Dětské sako

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dezzied
12 příspěvků 30.12.13 14:53
Dětské sako

Dobrý den, šestiletý syn se mimo jiné rozhodl, že by chtěl nosit místo bundy sako. Má ho slíbené na jaro, ale zjistila jsem, že sehnat krásné klučičí sako velikosti 122 je skoro nemožné. Zvažovala jsem manžestrové, aby bylo trochu i sportovnější a hodilo se k riflím. Normální plátěné kalhoty bych mu též ráda koupila, ale narazila jsem na ně většinou v samých zářivých barvách, což mu nesedí, popř. dražší, což při jeho spotřebě kalhot nepřipadá v úvahu (je schopný dotrhat kalhoty po třech použitích.. Pokukovala jsem v sekáčích, občas se zadaří, ale hodně málo.. Hlavní je to sako.. Nevíte náhodou, kde by bylo k dostání? Druhý syn je v módě trochu naopak, takže pro něj scháním koženkovou bundu nejlépe křivák velikosti 110.. Též nedostatkové zboží.. Tak kdyby někdo věděl, budu ráda za tipy.
Edit: zopakovala jsem si typ/tip, chybička se vloudí no :)

Příspěvek upraven 31.12.13 v 11:13

Reakce:

birkin
1861 příspěvků 30.12.13 15:01

Chlapecká saka má téměř pravidelně Zara, a to jak v zimních, tak v letních kolekcích - plátěná, úpletová, sametová, tvídová, lněná. Včera jsem byla v OC Chodov a jsou slevy, takže to je dost probrané, ale viselo tam tmavě modré sametové sako. Možná je dělá také HM, ale tam nevím, jestli je to pravidlem. No a pak také Gant, ale dětských obchodů je málo a je to o trochu jiných cenách.

Edit: jo, a ten křivák Zara mívá běžně také.

Příspěvek upraven 30.12.13 v 15:02

suntala
201 příspěvků 30.12.13 15:02

No tak na tyhle veci je fakt nejlepsi kouknout na MMB. Odtamtud mame za ty roky spoustu sak a dve kozene letecke bundy. Jinak nove bych hledala v HaM, Nextu, George, Topolino - jdou najit i modely bez sportovnich cisel a podobnych neodolatelnych dekoraci. Jedno sako typu zaket mame i z MaS. Hodne stesti:-)

dezzied
12 příspěvků 30.12.13 15:15

Děkuji za rady, o HM jsem tak nějak věděla, ale problém je, že když už dvakrát do roka vyjedu do Prahy nebo Německa, mám smůlu, buď se cena pohybuje k tisícovce, což při rychlosti růstu dětí nedám, nebo zkrátka ty nejmenší velikosti nevedou popř. jsou ta saka právě s kapucí nebo různými podivnými nášivkami :( Jedno takové jsem dostala od kamarádky a nějak se nám nepozdává.. Na MMB jesm také mrkla, ale nic, co by se mi líbil, popř. když už, tak šílený stav.. Přemýšlím o nějakém e-shopu? Je škoda, že v dětské módě panují ještě horší poměry než v té dospělé, slušné kalhoty na první školní den jsem sháněla půl roku.. :(

dezzied
12 příspěvků 30.12.13 15:24

A za co mám to červené? :D U nás mají děti volnou ruku co se týče vlasů, hudby a oblékání, pramení to z toho, že jsme s manželem naprosto pravý opak, takže děti si můžou vybrat co chtějí nosit a poslouchat :) A protože se vzájemně vymezují, starší preferuje něco elegantnějšího a klasický střih na kluka, mladší řádí s kytarou v tričkách s lebkou a nosí delší vlasy.. Za rok nebo dva to bude zase jiné, ale to už z toho vyrostou.. A neznám lepší způsob jak je naučit nějakému stylu než tak, že to prostě budou zkoušet a řeknou si co chtějí :)

stricc  30.12.13 18:33

@dezzied možná za hrubku v posledním slově. Nebo zas nějaká útlocitná duše nepřenesla přes srdce, že se tu řeší dítě. Čert ví.
Váš přístup k oblíkání kluků se mi zdá hodně sympatický

edge  30.12.13 18:50

@dezzied Já mám po synovi hnědé manžestrové sako z H+M, tak kdybyste ho chtěla, za stovku + poštovné Vám ho můžu poslat. Je to velikost 116.

Milli
2523 příspěvků 31.12.13 07:09

Zara, HM, Next toto se mi například líbí

gummybee
4595 příspěvků 31.12.13 10:58

@Milli to přinesl ježíšek k vánocům našemu chlapečkovi, je v tom k sežrání :)

dezzied
12 příspěvků 31.12.13 11:14

Děkuji, popřemýšlím, resp. ukážu synovi fotky, ať si vybere :)

dezzied
12 příspěvků 31.12.13 11:39

Hrubka opravena :) Tu averzi na děti tu nechápu už delší dobu. Na MMB nechodím právě proto, že nemám ráda takové ty mámy, co tlačí děti do různých stylových kousků popř. drahých značkových atd. a pak v tom dítě nemůže ani na písek :) Syn bude sako nosit do školy a do města, do lesa a na písek si ponecháme pogumovanou soupravu, tepláky a staré rifle.. Kolik dospělých se několikrát denně zajímá o módu a je to v pořádku, moje děti jsou stále dětmi, hrají si, perou se, starají se o zvířata, ale okrajově se o módu samozřejmě zajímají, resp. dívají se na to, co nosí ostatní a co by sami chtěly nosit, tuším, že i my jsme kdysi toužili po mikinách s Mickey mousem apod.. To, že projevil zájem o sako, které jde zrovna obtížně sehnat, mě mile překvapilo, protože prakticky všichni jeho kamarádi chodí v mikinách.. Ale možná je to prostě touha lišit se, za což jsem opravdu ráda :) A děkuji za sympatie :)

Příspěvek upraven 31.12.13 v 17:34

dezzied
12 příspěvků 31.12.13 11:42

Jj, ta červená ramínka jsou asi nějaký nový druh sportu.. Nebo možná děti nemají právo na svůj výběr :D

Milli
2523 příspěvků 31.12.13 16:22
@gummybee píše:
@Milli to přinesl ježíšek k vánocům našemu chlapečkovi, je v tom k sežrání :)

Tak to chápu, taky nám domů přibyly dva kousky.

Lettie
426 příspěvků 31.12.13 18:33

Syn ma prave mansestrove od Tommy Hilfigera, je takove civilni a je vyteplene, takze ho ma i jako podzimni „bundu“, ma jen malinkou nasivku na rukavu. Pak dela pekna saka i Marco Polo nebo IKKS, sedi to spise hubenejsim chlapeckum. Jako bonus se daji sehnat za hubicku ve slevach, protoze mnoho malych kluku saka nenosi - ta nase stala pokazde jen kolem 300,–.
Krivaka ve velikosti 110 jsem letos dostala pro dceru od me kamaradky, byla to znacka Reserved /a kuze samozrejme umela, ale s lakovanyma Martenskama se to ztratilo/. Vzhledove by slo i na kluka.

Dammy
1670 příspěvků 03.01.14 22:02

OT, ale připomněla jste mi chlapečka, co si rád hraje na Doctora :)

stricc  03.01.14 22:18

@Dammy to je sladký :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit