Dny Marianne

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nuala
11 příspěvků 29.08.13 13:06
Dny Marianne

Milé dámy,
protože za chvíli je to tu zase, chci se zeptat, jaký máte názor na tuto akci? Jdete do toho nebo takové „masovky“ nevyhledáváte? Připravujete se nějak nebo chodíte do obchodů nahodile? Taky si říkáte, že tentokrát to bylo naposledy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Brunhilde  29.08.13 13:17

Jednou jsem byla v rámci této akce kamarádce v lékárně vyzvednout vyhlédnutou věc a za odměnu mne ten hysterický dav téměř ušlapal. Myslím, že takto mi to stačilo. Děkuji.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 29.08.13 14:20

Já asi využiju 25 % slevy v mých oblíbených obchodech (CA, Orsay, Lindex, Rossmann),před­pokládám, že tam nebude nějak extra narváno a když jo, tak tam půjdu jindy a spíš okouknu slevy. Ještě jsem nikdy na této akci nebyla, tak jsem možná naivní…i když L´oreal 1+1 make-up nebo krém, to bude asi hned pryč. Uvidíme.

666mahu
1490 příspěvků 29.08.13 14:22

@Nuala, s touto akcí se naprosto míjíme. :D Zpočátku jsem koukala na nabídky, nikdy nic zajímavého nespatřila a od té doby ji ignoruju. ;-)

Lištička666  29.08.13 14:53

V těchto dnech se vyhnu obchodům jako čert kříži. :-)

Matmys
1597 příspěvků 29.08.13 15:01

Já vuyžiju slevy (pokud to bude výhodné) na internetu.
Do kšeftu ani zaboha…

MP Markys
136 příspěvků 29.08.13 15:03

Někdy se dá vybrat kosmetika, dříve jsme si udělaly s kamarádkou hezké chvilky v parfumerii. Poslední roky je to fakt honička a stres a nabízené slevy pěkně klesají. Většina dobrých obchodů a zajímavých nabídek je pouze v Praze. V Brně se už rozmáhá to, že obchody mají také slevy v těchto dnech, i když se do akce v časopise nepřihlásily ( uspoří hodně za reklamu ). Asi se vyplatí na to nespoléhat anebo si vybrat jednu konkrétní možnost a za ní jít.

yourcandy
476 příspěvků 29.08.13 15:03

Já jsem dny Marianne využila k nákupům před pár lety. Kupovala jsem věci, které bych si koupila stejně a slevy mi přišly vhod. Bohužel jsem asi měla špatný den. Koupila jsem si žehličku, která tekla. Vonný tělový olej, který mě štípal a pálil. Nádobu na výrobu domácí šlehačky, funguje to tak blbě, že jsem jí přestala používat. A nějakou dekorativní kosmetiku a knihu. K dekorativní kosmetice byly i dárky- absolutně nepoužitelné stíny a hnusný zelený lak. Dárek od redakce za 5 účtenek byl kýčovitý náhrdelník, ani si s ním dcera nehraje.Ale darovanému koni na zuby nekoukej :-)))Za ten den jsem byla uštvaná jako srna brna a domů jsem se sotva doploužila. A za pár týdnů jsem se zase honila, kde a jak vyreklamovat tu žehličku :-)
Takže já si tento maraton ráda odpustím. Ale věřím, že se dá dobře nakoupit.
Jinak Marianne je bezva časopis, jeden z mála, který mi díky zajimavým tématům vydrží na déle než hodinku.

711990
3200 příspěvků 29.08.13 15:20

Kazdorocne vyuzivam slevu do Beltissimo a diky tomu kupuji levneji kozacky, nekdy i dvoje. A navaly tam nebyvaji, da se to zvladnout;) ale tesim se i letos.

Doudou
1231 příspěvků 29.08.13 15:53

Já to skoro každý rok využívám. Sice je velký dav, ale ty ceny jsou někdy fakt dobrý.

monicka1761
1 příspěvek 29.08.13 18:32

Letos bych se opět ráda na dny marianne podívala, každý rok si něco koupím. Nemáte některá prosím ty slevy nafocené (kde sleva bude a kolik %)? Nevím kdy se k marianne dostanu a chtěla bych mít trochu přehled…

Tulipe
117 příspěvků 29.08.13 19:20

Tesim se! Kazdy rok to vyuzivam v patek pres den, to je v obchodech klid, zadny dav jsem jeste nikdy nezazila. Vyuzivam to u luxusnejsich znacek - proc nezaplatit min, kdyz to jde? Nejaka tlacenice by me nebavila, ale jak pisu, zatim jsem nemela tu cest :-)

Diana N.
72 příspěvků 29.08.13 22:37

Už se na ně těším!
Určitě slevu využiju do svého oblíbeného obchůdku L´Occitane en Provence - tam bude 20 %.
Fajn je i knihkupectví Kanzelsberger - 25 % a Academia - tak 25%. Ještě plánuji takové klasické „hadrové“ obchody, ale uvidím, zda tam nebude moc narváno.

Jo a v minulosti jsem koupila pro dceru luxusní kočárek v Babyparku se slevou 25%, což při celkové ceně bylo více než zajímavé:) Ale je pravda, že obchod otevíral v 10:00, já jsem přijela cca v 9:45 a přede mnou byla fronta cca 100 lidí. No, ale v obchodě se docela rozptýlili:) Nakonec to nebylo tak strašné.

Pavlena
778 příspěvků 29.08.13 23:18

Koupím to, co bych stejně koupila, ale za levněji. A to se vyplatí. :)

Nyxx
512 příspěvků 30.08.13 00:06

Několik let jsem chodila, ale letos budu celý víkend v práci. Takže místo utrácení budu vydělávat. Co mě mrzí víc, že nestihnu Dny evropského kulturního dědictví.

Lettie
426 příspěvků 30.08.13 02:30

Vyuzivala jsem kdysi, kdy to jeste nebylo tolik popularni. Ted uz je vsude narvano, ze mi to za to nestoji. Dneska mi zrovna radila prodavacka v jednech kuchynskych potrebach, ze jestli si chci koupit toaster a konvici, ktere jsem poptavala, mam si pry prijit na DM, kdy maji slevu 25%, ovsem mam pry prijit uz v 6 rano, protoze se zakaznice chystaji na lov a tak abych o to neprisla. No, podekovala jsem a radeji koupila hned, protoze pretahovat se z nekym ve fronte fakt nemusim.

Garfie
4451 příspěvků 30.08.13 09:30

Já si to vždycky pročtu, nachystám si co bych ráda…a pak na to většinou zapomenu, nebo uhnu davu a jdu raději na kafe…:-)
@Brunhilde Mám dojem, že část slev platí i pro internetové obchody.

Liaa
68 příspěvků 30.08.13 11:29

Nikdy jsem nevyužívala, ale loni jsem víceméně náhodou nakoupila v knihkupectví Kanzelsberger pro syna noty a učebnice na klavír a pro sebe diář, sleva 25% byla příjemná a davy nebyly. Letos se možná podívám do Jackpotu.

Tebah
4255 příspěvků 30.08.13 13:26

Já to využívám a podle mě je to super akce. Obvykle si ale na pátek domluvím v práci home office a vyrazím dopoledne. Ale dost záleží na obchodech - třeba v Jackpotu ani v PF nebylo narvano ani v sobotu, a to jsem byla v Palladiu. Letos to ale kvůli dovolené budu muset vynechat, tak se utěšuju tím, kolik ušetřím :-)

Katjinka
177 příspěvků 03.09.13 23:24

Akorát to člověka namotivuje koupit věci, které nepotřebuje, takže ve finále utratí o 100% víc než bez slev.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 04.09.13 00:28

Tak Marianna už má zase své dny…

arjev
51 příspěvků 04.09.13 07:04

Na dny Marianne jsem jezdila téměř každý rok do Brna a využila výraznou slevu na drahé zboží, které bych si za normální cenu nekoupila. Např. Levis a nebo Steilmann. V těchto obchodech rozhodně nebylo nerváno. Každý rok jsem ulovila zajímavý kousek. Kabát od Steilmanna už mám 4 roky a stále mi jej známí obdivují. Letos se mi termín nehodí, a tak jsem ani nezkoumala, které značky se akce účastní.

Doudou
1231 příspěvků 04.09.13 07:54

A není lepší počkat na letní/zimní slevy? To je pak sleva třeba 50%. Jen se ptám :-)

711990
3200 příspěvků 04.09.13 07:57

@Doudou to urcite, ale radsi si koupim zimni boty s 25% slevou v zari nez mozna s vyssi v breznu;)

Brunhilde  04.09.13 09:50
@BEZDOMOVEC píše:
Tak Marianna už má zase své dny…
:-) :-) :-)
Přesně tohle mne taky vždycky napadne. Ale jen 1× za rok, šťastná to žena!
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit