DIY shorts mánie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne-Ladybug
76 příspěvků 16.05.13 18:20
DIY shorts mánie

Máte je taky? Přece vlastnoručně vyrobené kraťasy! Koukám, že je to fakt hit, na YT najdete asi miliardu videí s návodem. Zkoušel jste to někdo? Jestli jo, tak čím je barvíte? A líbí se vám to? Já si jdu asi jedny udělat :P

Reklama

Reklama

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 16.05.13 18:29

Staré roztrhané džíny po tátovi jsem ustřihla u kolen a mám je do lesa. Ale to asi není žádný extra DIY, co :-D

Anne-Ladybug
76 příspěvků 16.05.13 18:35

@Dahllie to se počítá :D

LuisaLeelou  16.05.13 19:20

Tak jsem zagooglila… No je to zase úlet… líbí se mi ty s tou všitou krajkou…

nebo ty ne moc barevné… tohle:

je ošklivé.

Matka Vlčice  17.05.13 10:38

Už mám jedny vyřazené džíny, koupenou krajku a o víkendu to snad dopadne, vyfotim a pošlu…

Karoleenah
2322 příspěvků 17.05.13 10:47

Já se loni pokoušela o šortky s okraji odbarvenými savem, trochu jsem doufala, že když tam toho sava dám hodně, tak se černé ustřižené džíny odbarví na bílo a ne na oranžovo, jako vždycky. To se samozřejmě nestalo, mám je černooranžové, tak jsem kapsy olemovala pyramidkama a nosím je třeba když jedu na vodu, nakonec vypadají tak správně pankáčsky. Aktuálně toužím po džínových šortkách s vysokým pasem, které nikde nemůžu sehnat, takže budu pro tyto účely zřejmě stříhat další džíny a možná i na nějaký návod k vylepšení mrknu…

LuisaLeelou  17.05.13 12:23
@Karoleenah píše: …černooranžové, tak jsem kapsy olemovala pyramidkama… nakonec vypadají tak správně pankáčsky.

Fotku! Fotku! Fotku!

real.blond
6688 příspěvků 17.05.13 14:50

@LuisaLeelou s krajkou jsou moc pekne:-)

Kiririn
94 příspěvků 17.05.13 18:07

Nedávno jsem si šila na majáles „spartakiádní“ šortky. Být v tom celý den byla hrůza, ale nechutně to vypadalo dostatečně (vytažené až kdo ví kam a „nohavice“ téměř žádné, spíše žádné než téměř). Ale to se asi jako DIY šortky taky nepočítá :D

La Belette
271 příspěvků 17.05.13 18:15

@Karoleenah džínové šortky s vysokým pasem jsem nedávno viděla v H&M

Kiririn
94 příspěvků 17.05.13 23:21

@Karoleenah Hlásím, že v orsay jsem je viděla také.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama