DISCONTINUED - aneb ztraceni v čase

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VandaRybna
3249 příspěvků 15.10.14 07:04
DISCONTINUED - aneb ztraceni v čase

Zakládám téma (podobné jsem nenašla) o výrobcích a značkách, bez kterých jste si svůj život neuměli přestavit, a které jednoho krásného dne zmizely bez náhrady z trhu a vám prostě chybí. Kdo najdete, přidejte foto, ráda vzpomínám.

Začínám:

Šampony Organics
Kosmetika Manhattan v drogeriích - ona stále existuje, ale hlavní drogerijní řetězce ji tzv. vylistovaly
Jeansy zn. Reactive - značka ještě asi existuje, ale u nás jsem ji nikde neviděla mnoho let.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 15.10.14 07:12

Manhattan mají v Německu, např. v Realu v Drážďanech.
Jinak dobré téma, budu přemýšlet…
Sušenky a krekry Vitalinea. Kolem roku 2000 bývaly v marketech.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 15.10.14 07:43

Šampony Clairol Herbal Essences
šampony ultra doux - ty se sice částečně vrátily, ale ne celá řada, co mají např. pořád ve Francii

Herbina

Anijsha
248 příspěvků 15.10.14 08:30

Před lety se u nás na chvíli prodávaly skořicové Mentos. Bohužel se na našem trhu neujaly, tak je stáhli :-(

Gatita
302 příspěvků 15.10.14 09:01

Mně hrozně chybí jedny bonbony z dětství. Nevím, jak se jmenovaly, ani neznám výrobce, ale zaručeně byly plné éček a dnes by je nejspíš nikdo normální nepozřel. Takové jednotlivě balené ovocné karamely, devadesátá léta… znali jste je?

Sailorette
1589 příspěvků 15.10.14 09:05

@Potrefenáhusa Jé, modrá Herbina, můj první antiperspirant, nádherně mi tehdy v těch nějakých třinácti voněl:)) A jsem si (skoro) jistá, že ty šampóny mají u nás v Kauflandu.
Mně hrozně chutnaly slané preclíčky v čokoládě, prodávali je jen chvíli, google našel toto, tak asi jo. Nevíte o něčem podobném?
A pak ještě Healing Garden, zelený čaj, žádný lepší není.

Pinot Noir
8544 příspěvků 15.10.14 09:11

@Sailorette Ano, slané preclíky v hořké nebo mléčné čokoládě. Ty hořké jsem měla strašně ráda, ale dlouho se neprodávaly, asi se to neujalo.

Zebra33
2038 příspěvků 15.10.14 09:19

@Sailorette - precliky v cokolade lze sehnat v Nemecku (Aldi, Lidl,…), ale nejsem si uplne jista, jestli je maji v nadibce uplne cely rok nebo jenom par mesicu pred Oktoberfestem :). Jsou to tyhle: http://www.nestle-marktplatz.de/…Brezeln-2970

@Potrefenáhusa - sampony Herbal Essences stale existuji, akorat maji jiny obal. Podle me se firma rozhodla zmenit marketing a dat i tem samponum jina jmena, ktera by byla vic „cool“. Tady z wikipedie: http://en.wikipedia.org/…bal_Essences

Malvin
282 příspěvků 15.10.14 09:20

@Sailorette @Pinot Noir Preclíky v čokoládě kupuji v Candy-store. Ale myslím, že prodejny mají jen v Praze.

Healing Garden mají myslím v Globusu (ale nejsem si tím stopro jistá).

Sailorette
1589 příspěvků 15.10.14 09:21

No jo, v Německu mi nejsou moc platné, tam jsem byla naposled před lety:/

Zebra33
2038 příspěvků 15.10.14 09:22

Ja bez uspechu shanim takove ty papirky na odsavani mastnoty z obliceje od Clean and Clear. Vim, ze tadyty papirky dela treba Essence, ale ty, co maji ted v nabidce, jsou takove trochu jine nez ty Clean and Clear a s temi Clean and Clear se nedaji srovnat. A investovat do podobnych papirku nejake high end znacky mi prijde blbost, to radsi pouziju od Essence dva najednou a stejne me to vyjde daleko levnejc.

Zebra33
2038 příspěvků 15.10.14 09:23

@Sailorette - dela je Nestle, tak treba se budou nekam do CR dovazet…?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 15.10.14 09:23

@Zebra33 Existujou, ale jsou jiné, ne ty „příchutě“ jako tenkrát (růže, levandule, rozmarýn, či co). Mmch, z toho nového modrého jsem byla nadšená v jednom hostelu v Irsku, kde ho někdo zapomněl ve sprše, ale když jsem si ho koupila u nás, bylo to velké zklamání (vyrobeno myslím v Polsku).

Zebra33
2038 příspěvků 15.10.14 09:25

@Potrefenáhusa - presne na tu modrou radu nedam dopustit :). Ale kupuju teda v Nemecku. Navic v Nemecku ty Herbal Essences stoji docela par supu.

stricc  15.10.14 09:25
@Pinot Noir píše:
@Sailorette Ano, slané preclíky v hořké nebo mléčné čokoládě. Ty hořké jsem měla strašně ráda, ale dlouho se neprodávaly, asi se to neujalo.

jé, na ty jsem si zrovna taky vzpomněla. Taky jsem je měla ráda, ale asi to byla moc divoká kombinace na běžný vkus

defilenaiguille
2677 příspěvků 15.10.14 09:26

Mně chybí Eau Torride od Givenchy, která se nedá v obchodech sehnat a k nákupu přes internet nemám důvěru

Josefka
347 příspěvků 15.10.14 09:33

@Potrefenáhusa tak ty Ultra Doux minerály mi taky chybí. Na mastné vlasy to byl zázračný balzám.
Děkuji za připomenutí i jiných věcí /chtěla jsem okamžitě připrat preclíky v čokoláděale už tu jsou!/. Příští měsíc jedu na služebku do Mnichova, tak tentokrát mám novou bojovku.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 15.10.14 09:36

Josefka
347 příspěvků 15.10.14 09:36

Chybí mi jedna toaletní voda (snad to byla Nina Ricci?) s vůní větviček rajských jablek. Kdysi jsem ji jednou měla, flakon vyhodila, pak jsem roky sháněla a už dávno není…a už si ani nejsem jistá značkou ale ta lahvička byla taková dětinská, veselá, jako pro Myšku Minnie ;-).

LorelaiH.
2998 příspěvků 15.10.14 09:36

Mně chybí Zoretka (nemůžu najít obrázek, ale byla to taková čokoládová tyčinka od zn.Zora Olomouc) - měla jsem ji v dětství spojenou s návštěvou polikliniky, kde mi ji mamka kupovala v místní kantýně, když jsem byla u paní doktorky hodná :)

Brunhilde  15.10.14 09:37

Jackpot. Existuje sice, ale už se omezuje jen na domácí trh.

Garfie
4452 příspěvků 15.10.14 09:37

@VandaRybna Jé, Manhattan, to už se mi skoro vykouřilo z hlavy :-) Přidávám kosmetiku Bebe, která taky zmizela…i když ta se asi v běžných řetězcích koupit nedala, ale stejně.
Vitalinea měla ještě nějaké tyčinky, pamatuju, že jsem si je kupovala…
A co se týká bonbonů z dětství, taky mám milované, dnes nesehnatelné. Takové větrové bílé čočky (daly se kousat, něco jako lipo, ale kulaté). Na obalu byla vrána v šále, mám dojem, že se jmenovaly Pinz…

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 15.10.14 09:38

@Josefka Tu jsem měla taky!

Josefka
347 příspěvků 15.10.14 09:44
@Potrefenáhusa píše:
@Josefka Tu jsem měla taky!

Ano, ano! Zrovna jsem se k ní dogůglila ale nejsem si jistá, zda by mi ještě voněla, takže po internetu do ní nejdu.

Grossularia
3204 příspěvků 15.10.14 09:49

@Gatita Sisinky? Jejich klon se pořád vyrábí, ale nejsou chuťově stejné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit