Dilema - co do divadla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

papanes
2 příspěvky 29.01.16 13:18
Dilema - co do divadla?

Zdravim mistni osazenstvo. Dnes se po delsi dobe chystam divadla (mestska scena, cca 80tis obyvatel, 17:00) a premyslim, co na sebe. Vcera jsem zkousel svuj jediny oblek a zhrozil se, vubec mi nepadne, dlouhe rukavy, kalhoty, hrozny strih, no vypadam v nem jak bambula. Takze tudy cesta nevede.

Vrsek bude tvorit navy blazer + tmave modra kravata, bila kosile. Co ale na spodek, na vyber mam z v podstate ze dvou spatnych moznosti, ani jedna neni dobra, ale co bude mensi zlo? Boty cerne polobotky.

1. Cerne jeany
2. Hnede kalhoty (takova tmava horcice)

Reakce:

continuity
5851 příspěvků 02.02.16 22:15

@papanes no tak pozor, k namornicke modre se hodi cokoliv, je to neutralni barva. horcicove kalhoty zni dobre. jenom bych mozna nedavala modrou kravatu.

majajilk
70 příspěvků 28.02.16 22:31

Můžu obnovit diskuzi? Zajímalo by mě, zda je možné vzít si do divadla tyto šaty: http://www.orsay.com/…9001558.html
Přijdou mi možná trochu odhalené, vyřešil by to svetřík/šál/sako? Délka je pod kolena, samozřejmostí jsou lodičky. Jinak totiž budu muset zvolit nějakou sukni s halenkou nebo kalhotový kostýmek. :-/

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit