Dlhé svetry, široká trička

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ModroOcko112
58 příspěvků 22.09.12 22:08
Dlhe svetre, siroke tricka

Ako nosit, alebo k comu nosit dlhe pulovre, ak nie je este zima, ale dost chladno, nevyzera to divne ak by to trcalo z kozenej bundy ak ina mzonost nie je?
pretoze teraz v obchodoch ani ine pomaly niesu, iba velmi dlhe ci uz pulover, sveter, alebo tie siroke tricka „ala netopier“ :) pod nich asi nic, na nich co sa hodi, lebo v takom tricku musi byt zima, aj ked dlhy rukav..

Reakce:

ModroOcko112
58 příspěvků 22.09.12 22:32

CHcela som sa opytat, ci aj vy mate pocit, ze v obchodoch su take zvlastne strihy, aj ked obliekla by som to ale nemam k comu, aby to vyzeralo dobre,
sice krasne, vselijake svetriky, pulovre ale aby mi viseli z bundy tak to nie, alebo tie netopierie tricka :) tiez k comu, asi na to musi byt postava, alebo vediet co k tomu ze :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 23.09.12 08:15

No tak na dlouhý svetr si logicky dám dlouhý kabát, a ne bundu do pasu :) Jinak mám jeden dlouhý svetr na rozepínání a ráda ho nosím přes šaty, ale na něj už nic - spíš si pod něj dám víc vrstev, něco jako tady: http://lookbook.nu/…39750-Autumn Myslím, že není ještě taková kosa, abychom bez bundy nemohly vylézt z domu ;) Pokud přece jenom chcete tu bundu, tak myslím, že pokud Vám trčí svetr takto: http://lookbook.nu/…tlight-fades tak je to v pohodě, ale delší už by asi vypadal divně. Co se týče „netopýřích“ tenkých triček, tak ty v zimě moc nenosím, ale pokud přece jen, tak si pod ně dám tílko a na ně vždycky rozepínací svetr.

ModroOcko112
58 příspěvků 23.09.12 11:05

Vdaka za inspiraciu :)

akurat ze iba ak ten kabat na sveter, ale ked je taky cas ze este nie kabat, a chcem kozenku tak ake som videla v obchodoch tak to len do pasa boli, kozenky su velmi kratke, a zase je vonku tak vselijak, aspon teraz sa ochladilo na 10C, tak to ani hruby pulover bez nicoho, a zase ani kabat este :) hmm

Fretkodlak  23.09.12 14:23

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:27

ModroOcko112
58 příspěvků 23.09.12 20:40

Nieco zle pisem ze mam take hodnotenie??od coho to zavisi, len tak mimo temu :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.09.12 21:05

@ModroOcko112
To závisí od takzvaných ramínkovačů, toho si nevšímejte:-)
jinak já bych nebyla proti svetru koukajícímu pod bundou. Musí to jít k sobě materiálově, svetr by myslím měl být tenčí, jako na fotce.
přes tenký dlouhý svetr se dá nosit třeba i tlustá pletená vesta, dlouhá i kratší. Chce to prostě vybalancovat před zrcadlem. Aby to jako celek působilo vyváženě.

Ale jak nosit krátká a širová trička, momentálně v módě, to fakt nevím. napadá mě jen mít postavu jako Karolina Kurková:-)

seznam.mih  23.09.12 21:12

Tak k širokým netopýřím tričkám se nejlépe hodí úzké slim kalhoty a k nim nějaké ty podpatky. Nebo si k nim vzít kraťasy. Jiné využití u nich nevidím.

Jinak já tak nerada vidím slečny v krátkých bundičkách do pasu a k nim dlouhej svetr. Bych jim tu bundu nejradši ještě natáhla aspoň na zadek minimálně, ať se zakryjou bedra. Né nadarmo, když byla móda krátkých bundiček a bokových kalhot, tak byla sezóna nastydlých vaječníků.

Fretkodlak  24.09.12 09:52

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:27

Sibyla
2639 příspěvků 24.09.12 19:35
@ModroOcko112 píše:
Nieco zle pisem ze mam take hodnotenie??od coho to zavisi, len tak mimo temu :)

Nemyslím, že jsou to jen ramínkovači. Píšete velice zašmodrchaně, větám není rozumět. Zamyslete se, než ji napíšete, a radši rozdělte do dvou vět. Dokončujte myšlenky a nevynechávejte slovesa. Doufám, že se neurazíte, ale člověka na fóru posuzují podle písemného projevu. Jistě nechcete být za negramotu!

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 16:57

@Sibyla aha vy posudzujete.. to je ine, ak druhym to nevadi.

Pravdu poviem nechce sa mi hodinu rozmyslat co napisem, proste rychlo pisem a davam vsetko spolu, ospravedlnujem sa.
Nemam pocit, ze je to az tak dolezite, tu ide o ine veci. Inak sa vyjadrujem inak pisem. Lahsie sa mi komunikuje.

GreatSusan  25.09.12 17:10

@ModroOcko112 @Sibyla
Sibyla Vas neposuzuje, naopak Vam zdvorile rekla, v cem asi vezi ty raminka. Protoze se nevidime, tak je pisemny projev to jedine, podle ceho se muzeme orientovat. No a Vas pisemny projev je dost nesrozumitelny, z Vasich prispevku mam dojem, ze se nechcete ucastnit diskuse jako takove, ale chcete proste rychlou radu, na ktere Vam ale v podstate zas tak moc nezalezi - to neni zrovna to, co druhe zrovna vybizi k vedeni hovoru. Samozrejme tu nejde predevsim o gramatiku a uzasnou vetnou skladbu, ale urcita uroven psani jednoduse ulehcuje komunikaci.

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 18:16

„ale člověka na fóru posuzují podle písemného projevu“ cize ano :)

Neviem ako kto, ale kazdy tu hlada radu, cita, hlada inspiracie, tak isto aj ja, aj rada komunikujem ak mam s kym a o com, ale tu nepoznam este nikoho, zial.

GreatSusan  25.09.12 18:33

@ModroOcko112 ano, vseobecne lide casto posuzují podle neceho - to Vam Sibyla sdelila jako mozny duvod, na ktery jste se ptala. Z vety ale nevyplyva, ze Sibyla nekoho (Vas) posuzuje, jen Vam rika, ze je mozne, ze existuji lide, kteri takto posuzuji a proto Vam davaji cervene.

cize nie :-)

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 18:45

@GreatSusan ok, ved prave to, nemala by som to tak brat vazne, vsak :))

Ved je to anonymne, myslim ze na viacerych forach sa najdu ludia, ktori vyuzivaju anonymitu aby mohli mat nejake pripomienky a navazat sa do druhych, cize neviem ci brat anonymne forum tak vazne, ked nepoznam tu ludi este aki tu chodia.

GreatSusan  25.09.12 18:50

@ModroOcko112 sem chodi ve valne vetsine inteligentni a zdvorile bytosti, ktere se vyznacuji smyslem pro humor a schopnosti srozumitelne pisemne formulovat svuj nazor.

gulietta  25.09.12 18:52
@ModroOcko112 píše: … ale tu nepoznam este nikoho, zial.

Chcete povedať, že ak by ste sa z niekým z tohoto fora zoznámila, tak Váš písomný prejav bude iný ak budete komunikovať s ním a iný pri komunikácii s ostatnými? :-D

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 19:05

@GreatSusan to som rada, prave preto mi to bolo jedno ako to podam, napisem, lebo mam svoje skusenosti s takymi forami, ze to tak nie je, a ze ludia hladaju prilezitost si podpichnut, a ponizit druheho cloveka a pritom ho nepoznaju.

@gulietta

nie, nepochopili ste ma ale nevadi v poriadku, myslela som to tak, ze ak sa rozprudi debata a viem ze bude cloveku zalezat na komunikacii tak aj mne bude zalezat ako pisem, asi normalka..
Som tu par dni, ale budem to tu asi len sledovat, prip. zmenim si nick, a skusim inac.

GreatSusan  25.09.12 19:12

@ModroOcko112 no, ono jak se do lesa vola, tak se z nej ozyva :-)

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 19:17

Presne tak, suhlasim, lebo bezne sa tak nestretavam, mozno to su take slabsie fora, kde nie je admin, vtedy sa to stava.

Ja to tu budem sledovat :) a potom si spravim aj ja nazor.

gulietta  25.09.12 19:28
@GreatSusan píše:
@ModroOcko112 sem chodi ve valne vetsine inteligentni a zdvorile bytosti, ktere se vyznacuji smyslem pro humor a schopnosti srozumitelne pisemne formulovat svuj nazor.

@ModroOcko112 podľa Vás sú vlastnosti ľudí, ktorí tu prispievajú zásluhou admina? Už včera bolo na zmenu nicku neskoro. :-D

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 19:31

@gulietta
pisem ze dobre ze je tu admin, lebo na inych forach nie je, a ludia sa tam napadaju a provokuju ako aj teraz to tu zacina, uz to nechajme tak, ok?

Ide to mimo temy, uplne blbosti sa tu riesia.

Kay_Adams
1612 příspěvků 25.09.12 19:32

@ModroOcko112
To, že sa tu ľudia nenapádajú a neútočia na seba ale nie je zásluha admina či moderovanej diskusie (zásahy admina sú tu minimálne, oproti iným diskusiám).

Sibyla vám to napísala krásne.

ModroOcko112
58 příspěvků 25.09.12 19:35

@Kay_Adams ok klidek, uz nereagujem

Anonymní  25.09.12 20:24

..ale kto chce podava si cervenych kde chce a kde ho napadne.. neviem co riesite :))

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit