Do jaké barvy ladit koně?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmSmile
30 příspěvků 28.08.12 13:13
Do jaké barvy ladit koně?

Už delší dobu se s mojí mamkou hádám, jaká barva by Nerfovi nejvíc slušela. A tak jsem zavítala mezi nejpovolanější - za vámi. Přikládám jeho fotku a fotku, jak by to mohlo vypadat. A ptám se, jakou barvu podsedlové dečky, bandáží, čabraky a mého oblečení zvolit? Těším se na všechny vaše názory! :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 28.08.12 13:20

Zvířata obecně a i Váš kůň jsou krásná sama o sobě, takže Vám asi moc neporadím, líbí se mi všechny barvy, ale možná je něco kontrastního jako ta světle zelená nejlepší…

gulietta  28.08.12 13:20

Mne osobne sa na koňoch páči len farba biela a čierná. Akákoľvek iná mi príde rušivá. V tej zelenej vyzerá ako s hepatitidou typu Z. :-) Ale ja som len sviatočný jazdec.

EmSmile
30 příspěvků 28.08.12 13:24

Bílá je pro mě ve znamení závodů :) Černá je univerzální, sluší všem, taky se mi líbí, ale ráda bych aspoň barevný lem :)

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 28.08.12 13:24

Záleží, jaký je barevný typ:-)
ale pokud je to na drezúru, pak jedině bílou/černou. ale jsem jen konzervativec:-)

lilip  28.08.12 13:34

Sorry za mou nevědomost -ale na to záleží?

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.08.12 13:39

:) temně oranžová.

Ale drezuře rozumím jako koza petrželi :-D

(ta zelená se mi nelíbí vůbec).

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 28.08.12 13:41

Možná… :-)

EmSmile
30 příspěvků 28.08.12 13:42

Ne, nezáleží na tom ani trochu, to je pravda :)
Je to jenom pro můj vnitřní pocit, že „mu to sluší“ a každý kus výstroje není „každý pes, jiná ves“. My i skáčeme, tohle byla jenom jako inspirace :)

Denyna
4101 příspěvků 28.08.12 13:43

Na trochu světlejšího hnědáka dávám tmavší zelenou, ale nejradši mám černou, nebo tyto dvě barvy kombinuju. Obzvlášť na černé nohy mi nejvíc ladí černé bandáže a k černé hřívě černé náušníky. Podsedlovku já radši vykrojenou. Zelenou máme na čelence a nánosníku a já na bundě. :) Oni ti odznakoví hnědáci už mají na sobě i tak barev dost. S „jednobarevnými“ koňmi se jinak ladí :)

MiniMaty
35 příspěvků 28.08.12 13:59

OMG to snad ne…

MUDr.Lant
389 příspěvků 28.08.12 14:06

Promiňte, ale v té zelené mi připadá jak z blbého cirkusu, ke koním se mi nejvíc hodí černá.

LadyPapajka  28.08.12 14:08

Mě se na koních asi líbí všechny barvy, když jsou takhle pěkně sladěné. Sama bych si vybrala barvu, která se nejvíc líbí mě;)

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.08.12 14:18

OMy i skáčeme…ach jo. Sorry, ale tohle ještě pochopim u čerstvých maminek, ale plural s koněm je na mě moc.
Jezdila jsem 15 let drezuru, i zavodne, přestala jsem kvůli nedostatku času a peněz vzhledem k založení rodiny. Tyhle holčičky, co musely mít sladeneho koníčka jsem vždycky považovala za extrémně pitomé, většinou taky nevěděly roupama co dělat. Já jsem si od 15ti celou jezdeckou kariéru sponzorovala sama a bylo to dost náročné, takže ze mě mluví i trochu závist. :-)

LadyPapajka  28.08.12 14:27

@MP Barbucha Tak jako sorry, ale tady to má své opodstatnění ne? Neskáče ona sama, ani kůn sám. Skáčou oba dohromady spolu a jeden bez druhého by to šlo ztuha. Je to trochu rozdíl od „my kakáme“ ne?

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 28.08.12 14:27

@LadyPapajka Přesně tak, a protože já mám ráda kombinaci hnědé a zlaté… byli bysme s koněm jak z estrády :-D

LadyPapajka  28.08.12 14:28

@Dáma_s_hranos­tajem No, já muset dělat tuhle volbu, pořizuju žlutou:D

DanielaS
4603 příspěvků 28.08.12 14:45

Taky tomu houby rozumim, ale vsechno v jedne barve, jako to zelene na obrazku, mi pripomina vyhodne nabidky setu vseho mozneho. To ten barevny lem, jak jste psala, mi pripada hezci. A ke skakajicimu koni mi automaticky naskakuje „cerna, bila, cervena“, hony na lisku. Vy mate nejaky dres taky, ne? Cernou helmu, bile kalhoty a tmave sako?

gulietta  28.08.12 15:06

@LadyPapajka skáče len koň. :-)

lilip  28.08.12 15:06

Asi založím vlákno s názvm Jaká barva sluší mému vozu Fiatu Panda v závislosti na mém oblečení. Mám teplou žlutou karoserii a jsem světlý studený typ - je to velké fópá?
Co takhle ji přestříkat na studeně modrou nebo lila…

LadyPapajka  28.08.12 15:06

@gulietta Ale to je přece blbost. un jen tak sám od sebe nejde a nezaskáče si parkur.

lilip  28.08.12 15:08

@LadyPapajka správný výraz je „skáču s koněm přes plot, s tímto koněm jsem jezdila dostih.“

gulietta  28.08.12 15:09

@LadyPapajka no sám nie, ale jazdec na ňom sedí, nie skáče. Prečítajte si čokoľvek o dostihoch, parkúre, závodoch. Ani jeden jazdec sa nevyjadruje skočili sme prekážku, ale koň s jazdcom v sedle preskočil prekážku.

LadyPapajka  28.08.12 15:10

@lilip No dobře, ale chcete mi říct, že jsem vážně jediná kdo vidí rozdíl emzi tím, když si ditě nakadí samo bez cizího přičinení do plíny a matka řekne „To sme se ale pěkně vykakali“ a tím, že my s koněm skáčeme?

To je jako říct, že jede jenom auto a ne já.

Gulietta: já sem jezdila pět let a všichni říkali my skáčeme, byli sme, jeli sme parkur. Nikdy nikdo neřek „Ona jeli závody“ a „byli spolu na závodech“. Možná rozdíl regionu, u nás se to normálně používalo.

PS pro hnidopichy: Samozřejmě nemluvím o vrcholovém světovém sportu.

Příspěvek upraven 28.08.12 v 15:12

katango
1356 příspěvků 28.08.12 15:11

Koník je sám o sobě nádhernej, proč ho něčím pizdit? Pokud jsou ty věci potřeba (nevyznám se v tom), tak co nejvíce nenápadné.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit