Dlouhá sukně denim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denimfairy
2 příspěvky 11.12.13 10:09
Dlouhá sukně denim

Ahoj holky
Kde bych v Pardubickém, Kralovehradeckém kraji nebo v Praze sehnala džínovou sukni dlouhou až na zem, na baculatější postavu? Víte o nějakém místě? Budu STRAŠNĚ VDĚČNÁ :-(

Reakce:

xkrzl00
64 příspěvků 11.12.13 10:19

Ne buclatější postavu bych o denimu vůbec nepřemýšlela, vyberte si raději splývavý materiál, který se bude s Vašimi kroky pohybovat - jinak budete vypadat jako almara..

denimfairy
2 příspěvky 11.12.13 10:33

Rozumím, ale přesto na svém dotazu trvám :-)

stricc  11.12.13 10:46

@denimfairy já mám tuhle, je to džínovina, ale teda černá, jestli nevadí. Je děsně fajn. je to z e-shopu 4real 

MaggieCassidy
127 příspěvků 11.12.13 20:05

Já tomu nerozumím, myslela jsem, že na tento web chodí diskutérky pátrat po věcech NE-pekelných…

Lettie
426 příspěvků 11.12.13 20:18

@MaggieCassidy Treba to potrebuje jako darek a tu, ktera si to preje, nema smysl presvedcovat o te pekelnosti, jen ji chce splnit prani?

MaggieCassidy
127 příspěvků 11.12.13 20:23

@Lettie
No já pevně doufám, že to nechce nosit sama :-) Každopádně to nic nemění na tom, že existují místa, kde by se tenhle dotaz vyjímal lépe…a když tak koukám na ten nick - „denimfairy“ - tak mám silné podezření, že to asi nakonec pro tu osobní potřebu bude.

Nixe Lulu
326 příspěvků 11.12.13 21:30

Co je nebo není pekelné je v mnoha případech dosti subjektivní.
Denimové sukně sice nemusím, ale záleží na střihu a barvě. Třeba ta na fotce z odkazu od stricc se mi líbí.

jacq
61 příspěvků 11.12.13 21:43

Našla jsem toto, zkušenost s tím nemám:
http://www.bonprix.cz/…ukne-913040/?…

Evikk
39 příspěvků 12.12.13 15:56

@denimfairy … mám jednu dlouhou, úzkou, strečovou, tmavě modrou doma… je hodně měkká a pružná, má vzadu dlouhý rozparek, takže se v ní dobře chodí.
Kdysi jsem si odkudsi přivezla, teď už se do ní moc nevejdu, takže klidně pošlu dál… jak moc buclatá jsi? Zdá se, že podle zdejšího standardu je buclatý každý, kdo se nevejde do velikosti 38… tahle sukně je asi tak velikost 42
Napiš mi SZ

Arwii
64 příspěvků 12.12.13 16:02

@stricc Děkuji za objevení dalšího temného obchodíku :D Ani jsem o něm nevěděla :)

stricc  12.12.13 16:04

@Arwii mají tam docela pěkné věci, ale pro sichr mrkněte, jestli totéž nebudou mít i jinde, oni jsou trochu dražší. Ale třeba zrovna tuhle sukni jsem nikde jinde neviděla

katango
1356 příspěvků 14.12.13 02:13

@Arwii Miluju temné obchodíky.

katango
1356 příspěvků 14.12.13 02:35

@stricc Díky za odkaz, nádhera; mají tam plno věcí, co nutně potřebuju.

RenaLange  14.12.13 11:07
@MaggieCassidy píše:
Já tomu nerozumím, myslela jsem, že na tento web chodí diskutérky pátrat po věcech NE-pekelných…

Tyhle tazatelky a tazatelé, jak už tady podotkla Jordaan, často přicházejí z Norska :-).

Arwii
64 příspěvků 14.12.13 12:02

@stricc Tak to ja vždycky u tohohle je to třeba :)
@katango Tak to jsme dvě :D navíc taky jsem objevila pár kousku co bych potřebovala doplnit do šatníku :D

stricc  14.12.13 13:51

Já už jsem si zakázala tam koukat, protože dost silně rozvrátili moji zásadu, že když mám tři trička, rozhodně nepotřebuju čtvrtý, a podobně. Jenže když oni mi posílají novinky… to je potom těžký

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit