj v námořnickém stylu. Je to ale decentní, žádné příšerky.
Druhé mám Tchibo, taky mořské, to nedoporučuji, protože rozměry naprosto neodpovídají psaným údajům, mám dva polštáře ze stejných sad a každým směrem to lítá o cca 15 cm a navíc materiál, to jejich mikrovlákno, je tak kluzké, že vnitřek peřiny v tom klouže s každým pohybem, takže ráno je z něj koule na jedné straně povlaku.
Třetí je od Matějovského, formule a Krtek, kvalita nejlepší, design pro děti, ale nic hrozného.
Sama preferuji Matějovského, nedávno mi na požádání ušili i malé polštářky, které k objednávané sadě standardně nenabízí.

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 19:24

Proboha hlavně ne povlečení v sekáči! Ikea má pěkné, Scanquilt nádherné, ale dražší. Občas je něco v Tchibu, ale to jsem neviděla naživo, takže kvalitu nevím…

seznam.mih  09.09.12 19:43

Hm ty jo já jako malá milovala povlečení se šmoulama… Dopřejte jim taky nějaké povlečení s jejich oblíbenou postavičkou :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.09.12 19:53

@seznam.mih
Já se chystám ušít povlečení s dinosaury:-)

blacken
2320 příspěvků 09.09.12 19:59

Teď měli výprodej v Tescu a měli pár kusů v pastelové zelené a růžovo fialkové…
Ale přimlouvám se taky za nějakou hrůzu s postavičkama, ráda na jedno vzpomínám - spala jsem v něm klidně i v pozdějším věku, bylo tak dobře sepraný…

Linie
1704 příspěvků 09.09.12 20:08

Ikea má teď krásnou květinovou řadu povlečení, pro romantické dívky, např. http://www.ikea.com/…ts/40211411/, ale není nejlevnější.

drENT
593 příspěvků 09.09.12 20:25

Hned mě napadla IKEA. Dá se vybrat jak s vyloženě dětským vzorem - asi před týdnem jsem tam viděla překrásné povlečení v „dospělé“ velikosti s velmi vkusně provedenými vlky a ovečkami (v červeno-bílé: http://www.spearmintbaby.com/…09/ikea1.jpg - přímo na jejich stránkách jsem to nenašla a tady bohužel není až tak dobře vidět; nicméně dítko by jistě nepohrdlo ani tím puntíkovaným); nebo třeba má milovaná Brunkrissla v červené či modrozelené variantě, případně Eivor Leva s postavičkami. Je jich tam spousta. Jediný zádrhel s ikeáckým povlečením je ten, že jaksi nevedou český formát polštáře, ale zhruba poloviční - nicméně to není nijak závratná investice; mně se na něm třeba spí daleko líp než na velkém…

A potom už tady někdo zmiňoval Lidl - povlečení tam sice mají jenom nárazově (je třeba sledovat letáky), ale za více než příjemnou cenu a vcelku kvalitní (i přes tu příjemnou cenu).

seznam.mih  09.09.12 20:40

@MP Barbucha jen do Dinosaurů! Mé dětské já by po nich prahlo hned :) jako malinká jsem se o dinosaury i zajímala :)

MsSquid
11 příspěvků 09.09.12 22:42

Když už jsme u IKEA povlečení. Jak to řešíte povlečením polštářů? Máte doma ty malé, na které se IKEA povlečení hodí?

Moir
1808 příspěvků 10.09.12 08:07

@MsSquid mám lůžkoviny z Ikei, takže problém neexistuje, navíc mi menší rozměr polštáře vyhovuje mnohem víc, než ten tradiční, obrovský

martin899
1 příspěvek 04.12.12 21:22
rada

Ahoj, zkus mrknout na http://www.bonatex.cz … já tam kupuji ložní povlečení celkem často, je to tam velmi kvalitní.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 04.12.12 22:54

Scan quilt - tam nakupuju povlečení pro dcerku já - mají krásné kytičkové nebo jak píšete s ptáčky, máme i se včelkami…Je kvalitní, nepřetáčí se, peru ho velice často, někdy vyvářím a pořád jako nové…

eveK
333 příspěvků 04.12.12 23:19

@MsSquid My máme taktéž polštáře i peřiny od nich, takže problém není.
A dětské povleční jsme také kupovali tam, vše byla serie FABLER, ale ta už se neprodává. Máme i koberce závěsy a ostatní dekorace, tak mě to mrzí, že to skončilo. Teď jsem si vyhlídla tohle http://www.ikea.com/…ts/20197519/ a asi to dostane příkazem Ježíšek z Prahy.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit