Dlouhé hnědé husté vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

špagetka13
1 příspěvek 03.02.14 15:29
Dlouhé hnědé husté vlasy

Čááááu, najde se tu nějaká dobrá duše která by poradila co s dlouhými, hustými, hnědými vlasy… Už to takhle nosím asi 5 let..a přijde mi to furt dokola to samý… stejný… Děkuji :)

Reakce:

Giulietta  03.02.14 15:36

@špagetka13

Jirkátor
1515 příspěvků 04.02.14 06:38

Noste je tak dál - sluší Vám to.

sarah123
2137 příspěvků 04.02.14 07:52
@špagetka13 píše: Čááááu, najde se tu nějaká dobrá duše která by poradila co s dlouhými, hustými, hnědými vlasy… Už to takhle nosím asi 5 let..a přijde mi to furt dokola to samý… stejný… Děkuji :)

Caaaaaaaaaaaa­aaaaaau, rekla bych, ze by jim pomohlo, kdyby sis je nechala zahustit.

ajujuška
422 příspěvků 04.03.14 18:00

Dobré duše už všetky rady a typy vyčerpali v predošlých diskusiách!

iga
1470 příspěvků 04.03.14 18:05

@sarah123
A hlavně prodloužit!

kilgor
268 příspěvků 04.03.14 23:07

No já si koupila Hennu :)

kilgor
268 příspěvků 04.03.14 23:08

Ale tak mi to pěkně chytlo do mahagonova a je to fajn..jen je teda nemám extra dlouhý..

Nixe Lulu
326 příspěvků 05.03.14 20:28

Tak nevím, jestli se sem autorka ještě odváží znovu vkročit, ale kdyby ano: Já bych se nepouštěla do žádných radikálních změn; zkráceno je to za chvíli, ale na to mít dlouhé je potřeba si počkat pár let, takž abys potom nelitovala… Mně nepřipadá jako problém, že to je „furt to samý“; dlouhé vlasy obecně považuju za krásné a tvoje barva se mi líbí podle fotky. Když už změna, tak může být jen dočasná - nabízí se vyzkoušet různé účesy z dlouhých vlasů, pak to nebude muset být každý den to samé…

Pozorovatel
271 příspěvků 05.03.14 22:35

Moje rada - buďte ráda, že narostly dlouhé a husté. Jinak bych hlasovala pro šetrnou změnu barvy (je-li to možné) třeba na světle hnědou, než pro radikální zkrácení. Ale asi sama víte líp, za jak dlouho by případně dorostly zpět a jak moc by Vás to mrzelo.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit