Dobrá švadlena - Ústí nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katchenaa
1 příspěvek 31.01.12 10:05

Zdravím! Chtěla bych Vás, milé slečny a dámy poprosit, zda některá nemáte tip na šikovnou švadlenu v Ústí nad Labem nebo jeho okolí. V srpnu se vdávám a ráda bych si nechala svatební šaty ušít. Chtěla bych jednoduché, splývavé šaty a takové je zřejmě nemožné sehnat ve svatebních salonech. Teda, abych byla upřímná, navštívila jsem salon jen jeden, ale to mi stačilo. Nebyla jsem pochopena, že se nechci vdávat v korzetových šatech s velkou sukní (které se mi ani nelíbí, ani mi nesluší) a nakonec jsem si pár těch princeznovskejch obršatů z levných, šustivých materiálů stejně musela vyzkoušet. Ceny pujčovného navíc snad ani nemohly odpovídat cenám těch šatů! O tom, že byly často zničené, flekaté a zatržené nemluvě… Mám určitou představu o tom, jak by šaty měly vypadat, jde mi jen o to sehnat opravdu dobrou a spolehlivou švadlenu… Poradíte, prosím?

Reklama

Reklama

Reakce:

ZetKa
291 příspěvků 31.01.12 11:05

Nemám osobní zkušenost, ale do obchodu s látkami, co je u kostela u Fóra, pravidelně dochází švadlena. Neměla jsem možnost vidět její práci, ani si u ní něchat něco šít, dávám to jen jako tip, kdyby se nikdo neozval.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama