Diane von Fürstenberg

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hupetra
66 příspěvků 25.07.13 17:36
Diane von Fürstenberg

Zdravím,
zajímalo by mě, zda jste některá šťastnou majitelkou nějakých šatů od Diane, a případně, kde se dají v Praze koupit (vyzkoušet). Moc se mi její styl líbí, ale nemám odvahu je objednat z ciziny, přeci jen je to větší obnos…Díky za reakce.

Reakce:

katkarinka
1255 příspěvků 25.07.13 21:50

@Hupetra Podla mna v niektorom z concept stores by mohli mat

tiny_fox  25.07.13 23:30
dvf

@Hupetra přítel mi ze Států přivezl tyto šaty od Diane a jak se mi líbily, tak mě kvalitou materiálu zklamaly… bohužel ani další dvoje, se kterými jsem se potkala, neodpovídaly kvalitou materiálu ceně :-( jediné, co jim musím přiznat, tak ušité byly perfektně! :-)

lioncity  26.07.13 05:58
@katkarinka píše:
@Hupetra Podla mna v niektorom z concept stores by mohli mat

ja si spis mylim, ze ne. Pokud ano, tak sem s tim, zavinovacky ma paradni!

katkarinka
1255 příspěvků 26.07.13 07:57

@lioncity ja len tak naslepo strieľam, v rámci zachovania duševnej rovnováhy do nich nechodím :D

Jordaan
5565 příspěvků 26.07.13 19:33

@Hupetra

Saty od DvF (a nejen od ni) se daji za ponekud mirnejsi ceny koupit na www.theoutnet.com . Obchod je naprosto spolehlivy a s vracenim nejsou potize.

dittta
5 příspěvků 06.07.14 18:10

Co to bylo za materiál? A dodržovala jste pravidla údržby? Též uvažuju o koupi. Ale většina těch věcí je na chemické čištění, ne na praní.

tiny_fox  06.07.14 18:33

@dittta složení materiálu je 71% bavlna 24% polyamid a 5% elastan… což by nemuselo být nic proti ničemu, ale ten úplet je hodně „festovní“, takže švy, ve kterých je na sobě víc vrstev látky vytváří takový robusnější dojem… :-/ s údržbou žádný problém není…

zavinovačky, které jsem od DvF měla byly sice z příjemně měkkého a splývavého úpletu, ale připadalo mi, že ušité byly ne příliš zručnou dětskou silou někde v Indii… radši jsem je pustila dál, než abych se s nimi vztekala… :o)

birkin
1861 příspěvků 06.07.14 21:19

Módy znalé to určitě vědí, ale kdyby náhodou ne, tak šaty od DvF prodává obchod Dušní 3. Jak velký výběr běžně mají ale netuším. Toto je fotka z jejich Facebooku někdy z května:-)

Martina xyz
125 příspěvků 06.07.14 21:20

DVF nabízí multibrand Dušní 3, překvapivě na adrese Dušní 3, momentálně i se slevou, v portfoliu ji měla i 5.svenue na Hradčanské a často se objevuje i v luxusním secondhandu Nana Vogue (má i webovky - nana-vogue.cz). Mám od ní několik šatů a jsem se všemi spokojená takže za mě určitě doporučuji.

dittta
5 příspěvků 06.07.14 21:25

A byly ty šaty někdy velikost 44, 46? Moje zkušenost s obchody a secondhandy je totiž opačná.

Martina xyz
125 příspěvků 07.07.14 10:09

@dittta to netuším, já jdu u šatů po velikosti 36, nicměné v USA, kde je jiná kupní síla čítající více rozměrných žen, je seženete určitě spíš než u nás.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit