Diskuzní témata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

velkabota  29.04.12 14:45
Diskuzní témata

Zabrousila jsem na zdejší diskuzi. Občas jsem zde nabírala inspiraci na oděvní vychytávky, občas jsem zde vznesla dotaz týkající se oblečení, bot, doplňků, atd. Snad jednou jsem sklouzla a přidala příspěvek o pohostinnosti, který sem možná úplně nepatřil. Dnes jsem nakoukla do diskuzí a říkám si, co se tu děje? To sem houfně přebíhají diskutující ze zpovědnice nebo omlazení, kde již vyčerpaly všechny více či méně hloupé dotazy? Nebo se za každou cenu ptát na nějakou banalitu, jen aby bylo o čem diskutovat? Obávám se, že to zde nabírá směr omlazení, kde se dají najít diskuzní témata - co si vzít na sebe do obchodu LV a dá se tam platit kartou?

Reakce:

zoufalanevesta
51 příspěvků 29.04.12 19:06

Mám z toho podobně zoufalé pocity. Jednou jsem tady chtěla vznést dotaz, jestli si nechávají zdejší pekelnice své odborné či pracovní texty revidovat a korigovat a zda nemají kontakt na seriózního korektora/korek­torku, ale přišlo mi to příliš mimo zaměření blogu, tak jsem od toho upustila, ovšem teď se nestačím divit…

KinderKucheKirche
252 příspěvků 29.04.12 19:26

Ad zoufalanevesta,
ještě to potřebujete? Pracovní texty sice posílám bez korektury do redakcí s důvěrou v tamní redaktory a korektory, ale o pár solidních korektorech bych věděla.
A co se diskusí týče, poprvé mi spadla čelist u tazatelky v diskusi „Poradíte?“, to jsem si s hrůzou uvědomila, kolika lidem jsem v posledním roce doporučovala se na Peklo podívat s tím, že tam jsou podnětné články a povznášející diskuse. Jestli se rozhoupali se sem podívat až teď, a padnou na zvlášť pitomý dotaz, je moje dobrá pověst v prachu.
A navíc mi teď nedá spát, v čem jít nakupovat do LV. Sakra.

RenaLange  29.04.12 20:02

KKK- s tím bych si hlavu nelámala, já tam už potkala jednu známou dámu v teplákách:-).

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 29.04.12 20:27

Hlaste příspěvky, které podle vás na web nepatří pomocí odkazu „Nahlásit“. Ušetříte nám tím práci. Hlášené příspěvky přednostně kontrolujeme a budeme nevhodné diskuse mazat/upravovat. Uživatele, kteří opakovaně pravidla porušují napomínáme a v krajním případě můžeme i zablokovat přístup.

Zatím nám chodí jen hlášení na vulgární příspěvky, ale nebojte se hlášení využít i na to, o čem si myslíte, že je to mimo tematiku fóra na Módním pekle. Hlaste off-topic, nevyžádanou reklamu, nespisovné příspěvky nebo stylisticky nečitelné texty i témata, která podle vás na Módní peklo nepatří. Všechna hlášení procházíme a pomáhá nám to.

To stejné platí pro poradnu, kde můžete taky problémy hlásit. Tam zasahujeme více už teď a nevhodné otázky mažeme.

Také prosím u příspěvků využívejte „palcování“ - dává to zpětnou vazbu nejenom autorům příspěvků, ale i nám.

Diskuse budeme výrazněji moderovat, jakmile se to tu trochu zaběhne. Není třeba, aby se tu probírala každá malichernost. Zvláště zde ve větší míře nechceme věci, které nesouvisí s módou a oblékáním.

Diskuse se řídí pravidly, která najdete zde.

Uvítáme i jiné návrhy na zvýšení úrovně příspěvků na fóru.

Chari
541 příspěvků 29.04.12 23:37

Admin: Myslím, že je to způsobeno částečně i hloupým systémem přihlašování. Dřív jsem tu komentovala jen pod články, najednou mě to hodilo na přihlašovací registrační stránku - smůla moje jméno bylo obsazeno (stane se:)), zabrousila jsem potom na diskuzi o připomínkách k nové podobě a zjistila jsem, že tam můžu komentovatující okno tam kupodivu je. A příspěvek se doopravdy odeslal.
Přijde mi to trochu paradoxní snažit se nějak regulovat lidi, kteří články komentují a přitom nechat vlastně odemčené veškeré diskuze:). Locigké by podle mě bylo, buď omezit právě diskuzi a komentáře nechat volné (ten systém se mi dost líbil;)). Nebo nevybíravě zamknout pro nepřihlášené obojí.
Jako zlo mi zatím přijde ta poradna. Jednak tím, že je tam spousta nesmyslů (to snad časem opadne, možná lidi jen testují funkčnost:). A pak se to jmenuje „peklo radí“ a v odpovědích skoro není Ada vidět. Taky by se mi nechtělo reagovat na každou chujovinu, na druhou stranu když už se tomu dal takový oficiální název, asi byste se tomu měli trochu věnovat.. Nemyslím to nijak zle, ale když už to chce začít někdo dělat takhle napůl komerečně (proti tomu vážně nic nemám, je to prostě vývoj událostí), měl by si nad to občas sednout a něco tam odepsat.. i kdyby to bylo deset variací na téma „používejte trochu vlastní hlavu lidi“. :)

janiiiv
781 příspěvků 29.04.12 23:49

Chari: Mě to taky nechtělo pustit rovnou, ale věděla jsem, že jsem tu už byla a téhle přezdívky se prostě jen tak nevzdám, tak jsem zažádala o zaslání nového hesla a bylo. Když to nejde dveřmi, vlezu tam oknem :p

Admin: Přiznám se, vzhledem k obsahu Vašeho příspěvku výše, byla jsem v pokušení kliknout na to „nahlásit“, občas je to po té češtinářské stránce taky zajímavé. A když už Vás tu mám, tak musím pochválit ten „tunning“ v podobě online zeleného puntíku, buď jsem slepá, nebo to tu ještě včera nebylo (anebo nebyl online žádný autor příspěvků, ale tomu neuvěřím).

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 30.04.12 18:28

@Chari V přihlašování by problém být neměl. Funguje to tak, že i v komentářích pod články i v diskusi je možné komentovat jako nepřihlášený. Nelze však využít nick někoho, kdo je registrován. Zároveň je třeba zadat e-mail, který musí být také unikátní.

Hlasování u příspěvků je možné pouze pro přihlášené uživatele (tedy i registrované).

K poradně - vznikla přávě proto, že Ada neměla kapacitu/čas/ná­ladu/schopnost odpovědět na všechny dotazy, které jí chodily. V poradně však sama odpovídá - například dnes zodpověděla některé otázky.

V poradně je možné hlásit nevhodné odpovědi a ty mažeme nebo uživatele upozorňujeme. Brzo se objeví možnost nahlásit i otázku.

@janiiiv Kliknout na nahlásit můžete, i my se rádi přiučíme a nejsme neomylní. Budeme rádi.

A zelený puntík tu je už od startu nové verze :-)

exotica  01.05.12 20:14
Už ne

Mě se tady už nelíbí.

seznam.mih  20.05.12 20:52

JE těžký vymyslet téma, o kterém by se dalo dlouho a rozumě diskutovat. většinou to končí tak, že každý vyjádří svůj názor a tím to hasne. Žádné připomínky, reakce na někoho jinýho. Takové diskuze mě nebaví to spíš fakt patří na to „peklo radí“. V diskuzích mám za to, že se diskutuje o něčem. Třeba diskuze o chlapech v sukních byla zajímavá.

lilmarleen
62 příspěvků 20.05.12 21:00
@seznam.mih píše:
JE těžký vymyslet téma, o kterém by se dalo dlouho a rozumě diskutovat. většinou to končí tak, že každý vyjádří svůj názor a tím to hasne. Žádné připomínky, reakce na někoho jinýho. Takové diskuze mě nebaví to spíš fakt patří na to „peklo radí“. V diskuzích mám za to, že se diskutuje o něčem. Třeba diskuze o chlapech v sukních byla zajímavá.

On někdo někoho nutí vymýšlet nějaké téma? Když nemáte co říct, nic neříkejte. Vždyť to není povinné.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit