DIY shorts mánie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne-Ladybug
76 příspěvků 16.05.13 18:20
DIY shorts mánie

Máte je taky? Přece vlastnoručně vyrobené kraťasy! Koukám, že je to fakt hit, na YT najdete asi miliardu videí s návodem. Zkoušel jste to někdo? Jestli jo, tak čím je barvíte? A líbí se vám to? Já si jdu asi jedny udělat :P

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 16.05.13 18:29

Staré roztrhané džíny po tátovi jsem ustřihla u kolen a mám je do lesa. Ale to asi není žádný extra DIY, co :-D

Anne-Ladybug
76 příspěvků 16.05.13 18:35

@Dahllie to se počítá :D

LuisaLeelou  16.05.13 19:20

Tak jsem zagooglila… No je to zase úlet… líbí se mi ty s tou všitou krajkou…

nebo ty ne moc barevné… tohle:

je ošklivé.

Matka Vlčice  17.05.13 10:38

Už mám jedny vyřazené džíny, koupenou krajku a o víkendu to snad dopadne, vyfotim a pošlu…

Karoleenah
2322 příspěvků 17.05.13 10:47

Já se loni pokoušela o šortky s okraji odbarvenými savem, trochu jsem doufala, že když tam toho sava dám hodně, tak se černé ustřižené džíny odbarví na bílo a ne na oranžovo, jako vždycky. To se samozřejmě nestalo, mám je černooranžové, tak jsem kapsy olemovala pyramidkama a nosím je třeba když jedu na vodu, nakonec vypadají tak správně pankáčsky. Aktuálně toužím po džínových šortkách s vysokým pasem, které nikde nemůžu sehnat, takže budu pro tyto účely zřejmě stříhat další džíny a možná i na nějaký návod k vylepšení mrknu…

LuisaLeelou  17.05.13 12:23
@Karoleenah píše: …černooranžové, tak jsem kapsy olemovala pyramidkama… nakonec vypadají tak správně pankáčsky.

Fotku! Fotku! Fotku!

real.blond
6688 příspěvků 17.05.13 14:50

@LuisaLeelou s krajkou jsou moc pekne:-)

Kiririn
94 příspěvků 17.05.13 18:07

Nedávno jsem si šila na majáles „spartakiádní“ šortky. Být v tom celý den byla hrůza, ale nechutně to vypadalo dostatečně (vytažené až kdo ví kam a „nohavice“ téměř žádné, spíše žádné než téměř). Ale to se asi jako DIY šortky taky nepočítá :D

La Belette
271 příspěvků 17.05.13 18:15

@Karoleenah džínové šortky s vysokým pasem jsem nedávno viděla v H&M

Kiririn
94 příspěvků 17.05.13 23:21

@Karoleenah Hlásím, že v orsay jsem je viděla také.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit