Do divadla...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amona
9 příspěvků 29.12.12 14:54
Do divadla...

… Na poslední chvíli jsem byla dnes pozvaná do (maloměsteského - žádné Národní divadlo se nekoná :-) divadla, a vzhledem k tomu, že jsem se nedávno přestěhovala, nemám s sebou kompletní garderobu. Oblečení bych dohromady dala - černá sukně, pudrový svetřík a nejspíš nějaká černá brož. Ale problém mám s botami, protože lodičky tu nemám, a boty na klínku se mi nezdají do divadla příliš vhodné. Co myslíte?

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 29.12.12 15:08

Do okresního divadla se boty na klínku klidně snesou, ale záleží na tom, jak vypadají, no. Možná by byla dobrá fotka, pokud si nejste jistá, jestli se hodí.

Amona
9 příspěvků 29.12.12 15:15

:-( Bohužel, nemám je jak vyfotit… Jedny jsou černé, kožené, béžový nižší klínek, druhé černý semiš, klínek vyšší a tygrovaný, ty bych určitě nevolila :-)

llolla
2102 příspěvků 29.12.12 15:17

Pokud jsou černé (s béžovým), tak klidně. Zvlášť, když nemáte jinou možnost=)

Amona
9 příspěvků 29.12.12 15:25

Spíš se možná mrknu někam do Deichmannu po nějakých vhodnějších botech, a přinejhorším půjdu do divadla na klínu :-) Díky…

llolla
2102 příspěvků 29.12.12 15:26

Jo, každej důvod koupit si nový boty je dobrej=)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit