Dobrá švadlena - Ústí nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katchenaa
1 příspěvek 31.01.12 10:05

Zdravím! Chtěla bych Vás, milé slečny a dámy poprosit, zda některá nemáte tip na šikovnou švadlenu v Ústí nad Labem nebo jeho okolí. V srpnu se vdávám a ráda bych si nechala svatební šaty ušít. Chtěla bych jednoduché, splývavé šaty a takové je zřejmě nemožné sehnat ve svatebních salonech. Teda, abych byla upřímná, navštívila jsem salon jen jeden, ale to mi stačilo. Nebyla jsem pochopena, že se nechci vdávat v korzetových šatech s velkou sukní (které se mi ani nelíbí, ani mi nesluší) a nakonec jsem si pár těch princeznovskejch obršatů z levných, šustivých materiálů stejně musela vyzkoušet. Ceny pujčovného navíc snad ani nemohly odpovídat cenám těch šatů! O tom, že byly často zničené, flekaté a zatržené nemluvě… Mám určitou představu o tom, jak by šaty měly vypadat, jde mi jen o to sehnat opravdu dobrou a spolehlivou švadlenu… Poradíte, prosím?

Reakce:

ZetKa
289 příspěvků 31.01.12 11:05

Nemám osobní zkušenost, ale do obchodu s látkami, co je u kostela u Fóra, pravidelně dochází švadlena. Neměla jsem možnost vidět její práci, ani si u ní něchat něco šít, dávám to jen jako tip, kdyby se nikdo neozval.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit