Dianthe a Venesis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka  01.11.11 09:48

Mate niekto skusenosti s tymito salonmi - http://www.venesis.cz/ a http://www.dianthe.cz/ ? Potrebujem nejake plesove saty (bud pozicanie alebo za nejaku rozumnu cenu kupim), a dozvedela som sa to par dni pred plesom, takze dat si nejake usit nestiham… Dostala som odporucenie na tieto salony (resp.jeden salon :-)), mate tip na nejake dalsie?

Reakce:

Linie
1700 příspěvků 01.11.11 18:39

Pokud si chcete šaty koupit - pro mladé děvče, které chodí na plesy často se vyplatí mít svoje šaty - doporučuji navštívit v Praze obchod Van Graaf. Mají slušný výběr společenských šatů dlouhých i krátkých. Rozhodně jsou šaty kvalitnější, než šaty v uvedených salonech.

Baara
35 příspěvků 01.11.11 19:12

V Dianthe jsem si před pár lety kupovala šaty na maturitní ples a byla jsem opravdu spokojená. Mají všemožné šaty - nějaké ty kýče také, mají ale i spoustu opravdu pěkných šatů. Výběr je široký (neřídila bych se podle webových stránek, tam mívali jen zlomek) a prodavačky byly opravdu milé aochotné. Když se mi nedařilo najít šaty podle mých představ, přinesly mi takové po kterých bych sama vůbec nesáhla, ale ze kterých jsem byla nadšená hned jak jsem je oblékla. Opravdu je můžu jedině doporučit.

anicka  01.11.11 21:12
No, tak som nakoniec skoncila v Debenhams, a saty som tam nasla :-) Skusila som aj ten salon, bola tam velmi ochotna predavacka, ale saty mi strihovo sedeli len dvoje, jedny boli z takeho toho lacne vyzerajuceho satenu podivnej farby, a druhe len na predaj a na mna prilis drahe (a na tento menej formalny ples prilis „nobl“).

Dakujem za tip na Van Graaf, planujem sa tam zastavit, ale tentokrat mam dost obmedzeny rozpocet, takze som velmi nadsena, ze mi nakoniec najviac sadli saty za 1500 :-)
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit