Dobrá opravna obuvi (švec) v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP limonada
16 příspěvků 31.01.12 11:08

Ahoj, potřebovala bych si nechat podrazit kožené podrážky u kozaček (v Praze) za rozumnou cenu, mám strach je svěřit nějaké neprověřené opravně, máte nějaký konkrétní tip? Díky!

Reakce:

MP Cotton
17 příspěvků 31.01.12 13:31

Ahoj, naprosto bezpečná opravna je na I.P.Pavlova, je to v pasáži, do které se jde z Tylova náměstí. Ovšem levní nejsou, mně tedy stačí, že nic nezničí a dělají skvěle svou práci :-), a za to jim ráda zaplatím.

MP limonada
16 příspěvků 31.01.12 13:39

Levnou taky nepotřebuju, jen abych nedala za spravení bot víc, než za nové:) Díky, vyzkouším ji!

oskarina
266 příspěvků 31.01.12 18:53

a já chodím už dvacet let do Jungmannové ulice v Praze - opravna je po pravé straně, když jdete od Vodičkové - je v domě a mají tam opravdové vyučené a zkušené ševce! Je to takový rodinný podnik, o všem se s nimi dohodnete.

Sekhmet
1918 příspěvků 31.01.12 19:48

Nedám dopustit na opravnu obuvi a koženého zboží v Krakovské ulici v Praze (Praha 2, kousek od Sokolské). Vlastní a vedou to tam Rusové, takže účtenky vyplňují v azbuce :), ale jsou naprosto perfektní - u opravených bot nepoznáte, že byly opravené, chovají se k botám citlivě s ohledem na materiál. Nechávala jsem si u nich mimo jiné podrazit kožené podrážky u oxfordek a pán mi přesně vysvětlil, co s těma botama udělá a proč. Kolegyně jim svěřuje i své boty od Prady, tolik jim důvěřuje.

lilip  31.01.12 19:55

V Praze Řepích Na Blatinách, přímo v pasáži domu u zastávky. Šikovný švec, opravoval mi boty, měnil ucha u kabelky - dělá velmi čistě a precizně - není to patlal, co upatlá botu okolo. Dokonce mi kabelku i vyčistil, než mi ji dal.

Moir
1800 příspěvků 01.02.12 07:59
lilip ha detto : V Praze Řepích Na Blatinách, přímo v pasáži domu u zastávky. Šikovný švec, opravoval mi boty, měnil ucha u kabelky - dělá velmi čistě a precizně - není to patlal, co upatlá botu okolo. Dokonce mi kabelku i vyčistil, než mi ji dal.
Toho znám, bydlela jsem za rohem, je dobrý, ale u něj jsem měla problém s tím, že mu všechno dlouho trvalo, tak 14 dnů jedna oprava. Ale nevím, jak je to teď, už tam pár let nebydlím, jen tam jezdím za rodiči.
Proto jsem koukala jak vyvoraná myš, když jsem si nechávala na Opatově ve vestibulu metra dávat nové podpatky a podrážky, podpatky hotové do druhého dne, podrážky za dva dny.

lilip  01.02.12 09:57

Moir - pořád mu to trvá, je zavalený prací, dokonce v dílně i někdy přespává na matraci. Je dobrý a je tu jediný a dělá všechno sám. To proto ta doba. Ale zatím nezklamal ani jednou.

Barbora6
1 příspěvek 04.03.13 19:25

@arkadi Kde přesně na Olšanském náměstí? Jak dlouho trvá než to opraví?

ilnyia
53 příspěvků 29.04.14 12:40

Znátě někdo opravnu obuvy, kde by byli schopni dodělat kus podpatku? Odštípl se mi na úplně nových botech a nerada bych se s nimi loučila.

Moir
1800 příspěvků 29.04.14 13:15
@ilnyia píše:
Znátě někdo opravnu obuvy, kde by byli schopni dodělat kus podpatku? Odštípl se mi na úplně nových botech a nerada bych se s nimi loučila.

Opravnu obuvi, kde umějí zázraky znám, v Kobylisích, v Čumpelíkově ulici vedle prodejny kočárků, švec se jmenuje Sedlák.

ilnyia
53 příspěvků 29.04.14 13:32
@Moir píše:
Opravnu obuvi, kde umějí zázraky znám, v Kobylisích, v Čumpelíkově ulici vedle prodejny kočárků, švec se jmenuje Sedlák.

Děkuju moc, hned jak bude čas, tak si tam zajedu.

Motyka
327 příspěvků 29.04.14 20:19

Jak je v prvním příspěvku, tak na výměnu podrážek je dobrá opravna v pasáži na Tylově nám. Jen s jiným horším problémem mě poslali s botama do kontaineru, dá se říct :(. Pes mi totiž u sandálků sežral pásek a to mi nebyli schopní nijak pomoct. Po poradě s jednou prodavačkou obuvi jsem zašla do opravny v My (suterén naproti kasám). Pán byl ochotný, ukázal mi předem, co s tím může udělat. Řekl, že do dvaceti minut bude hotovo. Moc jsem neplatila.

Lettie
426 příspěvků 13.09.14 14:51

Ja bych se, s dovolenim, pridala s dotazem na dobrou opravnu destniku v Praze. Vcera jsem vystrelila sve paraple Burberry a jeden dratek se zlomil. Mam ten destnik rada, nechci jiny a nechtela bych, aby mi ho nekdo opravou zkazil. V Burberry mi rekli, ze zadny pozarucni servis nenabizi.

Doudou
1231 příspěvků 26.09.15 11:24

Dobrý švec i brasnar je ul. Navratilova ( kolma na Skolskou) v Praze 1.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit