Diář 2014

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karo-lína
2 příspěvky 03.01.14 15:40
Diář 2014

Ahoj,
marně sháním diář, spoléhala jsem na Ježíška, ale ten zklamal, další volbou bylo Elle, ale mě se ten letošní nějak nelíbí.
Jsem teď celkem v koncích tak prosím o rady. Ideálně velikost A6, 1 týden na jedné dvoustraně, s gumičkou, aby se vložené papírky jen tak nesypaly ven.
Prosím poraďte, nejlépe přímo kamenné obchody (mám ráda když si věci před nákupem můžu „osahat“) v lokalitách Ostrava a Olomouc.

PS: kdyby někdo věděl i o pěkných dokladovkách, sem s nimi! ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

stricc  03.01.14 15:43

Nejbližší papírnictví?

Osklive kacatko
43 příspěvků 03.01.14 16:00

Kupovala jsem diář Paperblanks v knihkupectví Dobrovský v ostravské Karolině.
A byl zrovna takový, jaký chcete: s gumičkou a jeden týden na dvoustraně. Těsně před Vánoci byly už trošku přebrané, ale pořád se vybrat dalo.

SkyP
170 příspěvků 03.01.14 16:42

Zkuste někde v knihkupectví. V pražských Luxorech jich byly tuny. Teď to bude ještě se slevami.

DRW
1227 příspěvků 03.01.14 16:48

Moleskine, urcite si vyberete, maji pekne a urcite tam najdete to, co hledate. V Praze maji prodejnu. Obchod Moleskine
Bělehradská 70, 12000 Praha 2
obchod.moleskine.cz

Je to uz po leta muj favorite mezi diari.

Ve Futuru, ted jsem si vsimla, ze jste z Ostravy. Jinak onen zminovany PaperBlanks je Moleskinu podobny a taky maji dobry vyber. V Ostrave jeste Dum knihy Librex ci prodejna Kosmas v Avionu

Akitaken
4960 příspěvků 03.01.14 17:04

Záleží, kolik do toho chcete „vrazit“. Knihkupectví bývají dobrou volbou, ale diáře jsou dražší. Pak můžete zkusit různé kalendáře-diáře obchody a nebo Levné knihy, ale tam je třeba počítat s tím, že výběr není tak velký.

pinklady
27 příspěvků 03.01.14 17:10

Zkuste se podívat do DM

Giulietta  03.01.14 17:14

@Karo-lína
http://www.firmy.cz/…strava-mesto

Kaisa
24 příspěvků 03.01.14 18:50

Papelote.

Anijsha
248 příspěvků 03.01.14 19:00

Já mám od Albi. A kupovala jsem ho v Neoluxoru v Olomouci. Jejich diáře, co jsem zatím viděla, mají celkem divoké a infantilní vzory, což je něco pro mě, ale někomu to nemusí vyhovovat.

suntala
201 příspěvků 03.01.14 19:31

Paperblanks mají teď zrovna na bonami.cz. Ale nevím, jestli je to zas o tolik levnější - já jsem si ho loni koupila ve Štěrboholích v outletu Kanzelsbergra a pak jsem zjistila, že stejně všechno píšu do mobilu:-)

Dahllie
2222 příspěvků 03.01.14 23:42

Tak přesně tenhle problém mám každý rok taky :-D Loni mi vyhovoval z časopisu Marianne. Na letošek mám nějaký z výprodeje (kupovaný „prozatím“, než najdu něco, co hledám. Ale zatím mi nic nevyhovuje.
A dokladovku chcete jen „karetníček“? Ty mají zajímavé třeba v knihkupectvích NeoLuxor, něco je i v Caprise (nevím, jestli ta je v Ostravě či v Olomouci).

zwedavka
673 příspěvků 04.01.14 09:34

Vy víte jaké značky máte diář? Já bych musela do kabelky, nikdy jsem to neřešila, prostě si v nejbližším papírnictví vyberu, hlavně aby nebyl těžký. :-)

stricc  04.01.14 10:02

@zwedavka taky mi připadá, že dotaz kde sehnat vhodný diář se už pomalu blíží dotazu kde sehnat vhodné papírové kapesníky, ale možná mi zas něco zásadního uniká.

Dahllie
2222 příspěvků 04.01.14 10:11

Pro někoho je diář designovým doplňkem, ne jen kalendářem. To je vidět i podle toho množství, které firmy produkují.

zwedavka
673 příspěvků 04.01.14 10:44

@stricc mně přijde, že nám všem má uniknout nenápadné vložení reklamy na nějaký extra drahý kalendář
Když vezmu v úvahu, že za pár měsíců tahání v kabelce je poněkud opotřebovaný (a nevěřím, že nějaký dražší by takové zacházení snesl líp), tak moc repre není

Lolula
88 příspěvků 04.01.14 10:52

@zwedavka
Tak já teda nebudu zmiňovat značku :), ale pokud někdo touží, aby jeho diář vypadal repre, tak co třeba zkusit nějaký kožený, do kterého se po roce koupí nová náplň. Ten snese i tahání v kabelce

Mylady2
12409 příspěvků 04.01.14 10:57

A já klidně řeknu značku :-D
Filofax
Montblanc
 LV

Lolula
88 příspěvků 04.01.14 10:59
@Mylady2 píše:
A já klidně řeknu značku :-D
Filofax
Montblanc
LV

Bingo :D

stricc  04.01.14 12:36

@Mylady2 S těma se sichr nic nezapomene? Dobrý vědět

Mylady2
12409 příspěvků 04.01.14 12:42

@stricc ne! Jsou pěkné…a já mám ráda věci hezkého vzhledu.
Pokud hlava neslouží žádný diář nepomůže :-D

stricc  04.01.14 12:48

@Mylady2 no jo, proč ne. I když nepěkný diář si nějak nedovedu představit, tak dejme tomu.
Kdysi jsem od někoho dostala takové docela pěkné malé kožené desky, vevnitř byl vyměňovací diář, ladící tužka, zabudovaná kalkulačka a snad ještě něco, už nevím. Tak jsem to nosila s sebou, pak mi to v narvaným autobuse ukradli, zřejmě v domnění, že je to peněženka. Docela škodolibě jsem se smála, protože ani ta kalkulačka už nefungovala.

Akitaken
4960 příspěvků 04.01.14 12:56

Já mám úplně obyčejný diář z Levných knih s černýma deskama formátu A5, protože si do něj cpu složku s lékařskýma zprávama. Kdybych to nedělala, asi si taky vyberu nějaký z toho přehršle krásných designů, jenže ty jsou pro mé účely rozměrově malé..

Ready
160 příspěvků 04.01.14 13:01

Mám herlitz už třetím rokem. Výměnné listy, dají se přidat listy na adresy, poznámky, atd… Mně teda nestačí jen tak obyčejný z časopisu nebo levných knih, potřebuju mít diář přesně podle mého gusta. Používám různé doůlňky jako lepíky, samolepky, barvné propisky na označení různých věcí. Přední strana diáře jsou vždy nejdůležitější úkoly, abych je viděla a nezapomněla na ně, jakmile jsou splněny, můžu papír vyhodit a dát jiné… stejně tak si tam píšu seznam knížek, co chci přečíst, filmů, co mi někdo doporučí…mám tam jízdní řád linek, které nejčastěji používám, kontakty na všechny doktory (číslo mám třeba v mobilu, ale v diáři mám ordinačí dobu, abych viděla, jestli když mám cestu, tak má cenu se zastavit…) No prostě bch diáře bych byla ztracená :-)

Filofax je vyšší level, asi si ho koupím za státnice :-)

Tajtrliková
188 příspěvků 04.01.14 13:53

Mě je celkem jedno jak by diář vypadal, ale zjistila jsem že pokud chci jen český (t. j. nemám tam názvy dnů v pěti řečích- mě naprosto k ničemu)mám smůlu. Jednojazyčné diáře asi neexistují…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit